X czy Y

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

X czy Y

Post autor: Ayumi »

do polowy pusta - bo to napewno jakoes niedobre lekarstwo w niej plywa...

cyfrowka czy analogowka?
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

X czy Y

Post autor: an »

do polowy pusta, niestety :/ ach, ten pesymizm...

dumbo czy standard?
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
GraCia
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:13 pm

X czy Y

Post autor: GraCia »

szklanka do polowy pelna - bo jestem optymistką

boso czy w kapciach?
GraCia
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:13 pm

X czy Y

Post autor: GraCia »

oj spóźnilam sie :(
dumbo - bo mi sie bardziej podobają

boso czy w kapciach?
satanka
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 1:54 pm
Kontakt:

X czy Y

Post autor: satanka »

w kapciach - bo cieplej w stopki

telefon czy internet
po drugiej stronie: Lolcia i Kaycia ;(
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

X czy Y

Post autor: czukukkcza »

[quote="kmamil"]Tokio Hotel czy Blog 27 ?[/quote]
ło matko,co to jest?
ja siedzę w Floydach,Bravo nie czytuję,może się znajdzie jakaś dobra duszyczka która mi wyjaśni czo to te dwa cosie?

Internet!/bo przez net można zaistalować sobie Skypa:)/
ale i tak książki zdecydowanie wygrywają;P
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
GraCia
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:13 pm

X czy Y

Post autor: GraCia »

czukukkcza teraz twoja kolej na zadanie pytania
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

X czy Y

Post autor: an »

czuk: ja Ci wytlumacze mimo, ze siedze w starym polskim rocku ;)
Tokio Hotel, to bardzo okropny zespol z Niemiec, skladajacy sie z nastolatkow w wieku 16-18 lat. wokalista jest szesnastolatek [pewnie ledwo po mutacji, bo glosik ma nie tegi ;)], ktory wyglada jak kobieta, jest ubrany na czarno, ma w calym ciele z 10 kolczykow, pomalowane na czarno paznokcie i oczy i ogolnie udaje twardziela...
rozwalil mnie jeden z ich teledyskow, w ktorym zespol niby gra na jakiejs domowej imprezie. problem polega na tym, ze teledysk opiera sie na rzyganiu, chlaniu, biciu sie, uprawianiu publicznie seksu i calowaniu sie lesbijek... a wokalista ma te swoje "sweet sixteen" ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

X czy Y

Post autor: Ayumi »

Tokio Hotel, to bardzo okropny zespol z Niemiec
:bije:
wokalista jest szesnastolatek
juz 17-sto
[pewnie ledwo po mutacji, bo glosik ma nie tegi ]
a żebyś wiedziała, że już po :hihi:
ktory wyglada jak kobieta, jest ubrany na czarno,
a przy japońskim rocku to ponoć normalne... oni chyba z tego inspirkę czerpią...
ma w calym ciele z 10 kolczykow
gdzie? gdziee?!

to teraz ja ci, Czu wytłumaczę, co to jest Blog27... są to panienki lat 13, które śpiewają tylko dlatego, że tatuś jednej z nich robi w branży muzycznej, ostatnio w jednym wywiadzie Tola (jest jeszcze Ala) stwierdzila, ze to prawda, ze nikt ze znajomych nigdy nie chcial sluchac ich spiewu, rodzinka tez nie, nie potrafia mowic kompletnie po angielsku, ale o dziwo spiewaja w tym jezyku, a ich piosenki opierają się na "bum cziki bum cziki bububum", ubierają się jak potwory, do tego na fioletowo i zielono z elementami zebry i jeżdzą z TH jako ich support, chociaż TH ich nie znosi, do tego narobiły sobie niezłej siary w niemieckiej TV
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

X czy Y

Post autor: an »

Ayumi: trzeba jeszcze dodac, ze to sa Polki, a kompletnie nie wygladaja. bylam totalnie zdziwiona jak mi ktos powiedzial, ze one nie sa z zagramanicy o.O
ale z kolei slyszalam, ze w Niemczech udalo im sie sprzedac.
i jedna rzecz powiem: maja dobrego, w koncu myslacego marketingowca. bylo tylu polskich musykow, ktorzy probowali robic kariere za granica i dupa. nic z tego nie wyszlo. bo zle ladowali kapital- najpierw polska, pozniej swiat. a marketingowcy Blog 27 wladowali akde od razu w promocje zagraniczna, a to jest przeciez logiczne, ze jak cos z Polski sprzeda sie za granica, to do kraju echo w koncu trafi :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

X czy Y

Post autor: Ania »

Że tak się wtrącę...
czukukkcza, mogłabyś zadać pytanie? ;-)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

X czy Y

Post autor: zamtuz »

ja dam pytanko:
orzel czy reszka
NIE KARMIC TROLLA
GraCia
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:13 pm

X czy Y

Post autor: GraCia »

orzeł- bo lubie zwierzęta

kanapa czy łóżko?
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

X czy Y

Post autor: zona »

kanapa - bo zajmuje mniej miejsca niż łóżko, a można przy tym wykorzystać ją o wiele ciekawiej ;)

kino czy teatr?
GraCia
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:13 pm

X czy Y

Post autor: GraCia »

kino ale to pytanie juz bylo!!
ksiązka czy internet??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”