wielki problem!!! ratujcie!!!

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gracja_

wielki problem!!! ratujcie!!!

Post autor: Gracja_ »

Mam straszny problem! otóż... wczoraj kupiłąm małego szczurka.. mój stary szczur go zaakceptował... ecz gdy dajęstarszego szczura do klatki młodszego, to ten mały zaczyna włazić pod niego, nie daje mu spkojnie zjeść, grzebie mu pyszczkiem w uszach i podgryza ogon! co mam zrobić!!??? proszę o szybką odpowiedź!!!
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

wielki problem!!! ratujcie!!!

Post autor: lajla »

jaka odmiana:)))
a dawalas malego do kaltki duzego?
jak sie w tedy duzy zachowuje?
gangrena
Posty: 122
Rejestracja: sob sty 24, 2004 9:48 pm
Kontakt:

Re: wielki problem!!! ratujcie!!!

Post autor: gangrena »

[quote="Gracja_"]Mam straszny problem! otóż... wczoraj kupiłąm małego szczurka.. mój stary szczur go zaakceptował... ecz gdy dajęstarszego szczura do klatki młodszego, to ten mały zaczyna włazić pod niego, nie daje mu spkojnie zjeść, grzebie mu pyszczkiem w uszach i podgryza ogon! co mam zrobić!!??? proszę o szybką odpowiedź!!![/quote]

spokojnie, przywyknie... będzie musiał :)

moja szczura ma od niedzieli dwie nowe malusie koleżanki, wczoraj miała ich już tak dość, że postanowiła się wyprowadzić, zaszyła się pod kocem na łóżku i spała tam kilka dobrych godzin, co jej się do tej pory nie zdażało, nigdy przedtem nie spała poza klatką...

dzisiaj jest już trochę lepiej, tzn już się chyba trochę przyzwyczaiła bo jeśli chodzi o maluchy to one nadal nie dają jej żyć... :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

wielki problem!!! ratujcie!!!

Post autor: krwiopij »

hmm... a to zle? jesli starszy szczur nie wypruwa malemu flaczkow ani nie odgryza lapek, to chyba jest ok, prawda? to jasne, ze maly chce sie bawic... najpeirw stracil mamusie, potem gromadke rodzenstwa - czuje sie osamotniony... nic dziwnego, ze zaczepia starszego szczura... jesli wiec krew sie nie leje, to moim zdaniem nie ma czym sie przejmowac... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

wielki problem!!! ratujcie!!!

Post autor: Angua »

kiedy dokupiłam 3-miesiecznej niuni mała koleżankę, malutka ganiała za nią, właziła pod nią i próbowała ssać :) a duża uciekała wpanice, nie wiedzą co co chodzi - w sklepie była sama w klatce przez dłuższy czas i chyba zapomniała ze istnieja małe nachalne szczurki :) Jeżeli nie pozarły sie zaraz na samym początku, to raczej nie będzie zgrzytów
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Gracja_

wielki problem!!! ratujcie!!!

Post autor: Gracja_ »

uff. już lepiej... wymyłam dużemu szczurowi ogon i mały przestał sięjuż czepaić... teraz się nawzajem myją, lecz nie śpią razem... duży u góry, a mały w domku na dole :D dzieki zap omoc :D
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

wielki problem!!! ratujcie!!!

Post autor: Angua »

pewnie niedługo bedą też spały razem... moje szczurki spały razem już pierwszego wieczoru, wcisniete do malutkiego domku :wink: teraz maja hamak na górnym piętrze
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”