czego się boicie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

czego siĂŞ boisz?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

robakĂłw
57
20%
rodzicow
4
1%
duchĂłw
25
9%
szczurĂłw :P
3
1%
rodzeĂąstwa
4
1%
ciemnoÂści
31
11%
maÂłego pomieszczenia
17
6%
wysokoÂści
37
13%
wody
5
2%
siebie
29
10%
inne
77
27%
 
Liczba głosów: 289

tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

czego się boicie?

Post autor: tygrys1985 »

1.Zaznaczyłam robaków, ale boję się tylko pająków i wszelkich odmian pająkowatych. Mam arachnofobię w pełnej postaci, nawet byłam u psychologa, stwierdził, żeto niewyleczalne( bo niektórych można wyleczyć). Kiedyś widziałam ptasznika na żywo, "przypadkiem" kolega nie powiedział, że hoduje,i mnie zaprosił, zwymiotowałam....
Gdy widzę/czytam o/wyobrażam sobie go/ktoś opowiada- dreszcze, i oblewający mnie zimny pot. Kiedyś ktoś powiedział mi, że tak samo można reagować na szczury-odpowiedziałam, iż tak, można, ale ich fobia nie czai sie w każdej trawie,krzaku,nie wchodzi przez okno do domu,nie gnieździ się w rogu pokoju!!
2.Zaznaczyłam wysokości, ale wdrapywać się na drzewa i chodzić po górach,patrzeć na widoki w dole-uwielbiam,boję się patrzeć z wieżowca w dół i w górę(tracę równowagę i kręci mi się w głowie).
3. Zaznaczyłam inne- burza. Jak byłam mała, i spędzałam wakacje na wsi u wujka była potworna burza, i przez otwarte okno do pokoju wpadł piorun i uderzył w ścianę nad moją głową. Podobno zemdlałam, a później nie chciałam się obudzić aż do południa następnego dnia. od tamtej pory reaguję na burzę prawie jak na pająki.


To są moje 3 jedyne fobie.
nie boję się ciemności, duchy i paranormalne zjawiska mnie fascynują, rodziców mam ok, śmierć- nie boję się samej śmierci,tylko tego, że nadejdzie zbyt szybko.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

czego się boicie?

Post autor: Fatty »

przypomniałam sobie.. mam jakiś lęk związany z oczami. Żadna nawet paskudna rana, nie przyprawi mie o taki strach jak jakaś rana z okiem związana.Na wszelakie 'sztuczki' z oczami jestem wręcz uczulona Moja siostra jest obdarzona umiejętnością zrobienia czegoś w stylu rozbieżnego zeza- akurat specjalnie robiła to przed chwilą i cieszyła się,że wrzeszczę. Trzęsę się nadal. Nie dla mnie więc soczewki i krople do oczu.
Nie mogę również patrzeć, na to jak szczury pulsują oczami, po prostu nie mogę ;) Kiedy tak sobie zgrzyta ząbkami i pulsuje oczami na moich kolanach to wolę na niego nie patrzeć.
głupi strach, ale silny.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

czego się boicie?

Post autor: Fea »

Jakiejkolwiek krzywdy, która mogłaby spotkać moich najbliższych. Bardzo.
Boję się też ognia (w kontekście spłonięcia żywcem), bez względu na to, czy to dotyczy mnie, czy kogokolwiek lub czegokolwiek.
Boję się lotu samolotem, mam potworny lęk wysokości i przestrzeni, kiedyś omal nie spadłam z ogromnej tamy, bo przestrzeń mnie wciągała i szłam jak zahipnotyzowana w kierunku krawędzi.
Boję się choć chwilowej utraty kontroli nad sobą, dlatego choć lubię alkohol (smaczny;)), zawsze uważam, żeby się nie urżnąć.
I jeszcze boję się młodzieży. Takich grupek siedemnastolatków, szlajających się po zmroku z trawskiem w gębie i winem w łapie. Strasznie się ich boję, chyba bardziej niż łysych.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: herneith »

rrobaków. ale nie wszystkich. dostaje histerii na widok pająków i... biedronek:D
pozatym małych pomieszczeń. winda. już się przyzwyczaiłam do wychodzenia na 7 piętro po schodach:P
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: koopa »

ja sie boję krocionogów a jak widzę choćby zdięcie wija to umieram
no i boję się zastrzyków.... i pobierania krwi - mdleję po prostu :?
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

czego się boicie?

Post autor: Korlis »

ja się niczego nie boję :hihi:
:P
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: mazoq »

[quote="Fea"]I jeszcze boję się młodzieży. Takich grupek siedemnastolatków, szlajających się po zmroku z trawskiem w gębie i winem w łapie. Strasznie się ich boję, chyba bardziej niż łysych.[/quote] Fea, no coś ty, oni są niegroźni, moi dawni znajomi tacy byli, oni tylko tak źle wyglądają ;)

[quote="koopa"]ja sie boję krocionogów[/quote] krocionogi są fascynujące, jak będę mieć warunki to sobie kupię jakiegoś gigantycznego :hihi:

ostatnio zaczęłam się bać jednej rzeczy. że coś mi się stanie w domu i nikt mi na pomoc nie przyjdzie (co w sumie jest niedalekie od prawdy, ludzie by sie zaczeli martwić dopiero po dwóch tygodniach czy coś koło tego)
RattyGurl
Posty: 56
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 6:33 pm

.

Post autor: RattyGurl »

śmierci i opuszczonych, zapadniętych domków w ciemnym lesie...brrr :|
...::: Najwięcej zielonych świateł na drodze do piekła :::... http://szczury.org/album_personal.php?user_id=1460 moja galeria:)
Bibliotekarz
Posty: 151
Rejestracja: wt sie 30, 2005 4:14 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Bibliotekarz »

administratorów i modów na tymże forum :hihi:
nie ma to jak stadko, małe, ale zawsze stadko
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

czego się boicie?

Post autor: Livonia »

a ja najbardziej boję się samotności.
badalice
Posty: 37
Rejestracja: sob sie 19, 2006 10:48 pm

czego się boicie?

Post autor: badalice »

Ja boję się wszystkich owadów, które mogą mnie potencjalnie ugryźć. Ciemności np. w lesie, śmierci, koszmarów...
"Gdy zwierzęta ziewają, mają ludzką twarz."
============================
Łapka 07.2006, grono myszoskoczków 10.2005, Chrumiś 08.2005

Za tęczowym mostem: ['] Rita 2000, Różyczka 2000, Bubu 2004, Kubuś 2005, Niunia 2005, Tuptuś 18.08.2006 22:25 [']
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

czego się boicie?

Post autor: Nisia »

Ja się boję:
- tłumu. To czysta fobia. Jesli przebywam w towarzystwie więcej niż 10 osób zaczynam czuc się mocno nieswojo.
- kleszczy. Że nie znajdę na czas, że urwę mu główkę.
- pijaków. Chyba wiadomo czemu.
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Shurka »

Gwałcicieli, facetów z baaardzo dużą dawką alkoholu we krwi, chodzących po chodniku zygzakiem i dziwnie mi się przyglądających.
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Patha »

przypomniałam wlaśnie sobie że też jak shurka boje sie pijaków. i dresiarzy. i innych głópków. i boje się jeszcze burzy (jak jestem w moim domu to nie ale jak u babci to tak) trąb powietrznych i innych takich.
Piotr1975
Posty: 23
Rejestracja: czw lip 13, 2006 7:45 am

czego się boicie?

Post autor: Piotr1975 »

ja się boje pająków brrrr.... :?
Na zawsze w sercu-Tuptuś i Gucio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”