Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Indiana41
Posty: 11
Rejestracja: ndz lut 17, 2013 3:53 pm

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Indiana41 »

Sorki, dla Toffika :D Jak ja czytam? ;D
Jeszcze nie mam ogonków.
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Hej! Żyjemy i mamy się całkiem dobrze! Gdyby nie Robin, który już po raz czwarty rozpruł sobie brzucholek, byłoby wręcz idealnie! Jak to się stało? Już któryś raz z rzędu powstał ropień, który tym razem zajął cały brzuch i pęcherz. Walczyliśmy o życie małego, a Robinek pokazał wszystkim, że jest tak silny, że przetrwa wszystko, nawet pół wyciętego brzuszka. Szkoda tylko, że dzień po dniu Mama musiała wyciągać go z klatki i wozić do dra Piaseckiego... Za trzecim razem dał sobie spokój, minął tydzień, wszystko się ładnie zagoiło i dzisiaj mu znowu coś odbiło i zrobił sobie dziurę. Mama już nie ma siły, ale jutro pojedzie do Zwierzyńca z tym głupolem. Oj, dr Piasecki nie będzie zadowolony.
Dni spędzamy po szczurzemu: jemy, śpimy, jemy i znowu śpimy. Czasem Mama nas na siłę wyciągnie na wybieg, ale po dłuższej chwili wracamy do niej na kolana albo wskakujemy do klatki. O! Mamy nową klatkę! Nie jest taka duża jak Royal, ale nam się podoba! Mamy cudowne tarasy z ferplasta, na które sikamy cały czas! Mama się złości i je nam ciągle wyciera - po co? Batman mówi, że po to, żebyśmy nie śmierdzieli.
Toffi nas dalej nie lubi, nie chce nas zaakceptować i nas gryzie. Widocznie woli spędzać czas z Mamą, która ciągle mówi, że jest taki kochany i starutki. My też jesteśmy słodcy, choć młodsi!
Kołtun w dalszym ciągu jest wredny, ciągle nas tłucze i zabiera karmę. Pierwszy wyskakuje do Mamy, pierwszy musi mieć najlepsze smakołyki. Za karę śpi ciągle sam w hamako-norce. Udało nam się zdobyć kilka zdjęć, Mama nie ma na nic czasu, więc my coś wkleimy.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Kołtun się nie załapał, bo uciekł Mamie za biurko i coś sobie chrupał.

Obrazek Obrazek Obrazek

A tu Toffik. Ten, co nas nie lubi.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: emi2410 »

Jak fajnie, że się odezwałaś. :)
Robinku, nie wygłupiaj się tam! Porządne mizianko dla wszystkich chłopców przesyłam. :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Kluskowe stadko już dawno zapomniane :) Ale trzymamy się wszyscy, wiek już dopada moich chłopców, jeszcze kilka miesięcy i wszyscy będą mieli ponad dwa latka. Fado oślepł na jedno oczko, Toffi powoli traci siły, a reszta hasa po wybiegu i się cieszy z każdego okruszka na dywanie.
Ja prawdopodobnie w tym roku wybywam z Polski i zamieszkam na stałe w Niemczech. Mój narzeczony zakochał się w szczurach i już mi zapowiedział, że w naszym wspólnym mieszkaniu będzie Royal i co jakiś czas będziemy tu do Polski przyjeżdżać po ogony z adopcji :) Także szczurza przygoda nie dobiega końca, przecież te tłuste, śmierdzące szczurze dupki to całe moje życie.

Mamy nowego, nieszczurzego członka stada - chomisię Lucy ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Wygłaszcz serdecznie stadko ode mnie i moich bab, niech się trzymają jak najzdrowiej! :-* No i pokaż chomisię :D
Czy jakimś cudem masz jeszcze możliwość załatwienia transportu Łódź - Wrocław? Jeden starszy szczurzy pan czeka tu na drugiego...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Entreen »

A ja Cię myślami wywołałam! Myślałam o Tobie dziś właśnie i miałam Ci w temacie zapukać :)

Cieszę się, że Ci się w życiu ułożyło, i że tłuste dupki nadal, i że Royal, i że w ogóle! :-*
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=40515

Dzień dłużej i byłabym przy nim. Z dnia na dzień osłabł, przestał jeść, oddychać... W tym czasie był pod opieką współlokatorki, dzisiaj wróciłam, a on odszedł wczoraj.
Kołtunku, czemu?
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: emi2410 »

Och... :( Leć Kołtunku! [*]

Klusiu, trzymaj się.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Entreen »

Przykro mi bardzo...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Odwiedzam ten temat ostatnimi czasy tylko po to, żeby przekazywać Wam złe wieści :(
Wczoraj nasze stadko pożegnało Batmanka... http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=40638

Toffi podupada na zdrowiu, je już tylko gerberki, nie wspina się półeczkach, hamakach, jest pod ciągłą opieką. Szykuje się kolejny szczurzy aniołek, kolejna pusta klatka. Jak tu być szczęśliwym, gdy ogonki się wykruszają?
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nietoperrr... »

Słońce,smutno się tu u Ciebie zrobiło :-[ Strasznie smutno...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Niestety :( Nie ma nadziei na poprawę...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

13. czerwca moje stado się powiększy!
14-letni Ramzes do nas dołączy :)

Obrazek

photo by LILUtosi
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: IHime »

Smutno, Klusko, przytulam!
Ale jak Ty wciśniesz do klatki tego nowego szczura - Ramzesa? ;)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Ktoś powie : durna baba bierze starego psa .. a ja się wzruszyłam ..
Piękny jest i będzie miał dobry dom.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”