Nasza brygada

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: Sysa »

Strasznie mi przykro... :'(
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Nasza brygada

Post autor: sr-ola »

Ostatnia z tej pierwszej, uroczej trójcy.. Febra i Diesel już pewnie czekały, nie jest więc sama..

Odeszła pięknie, tak, jak każde z tych maluchów by chciało. Po cichu, po swojemu.

denewa :( :-*
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

Cudna Deli...
tak cichutko odeszła, ale taką właśnie była istotą, prawda ?
wydawała mi się zawsze Misiem Waszego stadka - ciepłym, łagodnym, skromnym Misiem ...

a Jej oczy były jednymi z najpiękniejszych jakie widziałam u szczurów ^-^
Deli będę o Tobie pamiętać

[^]


denewo :(
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

<'>

Post autor: *Delilah* »

Denewa ...przytulamy...
Delisia najwyraźniej stwierdziła, że jest TAM bardziej potrzebna, dobrze że odeszła spokojnie, bez cierpień...Ale to zawsze zbyt wcześnie dla nas.

Delisiu, śpij słodko, pozdrów wszystkie Ogonki za TM<'>
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

Deli, kochana dobra duszko, pewnie wraz z innymi ogonkami za TM cieszysz się już lekkością i brakiem wszelkich ograniczeń. Szkoda, że nie mogłaś zostać z nami jeszcze dłużej... :( Będziemy Cię pamiętać, Delisiu!
Trzymaj się, denewa...
:(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: zocha »

Ogromnie mi przykro :(

[*]

Ściskam mocno...
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nasza brygada

Post autor: xxx »

cicho tutaj, smutno... dla Deli ["]
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Dziękuję Wam z całego serca za te słowa. Nie dałam rady nic napisać, nie wiedziałabym co napisać, ale czytałam i pochłaniałam
Dopóki się nie przeżyje chorób czy śmierci to ciężko zrozumieć słowa ludzi, którzy piszą, że są zmęczeni, nie mają siły patrzeć na cierpienie i odejścia swoich zwierzaków.
Kolejny cios...
Pumka ma powiększone serce, jej stan jest poważny, znacznie się pogorszył w krótkim czasie, ma wielkie trudności z oddychaniem, świszcze, piszczy, nie może jeść. Od wczoraj dostaje Prilium. Nie mam siły, uczucie bezsilności, gula w przełyku... ale będę przy niej...
Za tydzień na kontrolę - musi dać radę!
ol. pisze:Cudna Deli...
tak cichutko odeszła, ale taką właśnie była istotą, prawda ?
wydawała mi się zawsze Misiem Waszego stadka - ciepłym, łagodnym, skromnym Misiem ...
To prawda, Deli była takim spokojnym duszkiem stadka... i skromnym - to słowo świetnie ją określa :)
Jej zawsze szeroko otwarte czarne oczka :)
Nie pamiętam, żeby je kiedyś mrużyła...
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: StasiMalgosia »

Ech dopiero zauważyłam :( Trzymajcie się
(*) dla Deli

no i trzymam kciuki za stabilizację stanu serduszka Pumy.
Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

z niepokojącymi wieściami przybywacie :-[ Puma taka młoda jeszcze
zdrowia i sił jej ślemy ze szczupakowa, niech walczy czarne serduszko !
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

Kciukamy mocno za to serducho, żeby było lepiej i żeby kuracja dała dobre efekty! :) Ślemy głaski pozytywną energię :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nasza brygada

Post autor: *Delilah* »

Teraz to już musi być dobrze, bo ostatnio za dużo złego zawisło nad Brygadą !
Trzymam bardzo mocno kciuki za Pumkę !!!!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Tak bardzo dziękuję za kciuki!!!!!!!! :-* Mam świetne, cudowne wieści!!!!!!!!!!!! :D
Ale od początku...

Stan Pumy pomimo przyjmowania Prilium się pogarszał, strasznie było na to patrzeć, dusiła się, nie mogła złapać tchu, biegała chcąc jakby uciekać od tego duszenia, większość czasu siedziała poza klatką jakby szykowała się odejść... dwa razy byliśmy prawie pewni, że umiera. Przedwczoraj i wczoraj prawie nic już nie jadła, nawet największych smakołyków. Podjechaliśmy do dr Rzepki najwcześniej jak mogła nas przyjąć.
Pani doktor potwierdziła nasze obawy, stan Pumy był bardzo ciężki. Pumka dostała końską dawkę 5-ciu zastrzyków (antybiotyku, Prilium, Furosemidu, jakiegoś drugiego leku na serce (nie pamiętam nazwy) i czegoś jeszcze) i szansę na poprawę do dzisiejszej wizyty, tzn. po konsultacjach postanowiliśmy, że jeśli nie będzie lepiej to nie będziemy jej dalej męczyć i pomożemy jej odejść...
Wczoraj wieczorem była w strasznym stanie. Rano gdy wstałam i poszłam do klatki wyjrzał z domku czarny łebek Pumki (i innych pasożytów chcących skorzystać na karmieniu chorowitka) i dał się trochę pokarmić z palca, dostał różnych smakołyków, nie wszystko chciał jeść... Po pracy znów przywitał mnie czarny łebek w drzwiczkach domku, zjadł więcej i znacznie chętniej.
Upakowaliśmy Pumę i Katar do transportera, nie chciałam wierzyć własnym oczom... w drodze zjadła jeszcze kawałek liścia, ogórka, płatki kukurydziane. Po osłuchaniu okazało, że jest znacznie lepiej!!!!! Dzięki Pani doktor. Puma miała energię, duszenie i świsty występowały coraz rzadziej. Pani doktor zmieniła Pumie lek na ten drugi nasercowy, którego nazwy nie pamiętam, a który wczoraj dostała w tej końskiej dawce.
Szczur wczoraj wieczorem a szczur dzisiaj wieczorem... niebo a ziemia... cud...
Przemeblowaliśmy w klatce (wcześniej zdjęliśmy hamaczki, żeby nie spadła) i poszła spać :)

Dziękuję :)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Nasza brygada

Post autor: sr-ola »

Wspaniale! Oby tak dalej :) A ja ostatnio zaczęłam tracić wiarę w jakiekolwiek leczenie, nauczona doświadczeniem, a tu proszę :) Puma nie strasz już!
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

Jak dobrze takie wieści przeczytać! :D :) :D I niech będzie coraz lepiej, zdrowiej nam Pumko! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”