[Akcesoria] - Hamak

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: violet »

helmutt, a po co chcesz naklaniac szczurka zeby spal w hamaku? ;) Rozumiem ze irytujace jest to, ze robisz cos dla niego a on to olewa, no ale skoro nie chce tam spac to widocznie oznacza ze lepiej jest mu gdzie indziej... Poza tym moje szczurki tez nie od razu przekonaly sie do hamaka - poczekaj po prosotu az sama wpadnie na to, ze to wygodne miejsce do spania :)
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
yoouk
Posty: 12
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:09 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: yoouk »

Właśnie przed chwilka mój szczurek zaczepił nóżke w spinaczu który słuzył do zaczepienia hamaczka. Na szczescie nic mu sie nie stało, bo szybko zareagowałam ale gdyby nikogo nie było w domu nie wiem jak by sobie poradził zwisajac z hamaczka na jednej nózce.


Dlatego nigdy wiecej zadnych spinaczy..
yoouk
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: pixxa »

Wprawdzie to nie ja robilam , tylko ciotka ale sie pochwale :hyhy:
Za material zaplacilam duzo mniej, a jest o wiele mocniejszy i ladniejszy :twisted:

zdjecie 1

zdjecie 2

zdjecie 3
bastek
Posty: 22
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 8:48 am

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: bastek »

[quote="Zenek"][quote="hard"]Kwadratowy kawałek koszulki o boku 30-40 cm[/quote]
heheheheh kwadrat o wymiarach 30 na 40 hehehehehe :P
Ja zrobiłem hamak z koszuli takiej jak kabaretki heheh wyglada jak prawdziwy hamak ale Ashida byla zainteresowan montażem ale teraz ja nieinteresuje:][/quote]

TAM NIE PISZE 30 NA 40(jak by bylo na to by bylo tak: 30cm x 40cm:) tylko 30 DO 40CM:)
Kiedy do szczurka tuli się ludź, to ludź do szczurka musi coś czuc!:)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Fatty »

pixxa, A Twoja ciotka nie myslała o produkcji masowej? ;)
Bo strasznie fajny ten hamaczek jest :)
Ze mnie jest istne beztalencie w dziedzinie szycia czegokolwiek a wiec moim ogonom wieszam ścierę na 4 agrafkach i się sprawdza ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: MANIAK90 »

A moja mała gnijda wogóle nie chcewchodzić na żadne hamaczki, rękawki i inne pierdy Sama nie wiem-chyba jej to nie rajcuje. Najchętniej chyba by spała i jadła- wtedy jest happy :drap:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: violet »

nooo ale jak juz spac, to na hamaku :D albo w powieszonej czapce ( to chyba ulubione miejsce moich ogonkow, chociaz ostatnio preferuja hamak, ale to chyba dlatego ze razem sie juz w czapce nie mieszcza ;) )
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Scandinavia
Posty: 8
Rejestracja: wt cze 13, 2006 10:30 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Scandinavia »

Moja szczurcia nie potrzebuje, ma pięterko w klatce, a i tak na nim nie śpi tylko pod ;) (na razie :drap: ), za to zrobiłam mojej śwince morskiej hamak to pobył w nim sekunde i się schował pod...widocznie uznał go za domek;) :roll: :oink:
Obrazek
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Elbereth »

pixxa, hamak zrobiony przez twoją ciotkę jest po prostu cudowny :thumbleft: !

Kora i Vani mają w swojej klatce hamak ze starego ręcznika. Wygląda okropnie, ale szczurzycom się podoba i zawsze w nim śpią :D .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Fatty »

Moje miały ręczniki,ścierki a obecnie mają pociachaną bluzę polarową. Och jak im cieplutko,och jak im przestronnie... Bluzy szkoda mi nie było-została specjalnie w tym celu nabyta w ciucholandzie, za 3 zł 8)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: pixxa »

:oops: na razie nie mam z nia kontaktu, ale jak cos to sie podpytam :hihi:
^Kaśka^
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:49 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: ^Kaśka^ »

JA hamak zrbilam ze zwyklej hutki takiej apaszki bawelnianej i za wszystei 4 rogi przyczepilam do klatki agrawkami. Na poczatku czul sie troche nei swojo i nawe nir probowal do niego wchodzic etraz spedza w nim prawie caly czas szczegolnie drzemkuje po jedzeniu lub spacerze :)
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: MANIAK90 »

A mój szczul ma hamak i inne rzeczy zamieszczoe w klatce po prostu gdzieś. Najchętniej całymi dniami by spał!!!
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Venio »

kup sobie drugiego szczura to zobaczysz jak ozyje...
Obrazek
[*] Psychol
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: mazoq »

moje szczurowe mają hamak letni (cienki) z bandamki siostry :twisted: a wielkie to na pół klatki, ze 4 szczury pomieści...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”