Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Śmietnik :D

Post autor: Telimenka »

no juz kilka jest tylko moje łacze to jest hmm wolniejsze niz zolw ale praca trwa :D,sorry nie poprzerabiałam oczek...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Dzisiaj bylam na chwile w sklepie zool u nas.. Byly dwie samiczki, co widzialam poprzednio. Jedna strasznie zaswierzbiona (niedlugo bedzie miala postrzępione uszy). Drugiej sie juz zaczyna :( I w dodatku chyba jest w ciazy.. Mialam mysl, zeby je wziąc i wyleczyc.. Ale teraz bede chyba miala znow operacje Dee Dee i nie wiem czy dalabym rade. Co z tym zrobic, ma ktos jakis pomysl? Obie sa bardzo male, maja kolo 1,5 miesiaca, tak mysle. A z tą ciązą, to doszlam do wniosku po tym, jak zobaczylam je pierwszy raz. Wtedy byly mniej wiecej podobne wielkoscia, a teraz ta druga jakas taka grubsza sie zrobila..
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Śmietnik :D

Post autor: Telimenka »

moze ktos z forum z Pń by wzial i wyleczyl ;/? ja nie mam klatki na jeszcze jednego szczura bo tak to bym wziela ;/...kurde
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Ja klate mam, ale za tydzien bedzie mi ona potrzebna dla Dee Dee ;/ Kurde przejelam sie tymi szczurami bardzo, bo są naprawde malenkie a juz tak muszą cierpiec. Mame i dzieci pewnie dalabym rade odchowac, tylko pytanie czy znalazlyby sie pozniej osoby ktore chcialyby przygarnąć. Nie wiem tez czy takiemu malemu stworzonku, ktore w dodatku w ciazy jest, mozna dac Ivermectin.. A jak mama chora to i pewnie dzieci tez beda.. Ta w ciazy, to podejrzewam, ze na dniach urodzi te kluchy, bo wygląda jak mala kulka. O ile w ogole jest zaciazona.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Śmietnik :D

Post autor: Telimenka »

hmm,a moze robaki ma np?;/ wiem ze konie jak maja wielkie brzuchy nienaturalne to maja robaki..czy u Ciurów jest podobnie?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

No ja nie wiem, ale wydaje mi sie, ze jak widzialam je pierwszy raz, to byla mniej okrągla..
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

[split] Szczur kontra meble drewniane

Post autor: Telimenka »

Wesołych :D ja mam 3 samice i wlasnie buszuja po pokoju :D:D moja kumpela ma 6chłopcow do oddania ale z tego co wiem Ty juz jestes z kims umowiona?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
aicik
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 12, 2007 8:30 pm

RE: Szczur, a kable?

Post autor: aicik »

niestety musialam odmowic. A bylam umowiona z shortusia...Odmowilam bo sie okazalo ze dopiwero w czerwcu bede na stale w domciu....wiec w tej chwili nie dam rady...eh ćwicze Cierpliwosc:)W sumie to i dobrze. taki maly sprwdzianik na poczatek:)glaski dla ciurkow:)
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2007 4:52 pm przez aicik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Szczur, a kable?

Post autor: Telimenka »

a mi Kuha wlasnie atakuje peszelek :). hehe czyli teraz nie bierzesz zadnych Ciurow?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
aicik
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 12, 2007 8:30 pm

RE: Szczur, a kable?

Post autor: aicik »

niestety...jestem 5 dni w tyg poza domem wiec nie mam jak...A poza tym chce znim spedzac przynajmniej kilka godz dziennie:) a nie w tygodniu:)hehehe...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Szczur, a kable?

Post autor: Telimenka »

aha,czyli po prostu brak czasu. myslalalam ze z innych przyczyn i szukasz innych :) bo mamy 6 chłopaków ślicznych
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
aicik
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 12, 2007 8:30 pm

RE: Szczur, a kable?

Post autor: aicik »

no niestety...brak czasu, ale tak z ciekawosci, jest jakis temat o nich?skad one sa?
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

Nie ma to jak pisać pracę na polski o 23.30^^ i fajnie jest..:D Telimenko, czochranko dla szczurów^^
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Śmietnik :D

Post autor: Telimenka »

wychochrane :D, usciskaj Fufe Wielkoluda i jeszcze wieksza Czarną oraz Biscuit :).a ja sie nudze i mam pompe ze niektorzy o tej godzinie siedza w kosciele :hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

no nieee noooo....bez przesady^^
polski piszę, piszę i piszę, i końcca nie widać....wyczochrane^^
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2007 10:58 pm przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”