Moje słodziaki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: sheila. »

molll pisze:Obrazek dzisiejsza wspólna kolacyja :D
dopiero teraz zobaczyłam.. tą pocieszną i przecudowną minkę Muffinki ::)
Proszę je wszystkie wycałować , wymiziac itp. itd :D
no i ZDJĘCIA , ZDJĘCIA tych pysioli ! :-* :-* :-*
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: molll »

to jest mistrz udanych min :D fotogieniczny dziad z niej :) dzięęęękujemy :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: klauduska »

a może jakieś nowe fotki?? :P
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: molll »

A proszę bardzo: :)
Obrazek

niestety aparat mi szwankuje i tak co mi sie uda go wlaczyc to pstrykam ale niestety nie zawsze mam do niego cierpliwosc...
a na zdjęciu moj aparatolubny pralinek :) uwielbiam to zdjęcie :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: klauduska »

raaaany!!
żeby moi wychodzili tak na fotach :P!!
wymiziaj panienkę!
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: lovekrove »

Ostrość na pyszczek i byłby cud miód i orzeszki :D A tak to jest tylko cud i miód ;D Ślicznotka, miźnij ode mnie wszystkie panienki ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: molll »

miło nam bardzo :) dziekujemy :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: Agatow »

Fajne fotki! Tyle się dzieje kiedy szczurasy rozrabiają w domu LOL Jestem na etapie planu nowej większej klatki i właśnie podziwiałam dzieło Twojego taty i oczywiście asortyment ;) Fajnie to wygląda! Pozdrawiam Ciebie i futrzaste kobitki ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: molll »

dzięki :) a klatka własnej roboty w szafie jest o tyle fajna że maluchy nie smiecą poza nią i że możesz zrobic rozmiar jaki ci pasuje, no i przytulnie, przeciągi ograniczone... a w drucianej te pręty mnie przerazają ... takze mam nadzieje ze posłuzy jak najdluzej. Póki co spisuje się bez zastrzezen :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: molll »

Aktualizacja:
chciałam zaktualizować charakterki moich podopiecznych z racji że mam je już ponad 2 miesiące i nieco zaczyna się klarować z kim mam tu do czynienia:
pralinek-
Obrazek
wyblakły już beżyk husky który stał się poprostu albinoskiem ;) w dalszym ciągu najulubieńsza z trójki dziewuch- nieco juz wyrosnięta ale co za tym idzie i bardziej przytulaśna :D co mnie osobiście baaardzo cieszy :) potrafi siedzieć mi na kolanach po parenaście minut odlatując w przyjemności glaskania, zamyka oczka podlizujac w podzięce za pieszczoty raz na jakis czas moją ręke... a do tego merda ogonkiem!!! A raczej wije nim!!! Coś niesamowitego! pierwszy raz widze cos takiego u żadnego z moich dotychczasowych stworów!!! nie jest zbyt szybkim szczurkiem- ma raczej spokojny charakterek z odrobinką szalenstwa które czasem daje silniej o sobie znać ;) pozatym piszczalka z niej straszna!!! Panikara na potęge ale tez i pozostałe dziewuchy zaczepiać ją lubią, póki co do rozlewu krwi nie doszlo!
muffisia-
Obrazek
puchaty kędziorek o cudownym pyszczku który potrafi poprawić najbardziej zjebutany humor :) powoli powoli zaczyna się przekonywać że nie jestem dla niej wrogiem i krzywdy nie mam zamiaru jej zrobić tylko przed krzywdą bronic... strasznie ciężki charakterek który w wolnym tępie zaczyna się temperować ;) leniuch z niej straszny. Lubi głaskanko także myśle że powolutku i zrobimy z niej kolejnego szczura- przytulaka. Miejmy nadzieje!!!
truffi-
Obrazek
i tu pojawia się problem... na początku wszystko było dobrze... no i problem z łapką nie minął. Nie mam jak zabrać jej do neurologa bo tylko taka opcja została i to też nie pewna na 100 % że łapka się wyleczy. Dostaje witaminkę B (zleconą przez weta) ale poprawy nie ma Mimo kulawizny nie widać żeby maria (tak ja nazywamy z żoną) miała jakiś problem z chodzeniem czy bieganiem a wręcz przeciwnie- jest typowym okazem szczura z ADHD!!! Biega jak szalona, ma manie demolowania wszystkiego i przestawiania "po swojemu", uwielbia kopać w kocu, w żwirku, nooo demolka totalna!!! i nie byłoby problemu gdyby nie jej agresywne zabawy z pozostałymi babolami... W szale zabawy wyrywa dziewuchą futerko!!! Czy to normalne? serce mi pęka kiedy słysze jak pralinka i muffi (która rzadko piszczy ogólnie) drą się podczas zabawy z nią... niby to szybko się kończy i z reguły nie trwa długo ale czy to bezpieczne??? Nie chcę żeby doszło do tego że będe musiała ją odizolować, albo co gorsza oddać... oby do tego nie doszło... Uspokój się trufelku...
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: Agatow »

Wiesz co, moje też się tłukły czasami i bywało, że zostawał jakiś ślad. Obserwuj je i sprawdź na ile to poważnie wygląda. Lepiej żeby nie robiły sobie krzywdy ale z drugiej strony stadko powinno trzymać się razem...
Ale mają kobitki charakterki he he fajne są :D Zdjęcia świetne i oddają nieco skalę zniszczeń. Może ADHD trochę jej przejdzie? Starałam się więcej bawić za szczurkami, które miały tyle energii ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: molll »

dziś:
tester-pralin
Obrazek
boidupa muffi:
Obrazek
Obrazek
oraaaaz ad-hd truffi zwana maria ;):
Obrazek
Obrazek
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: Agatow »

Świetne fotki! Oddają charaktery i charakterki ;) Jak tam mały czarny devilek? Ciągle rozrabia? ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: molll »

ciągle ciągle- rozrabia i to bardzo- gryzie i rozpiernicza wszystko :) najniegrzeczniejsza z całej trójki w dalszym ciągu- ogólnie charakterki bez wiekszych zmian ;)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moje słodziaki :)

Post autor: Agatow »

Mi się chyba Szefowa taka trafiła.. zobaczymy.. na razie wszczyna wszystkie bójki. Najpierw zaczepia jednego.. a za parę sekund cała piątka wiruje ;D Ale na razie nic groźnego. A jak tam Twoja czarnulka? Trochę odpuściła czy nadal futro lata po klatce a szczurzyce wydają okrzyki bojowe? Jakbyś wybierała się z nimi do Trójmiasta.. chociaż od Ciebie to jest kawałek ;) W każdym razie szczurowy spacer aktualny he he Nam się na razie nawet z domu nie chce wychodzić.. mróz straszliwy a do tego w domu takie atrakcje ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”