Karmy >>nie<< Polecane

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: lajla »

[quote="Abigael_Freythr"][quote="lajla"] w ogole trocinki ich firmy [animals] tez bo pachna swierkiem a jak wiadomo iglaki szkodza... [/quote]
dlaczego iglaki szkodzą, nigdzie jeszcze nie spotkałam się z taką informacją. czy mogłabyś mi wyjaśnić??? będę wdzięczna.

pozdrawiam! [/quote]

ada Ci wszystko wyjasnila :wink:
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Angua »

Taka ciekawostka - natknęłam się w sklepie na karmę dla gryzoni "Mika". Nsa pudełku producent zachwalał że jest wzbogacona o witaminę C z owoców dzikiej rózy :? Nie wiem czy inne gryzonie też same wytwarzaja witaminke C ale szczurom akurat taka karma średnio chyba posłuży...
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Agatka  =)

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Agatka  =) »

Zawsze kupowałam karme animals. Moja szczurzyca ją lubi. Ale byłam ostatnio w sklepie i zauważyłam w przezroczystym opakowaniu tej karmy chodzące robaki... Strasznie mnie to zdenerwowało bo chciałam kupić ją. Poszłam do kasy z pretensjami, a oni nic nie powiedzieli tylko prosili żebym ciszej mówiła. Od niedawna zaczęłam kupować Vitapol i moim zdaniem jest dużo lepszy i bardziej smakuje Rudej
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Mageda »

Nie chciałam zaczynać nowego topicu, bo w sumie byłby on podobny do tego tematu.

Ostatnio nie mam szczęścia do kupywania pokarmu dla gryzoni. CO kupię i otwieram wychodzą robaki albo wylatują ćmy.

Uważałam, że na polskim rynku najlepszą firmą produkującą jedzenie dla gryzoni jest Vitapol, odpowdnik niemieckiej firmy Vitakraft. Jednak się myliłam :( Ostatnio kupiłam jedzonko właśnie tej firmy i wyleciała gromada ciem.
Myślałam, że jest to wina sklepu, więc zmieniłam miejsce robienia zakupów, jednak na nic się to nie zdało.
Wczoraj ponownie kupiłam jedzenie z gratisowymi robakami i to własnie z Vitapolu.
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: krwiopij »

to moze byc wina na przyklad hurtowni, w ktorej zaopatrywaly sie obydwa sklepy... moze warto by sprawdzac zawsze date waznosci na pudelku? ja tez kupilam dzisiaj karme vitapolu i nic jej nie dolega...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Mageda »

Data spożycia jedzonka jest zawsze ważna.
Albo wina hurtowni, w której jest wilgoć i w jakiś sposób robale się dostają się do pudełeczek, albo firm, które pakują wilgotny pokarm.
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: krwiopij »

pewnie masz racje, Mageda... kupilam vitapol, bo jest chwalony na forum i chcialam go sprobowac... zazwyczaj jednak kupuje albo megan w wiaderku, albo karme na wage... taki kupny gotowiec i tak nie wiecej jako polowe jedzonka moich diablow stanowi... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: IVA »

kupiłam ostatnio kilka paczek karmy firmy "daphnia" opis zawartości wspaniały, powinny byc prawie same smakołyki a w środku, żal mówć, pszenica, owies, nawet kukurydzy czy groszku ziarnka szłoby policzyć bez problemy. Dobrze, że miałam jeszcze sporo karmy na wagę i innych dodatków to mogłam wymieszać i jest to jako taki zjadalne. Nie polecam tej firmy gdyby ktos sie z ich karmą spotkał
Ostatnio zmieniony ndz lut 05, 2006 10:36 pm przez IVA, łącznie zmieniany 1 raz.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Mycha »

Ohh... te karmy. Kiedyś koleżanka kupowała dla swojego szczura Vitapol i zamiast rewelacyjnych dodatków było owso, trochę słonecznika i gorszek. Mocno ją to zdenerwowało więc zadzwniła do nich i powiedziała o tym co znalazła w karmie. Odpowiedź była taka: "Karma ma zmieniany skład w zależności od pory roku...".
Do tego ostatnio będąc w innym sklepie chcialam kupić jakies smakołyki i natchnęłam się na Eva Poz na pudełku której... data ważności była przyklejona z 2002 roku na 2005 :evil:
Jeśli karma nie spełnia naszych oczekiwań- moim zdaniem- powinniśmy ją reklamować!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Beeata »

Paczkowane jedzenie to szmira,pelno tylko owsa w nim.A co to,moj szczur to kon czy jak????:)) Ja kupuje na wage "megan" Robia smaczne mieszanki ,zboze,owoce,warzywa ...tyle ze drogie ,15 zl.za kilogram.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: zmijka24 »

sorry chyba sie troche zakrecilam:)))
juz zalapalam aniu:)
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 150
Rejestracja: pt lut 13, 2004 12:16 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Paula »

karma animals poniewaz czesto sa tam spotykane cmy, raczej nikt nie chce zeby nasz szczur mial w sobie jajka i kupy ciem...
To na serio? Pobiegłam od razu sprawdzić i mam w domu dwie paczki tej karmy:dla świnek i dla szczurków i nic dziwnego nie zauważyłam. Czy można to przegapić? :roll: Bo trochę się zestresowałam :shock:
Ps-Wiem ze trochę późno piszę...
CIAPEK
Posty: 96
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:15 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: CIAPEK »

Dropsy 100 gram ANIMALS importer Euro-Zoo smak warzywny.
Moja malutka nie ruszyła ani jednego. Żałuje, że ja kupiłem, ale innych tam nie mieli. Nie było jogurtowych, śmietankowych ehhh :(.

Jeśli moge coś polecić to juz od czasów kiedy miałem chomika firmy: Dako-Art i VitaPol.
pzdr
Pozdrawiam!
KIKA <:3 )~
Zuszka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 20, 2004 6:24 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: Zuszka »

a ja nie polecam kolb firmy 'koliber', karm zarazem też. Moje lobuzisko nie tknie tego za Chiny ;P Za to inne wcina az mu sie uszy trzesa. Musi cos w nich byc nie tak
CIAPEK
Posty: 96
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:15 pm

Karmy >>nie<< Polecane

Post autor: CIAPEK »

[quote="Zuszka"]a ja nie polecam kolb firmy 'koliber', karm zarazem też. Moje lobuzisko nie tknie tego za Chiny ;P Za to inne wcina az mu sie uszy trzesa. Musi cos w nich byc nie tak[/quote]
moje maleństwo opracowało pół "Tukana" w dwa dni, a w nocy to wogóle szaleje.
Kolby tej firmy są częstym okazem w sklepach, ja kupiłem na sztuke miodową za 1,50 chyba. Polecam.
A tych dropsów Animals warzywnych wogóle - nic nie ruszyła, nie wiem jak Wasze szczurasy, ale te dropsy to chyba szału nie robią.
Pozdrawiam!
KIKA <:3 )~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”