Cytrynowy świat ogonków ♥

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

xiao-he pisze:Cudowne szczurki, a Twoja koleżanka ma naprawdę talent (tylko te uszy rzeczywiście jej się nie udały ;D
Halo, halo ja też go robiłam ^^ Ogólnie to nie wiem czy sobie takiego do powieszenia gdzieś w domu nie zrobić :P
Dawno nie pisałam, znów to samo czyli brak internetu. Do tego zablokowali mi fejsa, bo jest teraz ten cały wirus i przez przypadek w to weszłam, co równa się z tym, że mam trojana na komputerze.. Afff.. Jest to bardzo irytujące, ale co ja poradzę? Przez nieuwagę dużo rzeczy nieporządanych może się stać. Teraz jestem u koleżanki i akurat mam chwilę, by coś naskrobać.
Dziewczyny ostatnio niezbyt zadowolone, gdyż skończyła im się ulubiona karma i teraz są na innej, ale w sumie jest tam co pochrupać :P Do tego też mają prawo się na mnie obrażać, gdyż ostatnio nie wypuszczałam ich za bardzo, bo była rodzina i w ogóle kompletnie czasu nie miałam. Teraz już końcówka roku szkolnego, nawet nie chodzę do szkoły, bo już się nie opłaca, pójdę na zakończenie roku i już mam gimnazjum za sobą. Uff...
Dziś spałam 12 godzin, mimo wszystko wyspana nie jestem. Dziwnie się czuję i mam do tego zapalnie ucha.. :( Co do "łysienia" moich ogonów to Kamil powiedział mi, że to jest normalne, kiedy szczurki robią się starsze, bo wiadomo, że maluchy są takie miękkie i słodziutkie, moje mają już 4 misiące no i jakoś tak wyszło, że zaczęłam się o to martwić, jak widać we wcześniejszych postach, ale na szczęście Kamil mnie uspokoił. Jego Lilu i Lulu są super :D Ostatnio się z nimi bawiłam i Lulu mnie trochę podziabała, ale to nic, jest mała i słodka, a z szarego szczurasa zrobiła się tak ciemna, że jakby pociemniała jeszcze trochę, to wyszłaby czarna. Moja Pinky znów jest na tyłku ruda, a reszta taka jak widać na zdjęciach - dziwak ;D A co do Myszy to ostatnio się z nią biłam, bo pewnie sobie pomyślała "dlaczego ta ręka mnie budzi i dlaczego ona w ogóle jest w mojej klatce?" No i rozpętała się bitwa między Myszą i moją ręką. W sumie wygrana była moja, ale oberwało mi się kilka razy od Myszy, nawet nie wiedziałam, że czasami ma takiego agresora w sobie ^^ Mimo wszystko i tak je kocham i to bardzo, są coraz bardziej interesujące i coraz bardziej się do mnie przywiązują, gdy ktoś inny ma je na rękach tylko szukają mojego zapachu, a kiedy już go znajdą to myślą jakby tutaj się przedostać, by na mnie wejść. Ojj są kochane.. :)
DorotaO pisze:Witam;)
Szczuraski przepiękne i w ogóle;) wymiziaj je porządnie.
Mysza normalnie wykapana siostra moich bliźniaków ;) z tym że moje mają 3,5 miecha ;)
Temat świetny jest co poczytać , będę tu zaglądać częściej ;)

Ps. nie przejmuj się koszulką , mój Fago wygryzł mi dwie dziury w narożniku , myślałam że go uduszę ;)
Pozdrawiam ;)
Dziękuję, wymiziam jak tylko wejdę do domu :) A co do tematu to też dziękuję :) A Mysza? Czasem mam ochotę zabić, ale po prostu nie mogę za bardzo ją kocham ;D A koszulka? Ojj już jakoś to przebolałam, ale mimo wszystko, przez tą zabawę z moją koszulką muszę zrobić przemeblowanie w pokoju, bo klatka stoi blisko wszystkiego i nie tylko koszulka może wpaść pod ich zęby :D

Dobra to byłoby na tyle, jak będę miała internet, to pewnie dodam jakieś zdjęcia i jeszcze coś naskrobie. Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie, żeby MIZIAĆ ogony! :-*
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: xiao-he »

No to w takim razie Ty też masz talent ;D
Och ten Myszowy agresor!!! :D
No to życzę zdrówka :D Dla Ciebie, ogonów i Internetu :P
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Malachit »

