czy pozwalacie im wolno biegać?

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Heh,Groszek ma tendencje do ksiazek,ktore sa...pozyczone... :?
(Konrad,nie czytaj tego ;] )
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: nezu »

Moje maja dziwna slabosc do torebek po herbatach i czystej bieliznie..O dziwo kabli nie ruszaja, ksiazek tez. Za to bilety jednorazowego uzytku musza sie strzec... =='
Trzymam w domu ogoniaste kanary =='
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: Kacha »

Eh... Rodryg mi ostatnio zaczął zżerać wersalkę... Rodzice nic o tym nie wiedzą, bo by go wyeksmitowali... Kochany łobuziak...
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
vega
Posty: 249
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 10:16 pm

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: vega »

a ja moje puszczam, a pozniej wrzeszcze na marcina, jak je wychowal :wink: gryza kable, ale tylko to z malym przeplywem pradu - ciekawe skad wiedza ktore to ???? No i Gutek zanim zdaze rozpakowac zakupy, a Marcin go wypusci biegnie do torby i przegryza milko wisniowe, a tak poza tym to trzeba je wypuszczac bo maja lepsza kondycje. No i fajnie ganiaja sie po pokoju :D
Jesli chodzi o bobki to nauczyly sie wracac do klatki :wink:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: limba »

Wczoraj na probe dziewczyny zostaly puszczone na podloge i co???? zanim minelo 5 sekund juz sie wdrapywalay na mnie....Koffane moje slodziaki...wiem ze to minie jak tylko rozkminia ze podloga to fajna rzecz...a jak bede sie czolgala na kolanach w ich poszukiwaniu to na bank beda w 7 niebie... :wink:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
vega
Posty: 249
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 10:16 pm

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: vega »

:lol: :lol: :lol: niooooo moje male lobuzy tez tak robia, a jaka maja radoche jak nie moge ich znalezc :wink: :wink: ale mam na nie sposob, wypuszczam je przed jedzonkiem. Biegaja wtedy dosc dlugo, pozniej wkladam do klatki miseczke z danio waniliowym, ale tak zeby poczuly jak przypadkiem beda przebiegac obok klatki i czekam ... to kwestia 5 min. Wszystkie sa w kalteczce i jedza az im sie uszy trzesa 8) 8)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: Dixi »

Vega - no to widzę, że opracowałyśmy ten sam patent na szybkie i bezproblemowe zagonienie ogonków do klatki :)
Pozdrawiam,
Aguśka
vega
Posty: 249
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 10:16 pm

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: vega »

tak ??? :D :D to bardzo sie ciesze :D :D a jednak dziala :wink:
Barti
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:10 pm

Mówcie co chcecie

Post autor: Barti »

Może powiecie że jestem nieodpowiedzialny ale ja swojego szczurka puszczam nietylko po moim pokoju ale po całym mieszkaniu,do tej pory nic mu sie nie stało , ma swoje ulubione mijsca albo w tapczanie w pokoju rodziców albo za lodówka w kuchni .Zawsze wiem gdzie jest :) chociasz niepilnije go jak oka w głowie :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: soho »

Bieganie po chacie to szalenie ciekawe ( i męczące) zadanie dla szczurasa , zanim zwiedzi wszystkie kąty (hihi codzienna kontrola mieszkaniowa) zme3 sie na maxa i śpiocha sobie spokojnie i słodziutko , więc jak najbardziej mówimy TAK na wypuszczanie szczÓrzyńskich :lol: to taka mega super duper frajda dla nich 8) ale owszem zabiespie3ć by sie przydało kable,ksiązki i wszystko co tylko możliwe bo szkody mogą być poważne (ehh te diabloki :twisted: koffane)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: maka »

ja na takie harce to nie moge pozwolic szczuraskom,poniewaz mam mnostwo kabli,kabelkow itp.............
i nie wiem jak to wszystko pochowac przed nimi :(
moga biegactylko pod kontrola i na oku :)
marzy mi sie taki chociaz jeden pokoj,zeby mogly spokojnie pobiegac,przez caly dzien...........ale narazie to chyba nierealne
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: soho »

Kisiel też na początq zainteresował sie kabelkami i kilka przegryz,l agrrr no może nie dosłownie przegryzł ale nagryzł ( uuu iebezpieceństwo) pózniej jakoś mu sie to znudziło (alogo coś z lekka kopneło? :? ?) Przypomniało mi sie jak chowałam kable (przed niesfornym ptaqrem) w takie hmm miękkie rury (huh kiedyś były takie ruskie 8) suszarki do włosów z rurą) i tam upychałam kable , a może i rura od odqrzacza też by sie nadawała :wink: co tam szkodzi zawsze można spróbować hihi



Obrazek
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: maka »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jejku to ja potrzebuje 20 metrowej......... :twisted: :twisted: :twisted:
ale trzeba bedzie naprawde cos wymyslic.........i zastosowac,bo mam juz dosc pilnowania nie mieszcze sie z czasem :lol:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: soho »

Hihi zawsze moża sprobować a moe nie będą gryzły? Chyba że to już sprawdzone i jednak lubią kabelkową zabawe :( z tym to gorzej... Kisiel w,laśnie biega po pokoju , heh jak kangur ma odskoki albo no ok myszoskoczek siakiś crazy huh o_0


Obrazek
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

czy pozwalacie im wolno biegać?

Post autor: Baron »

A można puszczac szczura gdy dopiero co reaguje na imie tzn. Jeszcze nie zawsze słucha. Czasami reaguje ale tylko jak mu sie chce. A jeśli można to jak go potem zwabić do klatki?
JEST PYSZNIE! KFC
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”