GUZ !!! Proszę o pomoc.

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: ^Yuuhi^ »

kati chcesz to mozemy umowic sie w tym tygodniu i isc z twoja szczurzyca na porzadna wizyte , daj tylko znac jaki dzien ci odpowiada bo cos za dlugo trwa te "leczenie" małej
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Justka1 »

Czy coś już wiadomo? Co dzieje się ze szczurką i jej właścicielką? Co postanowione?
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: ^Yuuhi^ »

tez bym chciala wiedziec, kati wchodzi na forum ale nie daje znac jak sytuacja wyglada
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: kati16 »

Witam wszystkich :)
Co postanowione...
Postanowione, że przeczekam jeszcze te parę dni, ale to już ostatecznosc... jeżeli weterynarz w czwartek jasno mi nie powie czy robimy zabieg czy nie, to pojadę z hajer do weterynarza no albo na Brynów.
Bardzo Was przepraszam za moje opóżnienie, ale nie zawsze mogę wejsc na dłużej, czasami tylko dosłownie "wpadam".
Będę starac się cześciej doglądac postów.
Pozdrawiam :).
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Rajuna »

Słuchaj, guz w takim stanie może się uzłośliwić w ciągu kilku dni. Weterynarz do którego chodzisz podał szczurzycy dwa leki, które się zwalczają, prawdopodobnie nie mając o tym pojęcia. We czwartek masz dostać decyzję, czy tniecie czy nie - więc kiedy zabieg, w poniedziałek?
Szczur to nie człowiek, że trzeba czekać w kolejkach do oknologa miesiącami, a na operację czasem ponad rok. U szczura wszystko przebiega błyskawicznie i we czwartek może się okazać, że guz który można było operować, już dał przerzuty i szczurzycę można tylko uśpić. Skontaktuj się z hajer jak najszybciej i idźcie w poniedziałek do jej weta.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Paul_Julian »

Popieram Rajunę.

Kati, naprawdę posłuchaj Rajuny i skontaktuj się z Hajer. Do czwartku jest kilka dni, to za dużo !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: ^Yuuhi^ »

kati wet ciągle małą faszeruje lekami i czeka bóg wie na co , jak na moje oko to on sam nie wie co ma robić i tylko kase z ciebie ściąga, nawet jeśli postanowi ją operować to napewno nie odrazu i nie ma pewności czy on wogóle będzie wiedział co robi w czasie operacji. minęło już za dużo czasu żeby dalej zwlekać. wet powinien odrazu wiedzieć czy operować czy nie a nie tyle czasu pchać w nią niewiadomo co.
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: majulina »

Hajer ma rację, moja weterynarz swoim szczurkom wycinała guzki i zyja od tego momentu nadal. Zrób to jak najszybciej, bo naprawde antybiotyk w tej sytuacji nic nie pomoze...... a czas działa na niekorzysc.
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: ^Yuuhi^ »

http://www.znanylekarz.pl/przemyslaw-pa ... z/chorzow/ tu masz opinie o wecie ktorego ci polecam i do ktoreo chce z toba isc :) poczytaj moze wkoncu dojdzie do ciebie ze twoj wet nic nie robi
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Paul_Julian »

Dajcie Kati tu zajrzeć, może nie ma jej na weekend.

Kati, koniecznie skontaktuj sie z Hajer w sprawie tego weta. Oprócz zdrowia jest jeszcze jeden wazny argument - dziewczyny zebraly pieniądze i chcą dla szczurki dobrze.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: kati16 »

Witam.
Nie było mnie tu przez weekend. Ogarnęłam wiadomości.
Paul wiem :). Za zebrane pieniążki oczywiście bardzo serdecznie dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję :).
Musiałabym sprawdzic wyciąg rachunku, ale ok. 200-220 zł się zebrało :).
Zdaję sobie sprawę, że źle robię zwlekając z tym wszystkim tak długo, ale jeszcze OSTATECZNIE te trzy dni przeczekam.
Zobaczymy jaka decyzja zapadnie w czwartek.
W razie czego Hajer możemy się wymienic numerami na privie i się na czwartek czy też na piątek umówic !.
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Paul_Julian »

Szczerze to ja bym nie czekał, naprawdę !
Wet, który daje antybiotyk na guza nadającego sie do operacji, spartoli zabieg wg mnie.
Jesli umówisz sie na wizytę z Hajer w czwartek/piatek, to najbliższy termin na zabieg bedziesz mieć za tydzień.
Więc to nie 3 dni, a min. 7 dni.

I naprawdę wtedy już może być za pózno.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: unipaks »

Kati, powinnaś jak najszybciej umówić zabieg u dobrego weta, dysponującego wziewką; zawierzyłaś temu nierzetelnemu weterynarzowi, a przez Twoje zwlekanie guz lada dzień będzie już nieoperacyjny :-\
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: Rajuna »

Kati, jeśli dopiero we czwartek chcesz jechać PODJĄĆ decyzję, to obawiam się, że może to być decyzja o uśpieniu. Dla szczura kilka dni to naprawdę dużo, bo wszystko się błyskawicznie dzieje w tym małym ciałku.
Poza tym musisz koniecznie zmienić weterynarza, ten człowiek nie zna się na szczurach, nie wie jakich leków używać, więc jest nikła szansa, że szczurek w ogóle przeżyje zabieg.
Idź do dobrego weta!
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: GUZ !!! Proszę o pomoc.

Post autor: klimejszyn »

ehh, gdybym ja otrzymała taką pomoc od forumowiczów, to czułabym się zobowiązana iść tam, gdzie mnie kierują... zwłaszcza, jeśli tyle osób mówi, że wet podejmuje niewłaściwe kroki.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Zablokowany

Wróć do „Inne / ogół objawów”