[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Velis »

80-340 Gdańsk, ul. Gdyńska 1 058/ 5579236

B. polecam tą lecznicę. Leczono tu mojego psa, moje koszatniczki, i szczurki. Pani dr nawet nic nie wzięła za wizytę i podcięcie pazurków jak ostatnio u niej byłam.
Pan Doktor też jest przemiły :) . Polecam!
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Velis »

klik

Co myślicie o tej lecznicy?

Potrzebuję lekarza, żeby osłuchał Australkę, ponieważ dziwnie 'charczy' i czasami kicha, natomiast Mac tylko kicha. ;)
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: kitten »

Pan Pikiel sympatyczny ale na gryzoniach nie zna się w ogóle, kiedyś byłam u niego z ogoniastą to wprost powiedział że nie wie, nie zna się, podobno dobry specjalista od psów i kotów ale operowany u nich mój pies krótko po operacji odszedł (nie wiadomo jaka była przyczyna ale po operacji nie doszła do siebie) i w porównaniu do szwów wykonanych u krzemińskiego nie wyglądały zbyt profesjonalnie szwy pooperacyjne były po prostu paskudniaste...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Layla »

[quote="Velis"]Potrzebuję lekarza, żeby osłuchał Australkę, ponieważ dziwnie 'charczy' i czasami kicha, natomiast Mac tylko kicha. ;)[/quote]

Idź na Obrońców Wybrzeża ;)
Obrazek
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Yshia »

potwierdzam :) i tam naprawdę wiedzą jak trzymać ogonka podczas "osłuchiwania", sprawdzone osobiście.. 8)
~~jestem chora~~
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: KasiaGdańsk »

Obrońców Wybrzeża 12, to najlepsza lecznica, wyleczyli moje myszki, polecam z całego serca....
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Velis »

Byłam tam wczoraj, nawet tata się zdziwił, że mogą być tacy mili weterynarze na świecie!
osłuchał McKinley, popatrzył na Aust i powiedział, że nie ma co kłuć, tylko zabezpieczyć przed przeciągami :).

Ale to chrumkanie... Może po prostu tak ma... Szkoda, że jej nie osłuchał...
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: kitten »

może zrzędzę ale to do jasnej ciasnej szczur a nie świnia i chrumczeć nie ma prawa z tego co pamiętam u Wikowatej takie chrumkanie to oskrzela?! jakoś dziwnym trafem po antybiotyku już nie chrumka... wetem nie jestem ale osłuchać by wypadało...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Layla »

To był ten sam wet, który leczył bianusię. Od razu zarządził kurację. Jest gó*** z niego młody strasznie. Jednak powinien osłuchać obie dziewczynki, zwłaszcza, że Velis mówiła mu o objawach. Velis, ty uważaj na australkę, moją pupilkę... W sumie bardzo się dziwię, że tak do tego podszedł... Jak byłam z biancą, to zupełnie inaczej postąpił, choć bianca na stole u niego udawała zdrową i nie kichała ani nie kaszlała ;)
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: KasiaGdańsk »

Jak nie osłuchał, to trzeba było mu to powiedzieć, aż mi wstyd, bo rekomendowałam tą lecznicę...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Yshia »

mnie przyjmowała tam kobieta, w sumie dziewczyna, i mimo że ani nie prosiłam, ani ogon nie kichał/chrumkał/itd to i tak sama z siebie pani wet go osłuchała.. Tak dla sprawdzenia..
~~jestem chora~~
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Elbereth »

Polecam lecznicę "Amicis" przy ul. Mostek (koło sklepu zoologicznego Mini-Zoo czy jakoś tak, na Długich Ogrodach). Dobrze i tanio (za każdą z wizyt + zastrzyk z antybiotykiem zapłaciłam 5 zł, cała kuracja 15 zł) :D . Kora była tam leczona z powodu ropnia pod uszkiem, naprawdę jestem zadowolona z jej kuracji (Kora mniej, ale kto by się cieszył z zastrzyków ;) ). Przyjmuje tam kilku weterynarzy (chyba troje). Pani weterynarz, która leczyła Korę (niestety nie wiem, jak się nazywa :-( , młoda, niezbyt wysoka, chyba trochę kręcone włosy) bardzo dobrze odnosi się do szczurków, podczas ostatniej wizyty Kora wgramoliła jej się na plecy 8) .
Naprawdę bardzo polecam!
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Layla »

Mam pytanko.. Z ogonami chodziłam na Obrońców Wybrzeża. Niedługo muszę wykastrować mojego Cyrusa, ( http://szczury.org/showthread.php?pid=206323#206323 ) i nie wiem, gdzie iść.. Bo na Obrońców nie jestem przekonana, to już operacja, a nie katar... I jakie są mniej więcej ceny kastracji w Gdańsku... Wie ktoś??
Obrazek
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: blanka:*edi »

Ja polecam Krzemińskiego ;)
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
Alicja81
Posty: 65
Rejestracja: śr paź 18, 2006 8:01 pm

[GDAŃSK] polecani i niepolecani

Post autor: Alicja81 »

cześć

muszę pobiec do wet bo mój kochany Albercik ma guzka na pyszczku ale nie wiem gdzie?? Na Obrońców nie pójdę bo przez któregoś konowała z Obrońców zszedł mój kocur za pierwszym razem źle obliczył dawkę znieczulenia i Limek nie chciał się wybudzić ale końcu i tak zszedł bo dostał zmiany rakowe od źle zrobionych zastrzyków to na tyle co sądze o tej lecznicy :zlosc:
A co do ogoniastych to tłuka sie między sobą i nie jest to prawda ze młodszy nawet dużo młodszy samczyk się podporządkuje starszemu więc nie widze innego rozwiązania jak wykastrować łobuzków. Tylko nie wiem gdzie proszę o pomoc. :-(
>>>nie tykaj smoka póki jeszcze dycha<<<

3 moich przyjaciół po drugiej stronie tęczy ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”