Paint it Black

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Paint it Black

Post autor: diana24 »

Zamiast pisać magisterkę przeczytałam Twój wątek od samego początku... Ale sam koniec wywołał u mnie niepohamowane morze łez... :'( :'( trzymaj się...
:'(
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Dulcissima »

:( :(
Tulamy Cię gorąco z Retkinii... Trzymaj się ciepło.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Arau, bardzo mi przykro :( Czytałam o Alku i liczyłam na poprawę jego stanu...
Za krótko :(
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Za krótko... zdecydowanie za krótko :(
Najgorsze jest to, że nie wiem co to było... Chciałam zrobić tę sekcję, żeby się upewnić, żeby ewentualnie wiedzieć, pod jakim kątem sprawdzać Bubusia, a tu nic... Obie diagnozy były niepoprawne. Nie mam o to pretensji do wetów - opierali się jedynie na objawach, w końcu szczura nie podłączy się na 24h do aparatury, która wskaże nieprawidłowości. Nie powie co go boli.
Dr, Charmas spekuluje, że mogło to być jakieś porażenie nerwów, lub nowotwór na poziomie komórkowym, niewidoczny... Ale już się nie dowiem.
Pocieszające jest to, że inne organy miał w świetnym stanie. Zdrowe serduszko, płucka, wątrobę... gdyby nie to... coś, żyłby jeszcze długo.

Bubuś jeszcze wczoraj dostarczył mi dodatkowej rozrywki - kolejne zadławienie... Zeżarł coś w kuchni, najprawdopodobniej suchy chleb patrząc po tym co wypluł >.> Dostał opiernicz, bo ma się nie wygłupiać, na samotność są lepsze sposoby niż pogoń za bratem!
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Paint it Black

Post autor: diana24 »

Przetrzep futerko, żeby więcej Ci tak strachu nie napędzał... ;)

Skoro sekcja nic nie wykazała to "coś" musiało siedzieć naprawdę głęboko... Ale zrobiłaś dla niego wszystko co było możliwe... walczyłaś... nie poddałaś się do samego końca... i to jest najważniejsze. Po stanie innych organów widać, że było mu u Ciebie bardzo dobrze :)

Czasami niestety zdarzają się takie przypadki, a nam, właścicielom, najtrudniej jest się z tym pogodzić...

Przysyłam wirtualne uściski i wiele otuchy na te pierwsze najcięższe dni... :-*
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

Czasem się nie dowiesz... czasem sekcja nie wyjaśni sprawy. Mamy coraz lepszych wetów od gryzoni w Polsce, ale to nadal tylko ludzie. Może za kilka lat te choroby, które teraz spędzają nam sen z powiek, będą leczone już bezproblemowo.
To jest ten ból z braćmi - przychodzi moment, że odchodzi jeden... i po cichu modlisz się, by drugi to przetrwał.
Ale Bubuś przetrwa. Zadławił się, bo za szybko jadł pewnie, a przygnębiony nie rzucałby się na żarcie :P
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Paint it Black

Post autor: Bandziornooo »

Jejku strasznie mi przykro... Przeczytałam ostatnie 3 strony płacząc jak dziecko, z nadzieją że wszystko jednak się jakoś dobrze skończy...
Doskonale wiem co czujesz, bo ja miałam identyczną sytuację z Kowalskim i Rico, te same objawy, brak dobrego rozwiązania...
Ważne że Alucard już nie cierpi... [*] A zapamiętamy go i tak takiego....http://i.imgur.com/PUQRm.jpg :) Wymiziaj Bubusia bo pewnie mu smutno teraz samemu i trzymaj się cieplutko :*
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Megi_82 »

Właśnie... zastanawiałaś się już, co dalej? Z Bubusiem?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

Jak się ma Bubuś?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Oczywiście walczę z moim facetem o szczury... wymyślił sobie wykastrowaną samiczkę... Tak, oczywiście >.>

Bubuś ma się nieźle. 4 dni dzielnie wytrzymał na diecie warzywnej, ale od kiedy ma karmę jest dużo szczęśliwszy ;) Zaczął łazić w końcu po mieszkaniu (wcześniej praktycznie nie wychodził z klatki, brany na ręce uciekał z powrotem), przychodzi do nas i zaczepia do zabawy.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Megi_82 »

Arau pisze:Oczywiście walczę z moim facetem o szczury... wymyślił sobie wykastrowaną samiczkę...
Faceci ::) ::) ::)
Arau pisze:Bubuś ma się nieźle. 4 dni dzielnie wytrzymał na diecie warzywnej, ale od kiedy ma karmę jest dużo szczęśliwszy ;)
Czemuś go głodziła! ;D
Arau pisze:Zaczął łazić w końcu po mieszkaniu (wcześniej praktycznie nie wychodził z klatki, brany na ręce uciekał z powrotem), przychodzi do nas i zaczepia do zabawy.
To dobrze, bidulinek... :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Dulcissima »

Arau pisze:Oczywiście walczę z moim facetem o szczury...
Jak zajrzycie do nas 1-go, to będziemy urabiać materiał Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Paint it Black

Post autor: Bandziornooo »

Czyli będzie samiczka? :D Czy ty chcesz koniecznie samca?
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Bandziornooo, samica to bezsens... Musiałabym albo znaleźć ciachaną, albo ciachać - czyli i tak trzymać osobno na czas operacji i gojenia, i dodatkowo ciachać Bubusia, który jest pełnojajeczny i mógłby nie zrozumieć, że ta pani do amorów się nie nadaje. A on ma już prawie dwa lata. Nie, nie, nie.

Ale za to...
A nie nie powiem, bo zapeszę. Powiem w sobotę ;)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”