Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: IHime »

Kciuki i od nas! :-*
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: odmienna »

Za chwilę będzie 16-ta; w ostatniej chwili, ale za to bardzo intensywnie posyłam w kierunku Kluskowa wiązkę ciepłych myśli. Wierzę, że niosą dobrą energię.
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Martasz »

i jak tammm?
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Stuart tupta sobie od 16ej za Tęczowym Mostem... Razem z doktorem podjęliśmy decyzję o eutanazji. Ropień dosłownie się wżarł w czaszkę, dolne zęby zapadły się i biedny mój staruszek straszliwie cierpiał . Tydzień go przetrzymałam w bólu i cierpieniu, nie mogę sobie tego wybaczyć, gdyby miał jeszcze do czwartku czekać - nie wiem co by było. Nie chcę i nie mogę się z tym pogodzić, że nie ma już mojego kochanego dziadziuśka, brakowało mu trzech miesięcy do trzeciego roku życia :(
Robin miał ropnie, zostały usunięte, ma dwie dziury na zadku, żeby ropa mogła wypływać i dostaje antybiotyki.

Odechciało mi się wszystkiego :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Najgorsze jest to, że on jadł i pił, chciał żyć, a ja mu je odebrałam przez cholernego ropnia ... Gdybym tylko przewidziała, że tak sie stanie :'(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Bardzo przykro mi z powodu Stuarta :( Ale teraz już nie cierpi. Czasem największa wola życia nie przezwycięży choroby :(
Trzymaj się Klusko... czytałam o Twoich problemach ostatnio, nie pisałam, ale myślę o Tobie i Twoim stadku.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Ogoniasta »

Kochana takich rzeczy nie da się przewidzieć :( Dobrze, że dziś pojechałaś i podjęłaś właściwą decyzję...pomogłaś mu i już nie cierpi :(
Trzymaj się kochana... :( wiem doskonale jak to boli :( wiem....

Dużo kciuków dla Robina i jego dziurawej pupy :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Wiem, dziękuję za wsparcie dziewczyny :( Mam wrażenie, że każde kolejne odejście członka stada jest dla mnie coraz gorsze, nie potrafię się z tym pogodzić, że znikają kolejne klatki, jest mniej pyszczków do wykarmienia, a z drugiej strony wiem, że moja przygoda ze szczurami dobiega końca, bo nie mam ani pieniędzy ani zdrowia już... Kiedyś mogłam adoptować i się cieszyć, teraz codziennie się zastanawiam jak my sobie poradzimy, ja i szczury, bo tylko one mi zostały.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Martasz »

nie mów że Ci się odechciewa! patrz ile zrobiłaś dobrej szczurzej roboty... ile dt'ciaków miałaś ile z nich dzięki Tobie ma domki...
podjęłaś dobrą decyzję, choć ciężką..
Trzymaj się ;* wszyscy Cie wspieramy :*:*:*
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Klusiuniu ..jak ja bym chciała Cię teraz przytulić ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: nancy1989 »

Przykro bardzo... ale nie trać wiary w sens tego co robisz. Ciężką cenę się płaci w momencie straty, jednak to co dla szczurków robisz jest warte wszystkiego, dajesz im w ich krótkim życiu tyle radości i miłości..
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nie tracę, bo zawsze się znajdzie miejsce w moim domu dla szczurzych bidoków :( Chciałabym, żeby one umierały w śnie, nie cierpiąc, jak na razie wszystkie moje misie odeszły w cierpieniu, albo musiałam im pomóc odejść, jedynie Julek odszedł cichutko i po swojemu. Najgorzej jest sprzątnąć klatkę po Stuarcie, nie ruszam jej, po prostu nie potrafię.
Jestem Wam bardzo wdzięczna za wsparcie, spodziewałam się radosnego powrotu do domu z dwójką, eh. Muszę być silna dla reszty stada, one chyba czują, że coś jest nie tak, nawet Batman i Robin przyszli na mizianie :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Noelle »

strasznie, strasznie mi przykro :( :'( najważniejsze, ze już nie cierpi :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Ogromnie mi przykro :( Ściskam na odległość, przytul ode mnie Robina i pozostałe ogonki...
dla Stuarta [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nie potrafię się z nim pożegnać, ale każdy członek stada zasługuje na to http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=38307
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”