KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: unipaks »

Ech , śliczna niebieska królewno , za szybko odeszłaś... :(
[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Jessica »

[*] :'( ogromnie mi przykro :'(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Anka. »

:'(
nie tak być powinno, nie tak.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Lusia »

[*] przykro mi
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Myślę, że nadeszła pora odkopać nasz wątek... ::)

Może po kolei...

Fibi - kochana moja babusia-podusia ma już 2 latka 1 miesiąc 22 dni :D Jest w bardzo dobrej formie :) Chętnie spaceruje na wybiegach..troszkę mniej się wspina i coraz rzadziej udaje jej się wskakiwać, ale łapcie jeszcze ją niosą tam gdzie sobie tego zażyczy :D Jest prawdziwą dostojną damą :) Uwielbia pieszczoty..roznaleśnicza się na dłoni i smyrana między uszkami pulsuje oczętami i trzeszczy ząbkami z zadowolenia :)
Guzek na pleckach otworzył się jakiś czas temu, w środku zasuszony...niegroźny i nieprzeszkadzający ;)
Martwi mnie jednak guzek pod lewą tylną łapcią :( rośnie wstręciuch...oby zwolnił, bo jeszcze "chwila" i będzie mojej Fibulince przeszkadzał :(

Pampuszek - Pampusio zrobiła się ostatnio straszną indywidualistką..zawsze była moim psim szczurem, zawsze blisko człowieka...teraz na wybiegach zajmuje się szczurzymi sprawami :) tupta sobie po pokoju, obwąchuje kąty, obgryza książki, przenosi szmatki...czasami przydrepta na materac i położy się obok, drapana wtedy za uszkiem przymyka słodko ślepka i poddaje się pieszczotom, ale po chwili umyka w podskokach i wraca do swoich jakże pilnych zajęć :D
Ma maleńki guzioł pod prawą tylną łapką..ale nie ma jakiegoś znaczącego wzrostu.

Vilemo - kochany głupiutki Uszek -Kłębuszek :D Szczur, który spokojnie mógłby robić za Misia Przytulankę :D W rękach robi się mięciutką poduszeczką, z którą można zrobić wszystko a ona w tym czasie liże i iska palce/dłonie człowiekowi :D Swoim zachowaniem i wyrazem pyszczka przypomina Puchatkowego Kłapouszka ;D
Zdrówko Ucholince dopisuje..grucha sobie od czasu do czasu i chrumka jak świnka morska :D ale to pozostałości po przebytym zapaleniu.

Celica - cudowna różowa glizdunia :D Najbardziej pro ludzka ze wszystkich moich szczurów. Uwielbia człowieka i kocha z nim przebywać. ;D Ludź jest dla niej obiektem niezwykle interesującym :) Jest zawsze wesoła i skacze radośnie jak pchełka. :D
Zawsze wszędzie jej pełno, zawsze pierwsza na wybiegu i ostatnia przy powrocie do klatki. :) Łobuziak z niej straszny jeśli chodzi o stado..wszystkie musi podeptać, przewrócić, wytarmosić.. :D Nie tyka jedynie Rossy. :)

Rossa - mój kochany dzikusek. ;) Panienka Nie rusz - Nie dotykaj ;D Ostatnio bardziej nerwowa niż zwykle. Bardzo znielubiła sprzątanie w klatce i trzeba uważać przy tym na dłonie bo paskuda poluje na chusteczki/ściereczki ::) Jest spokojnym i ugodowym ogonem jeśli chodzi o stado..nikomu nie wchodzi w drogę i nie bierze udziału w żadnych przepychankach i konfliktach ;)
Przyjdzie do mnie, pokręci się na kolanach, posmyra w uszach i poiska, ale jej dotykać nie można, nie lubi takiego spoufalania i ucieka wtedy w podskokach... ;)
Bardzo się stresuje nawet małymi zmianami/hałasami itp...niedawno zmieniły pokój i prawdopodobnie przeprowadzka i wszystko co z nią związane zestresowały panienkę tak, że zaczęła gubić sierść ::) na szczęście sytuacja się unormowała (+ tygodniowa kuracja kapsułkami Dermatek) i dolegliwości ustępują. ;)

Seventh Heaven - bardzo śmieszne zwierzątko :D Ni to szczur, ni to mysz.. ;D Bardzo przypomina Puchatkowe Kangurzątko :D Zabawnie się zachowuje, zabawnie porusza.. :D Zawsze mnóstwo z niej śmiechu. ;D Wycałowana i wymiętolona ucieka aż się za nią kurzy, po czym przybiega szybciutko i czeka na więcej ;D Jest jeszcze dzieciątkiem, więc lubi zabawy z ręką :) Celica i Rossa mają z nią "trzy światy" bo maluch zaczepia je do zabawy i często urządzają pościgi po klatce i pokoju ;)

