Jajcarze Justrzny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Vicka211 »

Ale Procent piękny :O :D :D Cudo!
Proszę wymiziać stadko ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: merch »

justrzna napisz co u was , kolega odebrany? Jak dwojka brzdącym sięspotka to bedzie radość i zabawa.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

Kolegę odbieram w sobotę :D.
Procent szybko przystosował się do nowej sytuacji - jestem z niego dumna. Skina nauczył się unikać, gdy ten ma zły humor. Z Myszołem bardzo się polubili, co mnie cieszy, bo do tej pory Myszoł nie miał z kim brykać (Skin to grubas i leń- w głowie mu tylko jedzenie, jedzenie i spanie:) ). Maluch naśladuje Myszoła, wchodzi za nim na parapet, rozkopuje kwiatki. Jak wracam z pracy to pierwszy wisi na drzwiczkach. Jak daję jeść to pierwszy, bez skrempowania włazi do miski i je, Skin mu wybiera kąski spod dupki, a Myszoł czai się i czeka na swoją kolej:)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: merch »

dobrze, ze chlopak madry i wiekszym nie podlazi , swoja droga cos czuje , ze rzady skina niedlugo sie skonczą :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

merch pisze:dobrze, ze chlopak madry i wiekszym nie podlazi , swoja droga cos czuje , ze rzady skina niedlugo sie skonczą :P
Też tak czuję:) Widziałam już z dwa razy jak przewrócił Myszoła na plecy, ze Skinem też sobie poradzi ;)
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

Kolega już u nas:) Najpierw zapoznałam go z Procentem (nie było najmniejszych problemów), później staruchy trochę go pomęczyły i Panowie już w jednej klatce.Waham się jeszcze czy zostawić ich razem na noc.

Oficjalnie przedstawiam nowego członka rodziny - Big Ben :
Obrazek Obrazek

Z Procentem:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Vicka211 »

Piękny :D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: ol. »

No co ten Procent sobie myśli, żeby "mojego" Myszoła na plecy przewracać !
Szczęście, że już ma towarzysza do harców i tańców, to za nim będzie uganiał :P
A mały, którego imię predestynuje do bycia taaakim wielkim, jest śliczny :)
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

Dziękujemy:)
Łączenie dobiega końca. Za mną parę bezsennych nocy. Maluchy są okropne, hałasują, walczą ze sobą, brykają, piszczą, zaczepiają Skina, wyprowadzają go z równowagi - po czym biegną do Myszoła i się pod nim chowają - już zapomniałam jak to jest mieć dzicioki.
Big Ben jest miziakiem, głaskany się rozpłaszcza i zasypia. Procent woli się wplątać we włosy i posiedzieć chwilę na ramieniu - nie trwa to długo bo wzywają go kable i kwiatki ;D
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

W stadku coraz lepiej. Maluchy się już zaaklimatyzowały. Skin przestał się na mnie gniewać, przyszedł dzisiaj na długie mizianko:)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: merch »

nasialas zwirzaczkom nasionek?- to beda mialy radoche :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

merch pisze:nasialas zwirzaczkom nasionek?- to beda mialy radoche :)
Tak, zasiałam im dynię, słonecznika, miętę, melisę itp. Miały radochę, szczególnie Myszoł lubi zabawy w ziemi. Niestety to zabawa tylko na parę minut ;)
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Arve »

z braciszka prawdziwy przystojniak rośnie :) do skajutka podobny baaardzo jest!
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: ol. »

świetna minka Bena http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/4 ... 7.jpg.html - czyżby zbyt miękko mu się stąpało :D
i tego zwichrzonego Myszoła nie mogę nie wywołać raz jeszcze Obrazek :-*

Niech się cała drużyna zdrowo trzyma :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Rhenata »

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-03/4 ... 7.jpg.html fajnie wyszedł, jakby mówił 'co jest mała, ja tu rządzę!' :D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”