o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: ogonowa »

nie, rybka nEMO :P robimy przedstawienie, a ja jestem emo :D
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

emo niekoniecznie są na czarno farbnięte :)
starczy że się uliżesz i obwiesisz emoduperelami.
kolega mój kiedyś został ofiarą eksperymentu - koleżanka ufarbowała mu pół głowy szamponetką, na czarno właśnie, żeby zobaczyć, jak to się zmywa :P no i zonk, bo on z tym chodził przez miesiąc. a miało się zmyć od razu :) lepiej się nie farbuj na TAKI kolor jak nie można ufać szamponetkom!
ten się nie myli, kto nic nie robi
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: xMsMartax »

Szamponetkom mowie stanowcze NIE. Kiedys kupilam czarna by pokryc tylko odrost, zero efektu.
Ileś tam lat temu do mojego pierwszego farbowania uzylam wlasnie szamponetki (ahhh piekny ciemno bordowy kolor), kolor mial sie zmyc po kilku myciach :P Tak owszem, po 6ciu myciach zmyl sie, ale do jaskrawej marchewy ktora przez dlugi czas (do ufarbowania sie na czarno, juz normalna farba) pozostala na mojej glowie. Czasem lepiej nie eksperymentować, bo mozna stracic swoj piekny, naturalny kolor :P
Obrazek
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: lavena »

xMsMartax pisze:Czasem lepiej nie eksperymentować, bo mozna stracic swoj piekny, naturalny kolor :P
Dlatego ja mimo że marzy mi się marchewkowo rudy wiem że nigdy nie pofarbuje włosów. Zawsze mi wszyscy odradzali, a ja swego czasu miałam takie ciśnienie na zmianę koloru. I teraz w sumie ciesze się że mi nie pozwolono. Moja siostra malowała, używała jakichś dziwnych płukanek i teraz ma włosy koloru kociego g***.
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Pajton »

Pajton pisze:
yss pisze:ratta, to nie ta firma............. ::)
ups, chyba te henny robi jednak logona, a sante kosmetyki takie do twarzy i ciała :)
Ta firma ;) Ja właśnie czekam na paczkę - zamówiłam na allegro, bo w sklepach ich nie widziałam.
Tu można coś o nich poczytać http://bioantidotum.pl/pl,product,54352 ... enrot.html

Ciekawa jestem efektu i mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo szczerze mówiąc, to cholernie drogie jak na farbę do włosów ::)

Ha! Jestem po i muszę powiedzieć, że rewela :) włosy może, aż tak diametralnie nie zmieniły koloru /miałam wcześniej farbowane na taki rudo-czerwony/, jedynie nabrały ładniejszej i żywszej barwy.. no i wydają sie naprawde duużo gęściejsze/koleżanka z pracy zauważyła, że mam jakoś więcej włosów :P / ;D
Ciekawe jak z czasem się będzie zachowywać, ale i myślę, że już zostanę wierna tym odżywczym farbom :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

Właśnie zmyłam ciemnobrązową henne. Ale cieeemne te włosy ;D
Mam nadzieje, że przestaną mi wypadać garściami... Bo ostatni tydzień to katastrofa! Włosy zrobiły mi sie przeokropnie cienkie :-\
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: xMsMartax »

Co do wypadania włosów, to chyba spowodowane jest zmianą pogody ??? Od około 2ch tyg włosy zaczęły mi strasznie wypadać, co wcześniej sie nie zdarzało
Obrazek
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Pajton »

Ja na wypadanie włosów jakiś czas temu kupiłam sobie Kurację wzmacniającą w ampułkach z Joanny - http://www.domzdrowia.pl/domurody/65501 ... lkach.html
Mogę polecić, bo już od 1-2 mycia włosów na sitku było mniej. Po dwóch tygodniach stosowania (2 opakowania w sumie kosztowały mnie ok 18zł więc nie jest to majątek) poprawa była ogromna.
Chciałam początkowo zainwestować w Vichy, jednak teraz nie żałuję oszczędności ;)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: alken »

ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Agusta »

alken dobre! :D
Hahah!
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Cossette
Posty: 133
Rejestracja: wt sie 02, 2011 7:41 am
Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice
Kontakt:

Post autor: Cossette »

Ja swoje wypadające sianowate i plączące wyliniałe kłaki zamieniłam w piękne gęste i mocne włosy z reklamy dzięki następującym środkom:
-woda brzozowa do wcierania w skórę głowy (wcierki i masaż skóry głowy to najlepsze co można zaserwować włosom, poprawiają krążenie w skórze głowy i rośnie dużo nowych włosów, a cebulki starych się wzmacniają) - wyleczyła u mnie przetłuszczanie się, zamiast myć włosy codziennie mogę myć raz na 3 dni, do tego przyspiesza wzrost włosów :D
-olejek kokosowy/olejek limonkowo-oliwkowy z alterry w zależności do czego macie łatwiejszy dostęp polecam wcierać olejek przed każdym myciem, trzymać ok. godziny i dokładnie zmywać, włosy się wyraźnie wzmacniają, nie puszą się, nabierają blasku i nie plączą się
-płukanka z rumianku-nadaje moim mysio-brązowym włosom złocisty refleks i wzmacnia włosy :D
-szczotka z włosia dzika- przygładza łuskę włosa dzięki czemu nadaje włosom połysk jak z reklamy, włosy po niej są miękkie i milusie.

Dodam, że włosy mam do pasa, żeby nikt nie mówił, że ciężko nad długimi zapanować. :)
Dirtydosia40
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 18, 2014 9:16 pm

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Dirtydosia40 »

ja się zastanawiam nad przeszczepem - wypadała mi przez łuszczycę cała masa włosów:( mam łyse placki:( zbieram info na temat kliniki HDC - jakbyście znali kogośkto robił u nich zabieg dajcie koniecznie znać - efekty obiecują spektakularne. Mam nadzieję ze sprawdzę na sobie

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
dochmikowaa.
Posty: 542
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:43 pm

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: dochmikowaa. »

A ja polecam dredy lub na początek dredloki <3.
Sama mam od miesiąca i jestem mega zadowolona <3
Ze mną są Skipper, Krecik i Dumbuś <33
Ich temacik : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39272
Zapraszam do ogladania chłopców <3

Za TM szczurek Rico, Mały i chomiś Kuba :((( [*]
Ementaler
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 27, 2014 3:38 pm

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Ementaler »

Natychmiastowe przejście z czarnego na blond jest niemożliwe. Spróbuj stopniowego przechodzenia z czarnego, przez brąz i wtedy do koloru blond. Jeśli wolisz szybszy efekt, porozmawiaj z fryzjerką.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”