Ładnie dziewczyny rosną, coraz piękniejsze są ;)
A w ogóle pierwsze koty za płoty - czy tam koszulki! Teraz to już tylko z górki... ;D pamiętam, jak kiedyś mój były rzucił bezmyślnie koszulkę na szczurzą klatkę, hahah ;D
Czekamy na powrót internetu i zdjęcia! Maluchami brata też się możesz pochwalić!
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Malachit pisze:Ładnie dziewczyny rosną, coraz piękniejsze są ;)
A w ogóle pierwsze koty za płoty - czy tam koszulki! Teraz to już tylko z górki... ;D pamiętam, jak kiedyś mój były rzucił bezmyślnie koszulkę na szczurzą klatkę, hahah ;D
Czekamy na powrót internetu i zdjęcia! Maluchami brata też się możesz pochwalić!
Alez slodzisz ;D ale mimo wszystko dziekuje ;)
maluchami brata? Skoro masz na mysli Kamila to chlopak, a nie brat :P ogolnie to nie mam zdjec jego szczurasow, ale za to tez nie wiem czy takie znow maluchy, jedna to siostra mojej Pinky, ale mimo wszystko jest od niej mniejsza, a druga ma juz 5 miesiecy i jest duuzaa.. ;)

Ogolnie co do tego wszystkiego to znow pisze na telefonie, wiec z gory za bledy przepraszam :)
Jakby wszystkiego dzisiaj bylo malo, to tak patrze sobie przed chwila na klatke, mysle sobie ''wypuszcze, a co mi tam!'' wkladam reke do klatki po Mysze, a ta mnie zebami za palec i trzyma, zaledwie zlapala, nie bylo to mocno, ale jednak bez powodu... Patrze tak na nia, ona nie wie co ma zrobic i bezruch totalny, zdenerwowalam sie i efekt koncowy dzisiejszego wypuszczania szczurow byl taki, ze teraz spia i poza klatka nie byly, ohh ja zla, niedobra ::) jutro cos pomysle nad tym internetem, czyli co by tutaj zrobic, zeby byl... Mam kilka zdjec, wiec chce sie pochwalic, a co mi tam ;D jak na razie ide spac, wiec jakby co to jutro, a wlasciwie jeszcze dzisiaj sie odezwe, dobranoc :-*
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Jedyne slowa jakie cisna mii sie na usta, to je**** internet... Wybaczcie musialam ;D po prostu mam dosc tego ze musze pisac na telefonie... Ogolnie to pisze jedynie by sie pochwalic, ze prawdopodobnie dzisiaj w moje progi zawitaja dwie nowe pociechy :) na dwoch mialo sie skonczyc, ale mimo wszystko bedzie 2x2 a wiec uznajmy, ze to dalej 2 :p co ja plote? Ojj ... Dobra no nic trzeba jechac po te dwie wywloki i wieczorem albo rano trzeba bedzie laczyc, kurde ale sie tego boje.. Wezcie mnie troche uspokojcie ::) ogolnie to szczurasy sie znaja juz, ale ta znajomosc jest sprzed 4 miesiecy. :p
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
DorotaO
Posty: 124
Rejestracja: pt kwie 20, 2012 9:01 am
Numer GG: 7788821

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: DorotaO »

Życzę pomyślnego łączenia ;) ale Ci zazdroszczę , też bym przygarnęła jeszcze dwóch panów , mam chrapkę na łysolka i kapturka z Zielonej Góry , ale nie ma transportu i obejdę się smakiem tylko :(
Czekam na fotki nowych panienek ;) i zapraszam na małą galerię zdjęć do mnie ;)
Ze mną szciurki :FRUGO , FIGO , FAGO :) :*
KOCHANE URWISKI MOJE ;)
królik : MAX
świnki morskie : GUCIO I CIAPUŚ
Moje iskierki ;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36097
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

jak normalnie bede miala internet to dodam foty, a dziewczyny juz u mnie, jak na razie biegaja po lozku, a Mysza i Pinky dostaja szalu... O Lulusie nie martwie, bo jest od nich wieksza, za to Lilu jest pomiedzy... Z laczeniem musze zaczekac az brat przyjdzie, bo nie dam rady ich ogarnac i do tego pozbyc sie zapachu Myszy i Pinky z klatki. Nie zazdroszcze sobie laczenia, bo cos czuje, ze bedzie krwawica. :(
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Juz po laczeniu hah! Siedze przy klatce, a one nic kompletnie, Mysza sie myje, Lulu je, a Pinky i Lilu? Odbywaja stosunek. Dziwne sa... Pinky sie tej Lilu czepila jak nie wiem. Ogolnie laczenie trwalo jakies pol godziny, chwile na lozku u brata, wlasciwie to w szufladzie na posciel xd potem u mnie na lozku i na koncu klatka, wszystko jest w porzadku, jak na razie bez piskow i krwi, posiedze jeszcze z godzine max dwie i jak nic sie nie bedzie dzialo to pojde spac, a rano wszystkie dokladnie obgladne i dam znac :) a tak swoja droga to sobie nie zazdroszcze tej nocy, bo wszystkie maja rujke ale mimo wszystko czepily sie Lilu i chca odbywac z nia udawany stosunek. Myslalam ze bede musiala w cos interweniowac, ale gdzie tam! Heh :) czekamy zeby Panie poszly spac. A sprzatanie calej wielkiej klatki lacznie z pucowaniem kazdego pretu po kolei nie nalezy do najfajniejszych zajec.. Jest dobrze, a moze byc lepiej 8)
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: xiao-he »

