Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: merch »

mi sie nasunela smutna refleksja , twoje stwry moga miec dluzsze zycie niz szczury , ktore beda je dziurkowac ;9
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: szczurzyca. »

No! W takim razie spadówa z forum i do maszyny, szczura szyć! Raz, dwa, raz, dwa... ;D ;D ;D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: Nietoperrr... »

merch pisze:mi sie nasunela smutna refleksja , twoje stwry moga miec dluzsze zycie niz szczury , ktore beda je dziurkowac ;9
Ale za to pamiątka zostaje!"O!Tu smokowi głowę odgryzł Merchowy niebieściaczek,a tu drugi zabrał mu ogon na zawsze...Też Merchowy!"... ;D
szczurzyca. pisze:No! W takim razie spadówa z forum i do maszyny, szczura szyć! Raz, dwa, raz, dwa... ;D ;D ;D
No i nagle policja stawia się u mnie pod drzwiami,bo burzę ciszę nocną sąsiadów... :-\
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: merch »

zupelnie mnie to nie pociesza wrecz przeciwnie
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: Nietoperrr... »

merch pisze:zupelnie mnie to nie pociesza wrecz przeciwnie
No wiem,mnie też... :-\
Może szydełkowy szczur poprawi Ci humor? ;) Żyje dłużej...I nie kupka pod siebie... :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
mmarcioszka
Posty: 263
Rejestracja: pn paź 11, 2010 5:28 pm
Lokalizacja: Nieporęt/Warszawa

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: mmarcioszka »

Mnie taki szczur od Ciebie uszczęśliwiłby mnie i moje futrzaki na długo ;)

A jeśli chodzi o sąsiadów, to my się nimi zajmiemy ;D
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: Flaumel »

A ja czekam cierpliwie na dane gdzie można haracz za smoka opłacić ;-)
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: Nietoperrr... »

No tak,jeszcze bazarku dobrze nie wystawiłam,a część już się rozeszła przez priv... ::)
Oto jedyne,co mi zostało... ;)

Kochani,jeśli ceny są ciut zawyżone według Was,to przepraszam,ale najprawdopodobniej czeka mnie operacja poskładania małej,szczurzej łapki,co jest dosyć kosztowne,więc staram się każdą złotówkę wyciągnąć,skąd tylko się da.

Na chwilę obecną brakuje mi czasu na szycie nowych rzeczy,zacznę dopiero od poniedziałku,bo mam sporo zaległości.

1.Ciepły rondelek
Wiszące leżonko dla szczurasków,z mega ciepłego materiału,usztywniane twardą gąbką.Średnica podstawy 27 cm,wysokość 12cm.

Obrazek Obrazek

Cena 25 zł

2.Wielki domek
Naprawdę wielka hatka,zmieści się cała,wielka banda szczurów.Gruby,ciepły materiał,akurat na obecną pogodę...Wymiary: 29x29x29

Obrazek Obrazek

Cena 25 zł

3.Komplet hamako-norka + norka
Z ciepłego polarku,hamak ma podwójne dno(2 warstwy),norka cała z podwójnego polarku.
Wymiary: hamako-norka 32x28,norka 32cm długości.

Obrazek Obrazek Obrazek

Cena 20 zł
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: Mika27 »

Prosiłabym o rezerwacje
2.Wielki domek
Naprawdę wielka hatka,zmieści się cała,wielka banda szczurów.Gruby,ciepły materiał,akurat na obecną pogodę...Wymiary: 29x29x29 ;D
a czy są te dzyndzelki żeby można zawiesić na pręty? (chodzi o te linki z karabinczykami czy coś)
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: zuzka-buzka »

Mika, sama kupić nie możesz? :P Nie, pewnie nie ma tego w zestawie, bo karabińczyki drogie są. ;)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: Flaumel »

Zuz, Mika tylko pyta i ma do tego prawo. A odpowiedzieć powinna Nietoperrr bo sama wie najlepiej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: jordan »

Nietoper mam focha bo mi nie napisalas wczesniej a chcialem cos wziac :(
Obrazek
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: zuzka-buzka »

Też mam focha! Nie niapisałaś co masz. :-\ :(
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: Mika27 »

Ha ja byłam szybka xD Pw nawet wcześniej przed postem wysłałam xD
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPEROWE STWORY...

Post autor: Nietoperrr... »

Mika27 pisze: a czy są te dzyndzelki żeby można zawiesić na pręty? (chodzi o te linki z karabinczykami czy coś)
Nie,karabińczyków nie ma,ale nawet sznorówkami czy łańcuszkami można dowiązać do prętów.Przyzwoitych i odpowiadających wielkością karabińczyków jak na razie nie znalazłam... :-\
jordan pisze:Nietoper mam focha bo mi nie napisalas wczesniej a chcialem cos wziac :(
jordanku kochany...powiem Ci tak...Dla Twoich szatkowniczek,to może ja z ręczników uszyję?Co? ;)
Żartuję!Już coś tam jest dla Ciebie,nie martw się,tylko nie w tych różach,bo Ty jako mężczyzna mógłbyś tego psychicznie nie unieść... ::)
zuzka-buzka pisze:Też mam focha! Nie niapisałaś co masz. :-\ :(
Nie zdążyłam nawet zdjęć porobić,a już się wszystko rozeszło... :-[ Zanim wystawiłam cokolwiek...Z resztą,dla Twoich jajecznych takie różowości też mogłyby być nieco...krępujące i uwłaczające ich godności męskiej... :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hamaki, domki i inne”