czego się boicie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

czego siĂŞ boisz?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

robakĂłw
57
20%
rodzicow
4
1%
duchĂłw
25
9%
szczurĂłw :P
3
1%
rodzeĂąstwa
4
1%
ciemnoÂści
31
11%
maÂłego pomieszczenia
17
6%
wysokoÂści
37
13%
wody
5
2%
siebie
29
10%
inne
77
27%
 
Liczba głosów: 289

mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: mazoq »

guziczek, Koziółka Warzywna to się zowie :D okropność. za mną też ganiają. nie gryzie to ani nic ale samym sposobem poruszania i wielkością wywołuje u mnie panikę i chęć latania z bejzbolem po domu.
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

czego się boicie?

Post autor: Elbereth »

Ja już nie pamiętam, co zaznaczyłam, chyba ciemność, duchy i wysokość.

Najgorsza jest moja wyobraźnia w ciemności, jak muszę wyjść nocą na dwór albo idę na górę, a nie chce mi się zapalić światła na schodach. Wtedy sobie wyobrażam jakieś straszne rzeczy, np. w moim pokoju leżą zakrwawione zwłoki i jak zapalę światło, to je zobaczę, jakiś demon albo inny stwór siedzi sobie przede mną, a ja go nie widzę, a on zaraz skoczy mi do gardła :twisted: , za krzakiem bzu czai się morderca...
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Ania »

Szerokich i wysokich powierzchnii - tylko w połączeniu. Mogę patrzeć z wysoka w dół czy łazić po wielkim centrum handlowym ale spojrzenie z gór na rozległe doliny powoduje, że nogi robią mi się jak z waty..
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Patha »

[quote="Arachnea"]Zaznaczyłam "inne" bo boję się Buki... A jakiej Buki??? No z "Muminków"........ :oops: ;P[/quote]

ano tak!! ja teź sie jej boje :lol2:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

czego się boicie?

Post autor: Fatty »

Koni się boję. Tak,piękny zwierzak, ale za nic się do takowego zwierzęcia nie zbliżę, za nic. Maj gasz, na kuligu wszyscy się dobrze bawili a ja siedziałam struchlała,drzac żeby tylko konie z sań jadących za nami za bardzo się nie zbliżyły.

No i mam syndrom 'kota na drzewie' :jezor2: Wszędzie wejdę, ale już nie zejdę, czyli coś z wysokościami. Bywa kłopotliwe ;) jak np wejdę na taboret aby powiesić firanki, a potem drepcę 15 minut na tym taborecie, bo najzwyczajniej w świecie zejsć się boję :jezor2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
KasiXa
Posty: 74
Rejestracja: sob lip 15, 2006 9:45 am

czego się boicie?

Post autor: KasiXa »

Fatty ja tez to mam :P tylko wyobraz sobie co ja mialam robic jak weszlam na sam szczzut 5matrowego drzewa zeby odzyskac pilke :P pol godziny schodzilam :P
Szczurek - Największe Z Moich Marzeń...
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: soho »

... a ja boje sie mostow / tuneli blah nie znosze przez nie lub w nich / pod nimi przejezdzac czym kolwiek ...a tu w Nl to raczej normalka ze jakis most codziennie musze zaliczyc ... ale nie znosze nie wiem w sumie czemu ... kiedys byl taki film ze Stalone w tunelu ... hehe i chyba po tym filmie mnie tak wzielo ... na tunele ;) :hihi:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Koperek
Posty: 95
Rejestracja: śr cze 28, 2006 11:44 am

czego się boicie?

Post autor: Koperek »

Ja się boję pająków (uraz z dzieciństwa) i małych, dusznych pomieszczeń. Panika murowana :thumbleft:
"...bo cuda się zdarzają, nie wielkie lecz te małe tylko tego nie dostrzegamy, bo nie chcemy a powinniśmy"

Niusia 11.2005 - 29.03.2007 Mój kochany Aniołku [*]
Obrazek
Awatar użytkownika
neta
Posty: 165
Rejestracja: pn lut 27, 2006 6:47 pm
Lokalizacja: Poznań

czego się boicie?

Post autor: neta »

ciemności jak jestem sama na dworze a robaków nie wszystkich
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

czego się boicie?

Post autor: ESTI »

samotnosci...
Obrazek
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Patha »

ja się boje jeszcze krów! kiedyś mnie pogoniła :jezor2: . a moja kuzynka kiedyś podeszła do takiej wariatki- krowy i omały włos by ją zabiła! niecały metr ich dzielił ale matka kuzynki ją popchneła :drap:
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

czego się boicie?

Post autor: Vella »

Zaznaczyłam: robaków i inne.


1. Robaków. Pająków głównie (chociaż mieszkam z trzema ptasznikami), ale w ogóle wszystkiego tego co ma więcej kończyn niz ja. Owady mają "tylko" 6 więc jak usiądzie na mnie mucha czy komar to może tylko się otrząsnę i wrzasku nie narobię, ale jak pająk... aaarggghhhh
Dżdżownice są ok.


2. Wypadku, śmierci osób najbliższych. Żegnając się z kimś, nawet wychodzącym tylko do sklepu, nie mogę się pozbyć wrażenia, że może widzę go ostatni raz. Że coś się stanie i już nie wróci... Patrzę za nim i aż mnie dusi.


3. Kalectwa. Tego, że przeżyję wypadek ale będę sparaliżowana, albo niewidoma...
Wolę umrzeć, bo własnej śmierci to się akurat nie boję.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Livia
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 29, 2006 9:50 pm

czego się boicie?

Post autor: Livia »

ja mam totalna arahnofobie, paralizuje mnie strach na sama mysl o pajakach...
Jam tej siły cząstką drobną co zawsze złego chce i zawsze czyni dobro...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Mycha »

Dużych przestrzeni -_-
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

czego się boicie?

Post autor: Fatty »

Boję się zatłoczonych miejsc, przytłaczają mnie i przerażają, no i co z zatłoczonymi miejscami związane-boję się dużej liczby ludzi jednym miejscu. Koncerty itd to zdecydowanie nie dla mnie. :-(
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”