[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: moni »

Ja zrobiłam domek z plastikowej doniczki na kwiatki.Szczury systematycznie powiększają wejście ale mimo to mam go już chyba ze 2 lata.Bardzo polecam takie rozwiązanie.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: myszka »

A ja poszłam na łatwiznę i kupiłam plastikowy domek dla świnki morskiej :) BArdzo sobie chwale ten zakup i polecam każdemu leniowi :P
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Dixi »

Poszukaj w dobrze zaopatrzonych zoologikach - ostatnio widziałam drewniane domki różnej wielkości - od malusich do gigantów - myślę, że może taki domek byłby dobry....
Pozdrawiam,
Aguśka
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: sarenka24 »

Dixi, te drewniane są boskie, kosztują około 20 -25 zł ale są bardzo estetyczne i przestronne :) mój szczurasek miał domek ceramiczny w spadku po jaszczurce, która mi zdechął, ale są jeszcze do kupienia takie jakby tunele z kory drzewa i to też jest rewelacja :)
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: krwiopij »

ja jestem za plastikiem lub ceramika... plastikowe igloo dla swinki morskiej u nas sprawdza sie doskonale - cala piatka sie w nim miesci... :lol: stare doniczki tez sa swietne... takie domki latwo myc i nie przesiakaja zapachem moczu... nie da sie tego niestety powiedziec o drewnianych, ktore choc naprawde ladne, sa po prostu niepraktyczne...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Dixi »

Krwiopijciu- ale te drewniane domki nie maja denka, to ni ema zbytnio jak przesiakac...chociaz cholera, jak szczurek rzeczywiscie duzo siusia to domek moze zaczac podmiekac od dolu....heh...no a coz jest bez wad :D
Pozdrawiam,
Aguśka
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: myszka »

Dixi,a czy twoje szczurki nie maja zwyczaju lania po kratach na dół, lub wchodzenia na domek i zasikiwania go?? jeśli nie to gratuluje, moje sie w tym lubują :?
sczurzyca
Posty: 30
Rejestracja: sob gru 11, 2004 7:13 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: sczurzyca »

z doniczki . ja mam taki i mój szczurek nie ,,narzeka" jakoś
kulka
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Agata »

Moja Dziunia nie ma domku w klatce, ale za to w "pokoju zabaw" ma taki wielki, zrobiony z butelki 5 litrowej. Pomysł na domek i "pokój zabaw" zaczerpnięty stąd. Tylko ja mojej Dziuni odcięłam tę szyjkę butelki, żeby mogła jakoś tam weść.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: ursiulka »

moja nie sika gdzie popadnie tylko wybrałą sobie 1 róg i tam sie zawszec załatwia :) moja miałą drewniany domek ale szczerze lepiej plastikowy bo drewniany lubia grusc a plastiku nie za bardzo ( bynajmniej moja) Ma teraz plastkikowy. Miała tez kiedys doniczke ale zawsze ja przewracała :P
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
Mama_Buni
Posty: 68
Rejestracja: wt lis 02, 2004 11:13 am

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Mama_Buni »

W ktoryms poscie poscie pisalam ze Buska spi pod-poleczka-za-korzeniem ale to sie zmienilo.. ;) od kiedy odkryla gdzies w dzikim kacie stara kobialke po truskawkach nie wylazila z niej i w kolko w niej spala. Szkoda mi bylo ja na noc wywlekac z tej kobialki to wstawilam ja na jedna z polek i tam spi. Dostala pare chusteczek i sporo siana do przykrycia i uwielbia tam spac.. :D Pod-poleczka-za-korzeniem znajduje sie juz tylko rozlegla spizarnia :D
Tu bylo zdjecie Buni ale sie wypirzylo w kosmos ;)
___________
0691 333 376
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: foka_z_zakonu »

moj szczur nie ma domku... spi na pieterku, na hamaczku... klatka jest tak ustawiona ze ma tam ciemno no i bardzo sobie chwali... w sumie to sam sobie wybral hamak jako stale legowisko, wczesniej mial drewniany domek - robota tatusia, cudenko, dwupietrowy... ale go zasikal na maxa i od dolu i od gory ( po prostu len z niego i sika z pieterka :) )
a hamaczek zawsze mozna wyprac :wink:
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Celina »

Nunek ma duży drewniany domek zrobiony przez mojego tatę z teg no...jak to się nazywa? a! boazerii......tych deseczek.....
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: ursiulka »

moja ma tez drewniany domek i normalnie az sie dziwie ze siusiu schodzi na dól :D
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Piotras »

Ja też mam drewniany domek, najpierw jak go kupiłem pomalowałem go wiele razy lakierem akrylowym, grubą warstwą, poczekałem aż wysechł pożądnie lakier i teraz poprostu myje ten domek za każdym razem jak czyszczę klatkę i jak na razie nic mu nie jest:)
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”