[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

hihi ... jeszcze raz dziekuje za komplementy dla klatki... ;] i chlopa .. hehe ... a szczurki... powiem wam. Przy takiej duzej klatce maja przynajmnie swobode ucieczki. Moj samiec Leon jest z mlodymi juz ponad 3 miesiace. Ale codziennie je goni i podszczypuje, ze wrzaski sa niezle. Ale przynajmniej wiem, ze male zawsze maja gdzie nawiac. Gdybym miala mala klatke tradycyjna, ze sklepu... musialabym je trzymac osobno... male mialyby wiecznie porfiryne z nosa i zawal w mlodym wieku...
Dobrze jest być kochanym... :)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gucio »

Ja bym takiej nie zrobiła. Poprosze tate żeby zrobił Tequilli. Bo jak niby szostoklasitka ma sama taką przepiekną klatkę zrobić?
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Piotras »

hej Gucio ja mam 22 lata i tez bym takiej nie zrobiła :lol: moj ojciec tez bedzie mosiał nam pomoc,ma zdolnosci i materiały hihihi(ach to wykorzystywanie staruszków,az mi wstyd)
Swietna ta klatka,planujemy cos podobnego:)
pozdro
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: oliwi@ »

Ha :) a ja sie dorobiłam (no może nie do końca :) dostałam w spadku ;) ) klatki duuużej o wymiarach 60x55x30 (dł.x wys.x szer.) W środku zamontowane zostały pnie drzew i drabinka oraz domek a teraz zabieram się za robienie nowego hamaka :) jak się zrobi jakieś fotki to aż się pochwalę ;)
PS: w klatce mieszka jeden szczuras :lol:
Emilka

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Emilka »

w takim razie czekamy na fotki 8)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gucio »

Ja sie zastanawiam czy nie zrobic taaaaaaaakiej obrzyyyyyyymiej dla dwóch szczórów bo chyba jednego sobie zostawię;)
tylko sie zastanawiam czy będę miała tyle kasy na materiały. Ale to sie z tatą załatwi. Tio może podam wymiary:dł:70xszer:50xwys:160. Duża no nie? Jak na dwa szczury do olbrzym będzie. Jak mi tata zrobi to fotke strzele i wkleje:). Ale sie szczurasie ucieszą:)))))
Tylko nie pomyślcie sobie że jakaś idiotka ze mnie :)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gucio »

GoHa ale czy naopewno boki są grubości 3mm? Bo mi sie zdaje że za cieenkie. Lepsza chyba by była grubości
5mm no nie?
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

Na pewno mam 3 mm grubosci boki. wlasnie dlatego tez mam usztywnienie konstrukcji za pomaca listwe... nie chcialam zeby klatka byla za ciezka. Ale wiadomo... im grubsze tym stabilniejsza klatka.
Dobrze jest być kochanym... :)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gucio »

Bo moja to ma straszne zęby. Przed momentem mnie udziabała jak ją na ręce brałam. Była poza klatką. Normalnie sie popłakałam ale n nie z bólu tylko dlatego że ona mi to zrobiła. I to nie pierwszy raz. Ja wiem że ma młode, ale jak jest poza klatką to slczego mi to robi? Ja już do niej zaufanie trace, boje sie jej, Kiedyś była taka fajna ateraz to po prostu jest małpa. mama jak sie dowie że mnie znów ugryzła to ją puści na dwór i pozwoli żeby zwiała. A ja nie chce.
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Multipla »

Mój Mikołaj też tak miał. Był kochanym, łagodnym szczuraskiem z którego nagle wyrósł mały , gryzący rozbójnik. Jednak po niedługim czasie zaczęłam go rozumieć, przewidywałam kiedy może się na mnie zezłościć i mnie ugryżć i wpadki zdarzały się bardzo, bardzo rzadko. Nie martw się Klaudia (Guciu) Tequilla będzie jeszcze twoją najlepszą przyjaciółką :)

A wracając do tematu, to klatka GoHy jest naprawdę super. Stwarzasz świetne warunki dla swoich szczurasów. Muszą cię za to bardzo kochać :)
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Multipla »

Emilko, klatka naprawdę superowa jak dla jednego szczurka (choć myślę , że dobrze czuło by się tam nawet więcej szczurów). Tylko pozazdrościć :)
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gucio »

Pikna ta klatka normalnie pozazdrościć. Taką wielką to mi tata może w zime zrobi, a za 5 tygodni to kupie taką o wymiarach dł.70xwys.65xszer.41 za 150 złoty. Jka bede ją mieć i bedzie urządzona to wam fotki wkleje:0)
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Pleiades »

Asiek, mam pytanko odnośnie tych Twoich klateczek.
Jakiej one firmy są.. ? Bo w takim porąbanym mieście jak Poznań nie mogę niczego dobrego dla szczura kupić - sklepy zoologiczne są beznadziejnie zaopatrzone.. Ale jak bym znała firmę produkującą te klateczki, to byłoby mi łatwiej, bo mam znajomego, który by mi w hurtowni taką klatkę zamówił.

Te Twoje klateczki tak na oko bardzo przypominają "Szynszylę" firmy Inter-Zoo, ale do tamtej firmy mam zastrzeżenia, że rozstaw prętów wynosi aż 1,5 cm, a półeczki są drewniane. Na tych Twoich zdjęciach widzę, że w Twoich klateczkach półki są plastikowe, co by mi bardziej odpowiadało.

Kto robi w Polsce takie klateczki ??

Plei.
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: jokada »

klatki są firmy INTER ZOO
model TEDDY GIGANT II

http://www.inter-zoo.com.pl/s/gry/G_085_W.html
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Pleiades »

Dzięki za linka :)
Faktycznie ciekawa ta klatka, cenowo również. Tylko mi przeszadza, że jest tak wściekle kolorowa :(
Napisz jeszcze przy okazji jakie ma wymiary drzwiczek.
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”