To super, że łączenie dobrze poszło :D
Zboczeńce, czemu sobie wybrały akurat Lilu? :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Wlasnie nie wiem, ale przynajmniej dzisiaj im chcica przeszla, bo wczoraj to kazda przeleciala kazda, nawet Mysza Pinky, a Pinky Mysze.. Przed chwila sobie pobiegaly i teraz poszly jesc obiadek :) ogolnie to spia caly dzien, bynajmniej juz bez malych wojen i seksu :P spia przytulone, jakby od zawsze byly stadem. Ciesze sie ze poszlo szybko :)
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: xiao-he »

Matko... :P
A może by zdjęcie jakieś? :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

xiao-he pisze:Matko... :P
A może by zdjęcie jakieś? :D
Zdjecia? To trzeba poczekac :D niestety moj internet przekracza wszystkie granice mojej wytrzymalosci i cierpliwosci i wciaz posty pisze na telefonie, co nie sprawia mi wielkiej radosci.. Staram sie normalnie odwiedzac forum i byc na biezaco, prznajmniej w moim temacie, bo niestety, ale nie daje rady psychicznie obleciec wszystkich tematow, wiec obiecuje, ze nadrobie wszystkie straty jak internet bedzie normalnie. :)


A co u dziewczyn? Teraz jakis cham halasuje mi ciagle poidelkiem i reszta gowniarzy siedzi i chamsko chrupie, nie tylko jedzenie, bo i tez prety klatki... Oj cos czuje ze sobie poczekam troche zanim zasne. Ogolnie to zauwazylam, ze bede musiala bardzo duzo uwagi poswiecic Lilu, ktora boi sie reki i dotyku, do tego nie gryzie, ale skubie i to mocno. Musze ja do siebie przekonac i pokazac jej, ze ja to nic zlego (przynajmniej niech ona tak tweirdzi). ::)
Przed chwila pobiegaly i teraz wlasnie jak juz pisalam sa w trakcie jedzenia. Musze im kupic Verse Laga w koncu, bo skonczylo sie i jada teraz na takim z wiaderka :P ogolnie ciesze sie, ze Lilu i Lulu nie sa co do jedzenia wybredne. Za to te dwie wywloki (tak, tak Myszata i Pinky) wybredne jak cholera. A jeszcze co do Lilu to smiechu mam kupe dzieki niej, wlasnie przed chwila, jak je wpuscilam do klatki, to robila nietoperza i spadla ;D na szczescie bez obrazen :) i szczerze bez bicia powiem, ze szczura chcialam jednego, potem zrobily sie dwa, a teraz od tak spontanicznie znalazly sie w klatce cztery i jestem z tego zadowolona ;)
MIZIAC OGONY !!! :-*
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: xiao-he »

Miziam, miziam!! :D
Niech Ci się ten Internet naprawi do ja tu bez zdjęć nie wytrzymam :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Malachit »

Hahah, a ja pamiętam, jak jakiś czas temu marudziłaś, że chciałabyś więcej szczurów, ale w sumie niee, bo te twoje to pewnie nie będą chciały się połączyć z nowymi... a tu patrz, już razem mieszkają i nawet nie było jakiś strasznych ekscesów, nie było tak źle! :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Cytrynowy świat ogonków ♥

Post autor: Cytrrryna »

Dawno nic nie smarowalam tutaj, przynajmniej tak mi sie wydaje... Dobrej wiadomosci nie mam... Lulu ma rane nad lapka, blizej grzbietu... Dosc duza, nie wiem czy od zebow ktorejs czy gdzies spadla i zachaczyla sie o galaz w kazdym razie juz powoli sie goi... Dzisiaj sciagne im polki i wszystko wyciagne z klatki, czyli domek, polki i galezie... Naucze je zalatwiac sie w zwirku, bo mam dosc ciaglego wycierania zasikanych polek, ktore smierdza, jak z wylegarni smokow.. Obejrze tylko do konca Czterech pancernych i biore sie za ta klatke :D wieczorem zobacze co z tym internetem, w razie jakby co to dodam zdjecia, a jakby nie bylo u mnie interneru, to zrzuce zdjecia na pend drive i pojde do taty na komputer i zrzuce :) miziaki od Cytrynowej cioci i jej pociech! :) :-*
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”