Ogólny stan zdrowia stada oceniam na 4+ ;) Humory na 5+ :)
Zdjęcia nowe postaram się wrzucić może jutro :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Veerena »

Tak trzymać i zdrówka życzę :)
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: denewa »

Ogoniasta pisze:Bardzo znielubiła sprzątanie w klatce i trzeba uważać przy tym na dłonie bo paskuda poluje na chusteczki/ściereczki ::)
Identycznie jak nasza Katar, zaliczyłam już parę dziabów z tego powodu. Zawsze tchórz ale jeśli chodzi o czas sprzątania w klatce to przezwycięża swoją naturę i zjawia się bronić klatki przez nalotem chusteczek i ściereczek :P Teraz na czas sprzątania zamykam Katar w transporterku :P

Pozdrawiamy i czekamy na obiecane foteczki! ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

Zawsze mi się wydawało, że Fibi bije starszeństwem Hermana, a tu się okazuje - odwrotnie :P
ale to nieistotne, najważniejsze, że obojgu zdrowie i humory dopisują i pozwalają nam się cieszyć obecnością najdroższych seniorów :) (tyle tylko , że Hermanowi do dostojnej a nawet do damy - daleko daleko :D )

wszelkim guzowym zakusom mówimy - nie, a że Święta - to niech sie spełnia !


Przesyłam głaskanko królewnom i nieśmiało dpominam się o "jutro" ;)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

No to obiecane zdjęcia ;) Troszkę spóźnione, ale wszystko przez te święta ;D Bo one mnie tak wzięły z zaskoczenia napadły i mi jakoś czasu na nic nie starczyło ::) ;D

Moje słodkie Mikołajki Ogoniaste :D

Celica vel Chunni SunRat's :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Seventh Heaven ;D
ObrazekObrazekObrazek

Fibulinka :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Vilemcio :)
ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

Biała próbuje zjeść kanapkę, kiedy Królewny są na wybiegu ;D ;D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Kichawki dostają beta ;D
ObrazekObrazekObrazek

Biała i Vilemo się kochają ;D
ObrazekObrazekObrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Biała »

Ja wiedziałam, że ona będzie idealnym mikołajem :lol:
Obrazek
Obrazek
:serducho: :serducho:

Moja główna teoria brzmi..to nie jest szczur :P
Obrazek
Obrazek
:lol: :lol:

A to jest prawdziwa królewna :serducho: :zakochany:
Obrazek

Czyz nie jest piękną i cudowną modelką :mrgreen:
Obrazek

A ja w tajemnicy wspomnę, że Pampuszek zna samego dr. Housa! B)
Obrazek

Reflex czy zez ? <-< :lol:
Obrazek

łuuu, moze być ciężko :lol:
Obrazek

Widze ją widzzeeee Obrazek

hahaha, ale one wiedziały co robią ta kanapka naprawdę była p yyszna :mrgreen:

Obrazek

Noo prooosimy daaajjj :kciuki:
Obrazek

Ja trzymam, Ty sprawdzaj ...
Obrazek

Nie ma :(
Obrazek

A na deser :cookie:
Obrazek

:serducho: :serducho: :serducho: :serducho: Słów nie potrzeba :serducho: :serducho:
Obrazek

Magiczne :miłość:
Obrazek
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: denewa »

Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

Szturm na kanapkę obłędny :D Trudno mi nawet wybrać jakieś konkretne zdjęcia - wszystkie wyrażają taką kanapkową żądzę, że strach się bać O0

Niemniej rozbawił mnie las łyżeczek na tapczanie http://img220.imageshack.us/i/sdc12739l.jpg/ - masz zmysł kompozycji Ogoniasta... albo królewny mają ? :D
Niech się zdrowo trzymają :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: zocha »

Ale fotek, wszystkie śliczne...
http://img513.imageshack.us/i/sdc12760w.jpg/ no nie ma, zjadła :)

Cudne one są
Buziaczki przesyłam i wymiziaj ode mnie :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Dziękujemy wszystkim :-* Mizianka przekazane :D

A dziś efekt nudy w pracy... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=QwKije0rGbM

(przepraszam za zróżnicowaną jakość dźwięku)

Filmik dedykuję całej CeRatkowej rodzince. :-*

...ale w szczególności tym, których już z nami nie ma...

tatuś Shifu [*]
braciszek Cudak [*]
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Veerena »

ale łobuziaki nie dadzą zjeść :) a ceRtki cudowne :)
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”