Deviantarty

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: mazoq »

Ayumi, na stronie głównej pod danymi danej osoby masz takie ikonki jak gallery, scraps, neighbours itp. i jest tam też ikonka co sie nazywa +devWatch(pierwsza z prawej). naciskasz to i masz osobę w ulubionych :)

(o właśnie Fea to bardzo ładnie wytłumaczyła :) )
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Deviantarty

Post autor: Fea »

Fea właśnie zauważyła, że na owym screenie widać, z kim gada przez gygy. :oops:
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Deviantarty

Post autor: Ayumi »

jeszcze ja! jeszcze ja! o tutaj... :)
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: Sileas »

No, to sobie co niektórych dodałam do watcha. Mazoq, świetne arty masz :)
A co do tabletów... ja na sam poczatek polecam Pentagram (wiem, że wszyscy tak na niego psioczą) Quad Pen - cenowo w sam raz, i całkiem sprawnie się na nim rysuje. W przeciwieństwie do tych Pentagramowych większego formatu.
Chociaz marzy mi się i tak jakiś Wacom.. Jednak są wazniejsze wydatki ;)

Ach no tak - i moje DA, o tutaj - http://silly-sil.deviantart.com/
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: mazoq »

a dziękować dziękować ;) będzie więcej, jak się kampania wrześniowa skończy... chyba że dzisiaj wywalę na papier co mi przez dzień cały w głowie urosło :roll:

(no i tym oto sposobem mazoku znowu się nie uczy, ehhh :jezor2: )
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: Patha »

[quote="Orange"]Czy posiadasz deviantarta, Patha?[/quote]
czemu mnie się pytasz? :P nie mam
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: Sileas »

Ach, funkcja 'you' jak widać nie przestanie nigdy zaskakiwać :D
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Deviantarty

Post autor: Ayumi »

no Mazoq świetnie rysujesz... :hihi:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Deviantarty

Post autor: Fatty »

Obcykam tylko i też sobie założę, a co :jezor2: Jam dziewczę nietalentne, ale co tam, może mnie to zmobilizuje nieco bo kiedyś rysować uwielbiałam a teraz z niewiadomych względów boję sie cokolwiek narysować :drap:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: mazoq »

Jeżu, baby, a ile ja mam pomysłów teraz :sciana2: na akwarele, na biżuterię, na rzeźby. i wszystko najchętniej zrobiłabym już w tym momencie. a zamiast tego mam przed nosem książkę od historii i muszę czytać o tym jak Szkoci założyli Klan, a Stephen z Blois był mięśniakiem i debilem :sciana2:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Deviantarty

Post autor: Fatty »

zweryfikować maila i aktywować konto. Ok, ale ile można ? cały czas aktywuję i dooopersztynia. Uuu, devianta się nie doszczekam chyba :(
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Deviantarty

Post autor: Fatty »

już nie mogę wyedytować, ale drodzy Państwo:

Zwycięstwo! :lol2:

http://www.fattys.deviantart.com kłaniam sie :D
Muszę tylko roeznać się w deviancie co i jak, a to może potrwać bo z angielskiego to ja dętka jestem, no ale nic, będę walczyć :) Powrzucam swoje stare bazgroły, będę się wprawiać :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Deviantarty

Post autor: Fatty »

Przepraszam,za kolejny post pod postem -jakem rasowy roztrzepaniec niezdecydowany przeprowadziłam się na http://www.fattyciak.deviantart.com
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Deviantarty

Post autor: Yshia »

no i mój: http://yshia.deviantart.com/ niewiele wrzucam, bo zwykle czasu brakuje..ale cały`czas pracuję nad poprawą :)
~~jestem chora~~
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Deviantarty

Post autor: Fatty »

Coś chyba za duże wyzwanie jak na mój mały rozumek :drap: Na nowym nie mam nic w stylu okienka z recent deviations(chociaż coś wrzuciłam) ani do własnej galerii się dostać nie mogę. Na 'starym' wszystko łokej, ale ja starego nie chcę ;) Cóż mogłam sknocić? Poratuje ktoś niekumatą?

-edit-
a nie już wszystko gra, tańczy i śpiewa. Ot musiałam przesiąść się z opery na firefoxa i już wszystko widzę ;)
Ostatnio zmieniony czw wrz 21, 2006 10:59 am przez Fatty, łącznie zmieniany 1 raz.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”