Oznaki ciąży

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: Cobra »

hmmm... tylko jak wygladaja te powiekszone sutki
Maksym
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 9:06 pm

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: Maksym »

No kurczę. Normalnie. Powinnaś to rozpoznać po dotyku...
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: Czarna20 »

powiększone sutki wyglądają tak :
http://szczury.reporter.pl/galerie/005/20.jpg
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Aquila
Posty: 17
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 2:14 pm

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: Aquila »

ale pamietaj, że to jeszcze nic nie mówi. Moja Paskuda (tak ją nazwała moja mama ;) ) miała całe życie powiekszone sutki.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: Nakasha »

To jak ;) Już wiadomo, co z tą ciążą, czy jeszcze nie ;)?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
liex
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 17, 2004 12:46 pm

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: liex »

No u mnie to już wiadomo: jest w ciąży!! Ma strasznie wielki brzuch i wyraźnie powiększone sutki. Nawet pogryzła mi obrus (na którym leży jej klatka) i zaniosła te strzępki obrósu do domku. Milka jest taka gruba że jak dotrzyma z nieurodzeniem do jutra, to jutro będe musiała powiększyć jej wejście i wymienić ściółke bo wydaje mi się , że gdzieś tak w tym tygodniu albo na początku następnego, będzie rodzić.Oh, z jednej strony się ciesze, ale z drugiej strony medalu to źle, bo co ja zrobie jak odrzuci młode??No nic, zostaje mi tylko czekać i myśleć pozytywnie. No i związku z tym, że to była nieplanowana ciąża, to będe musiała znaleźć tutaj chętnych na szczurasy.W tym że 2 będą na pewno zaklepane dla koleżanki:]A jak urodzą się młode i będe wiedzieć ile ich jest to dam wam znać w dziale NARODZINY.A jak tam Cleo??? To tyle, Pa Pa!!

"Jeszcze tu wrócę" ;)
Milka - od 11.12.04r.
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: mrs.jingles »

ja sie zaczynam niepokoic o moja ogonke... bo wczoraj ja ochrzcilysmy Otylia (wyglada, jakby miala w brzuchu pileczke pingpongowa..), ale jest wzieta ze sklepu 2 tyg temu... w porownaniu ze starsza szczurka tez sie rozni budowa brzuchola i sutki tez ma powiekszone. chyba pozostaje mi na razie czekac :roll:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: Anita »

No, tak to jest kiedy się bierze szczurki ze sklepu :twisted:
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: mrs.jingles »

to ma byc na pocieszenie? :twisted:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: Anita »

Aaa, zapomniałam ;)

Ekhm, nie martw się wszystko się jakoś ułoży... Może ona jest gruba, bo za dużo zjadła, a sutki ma duże z natury [rozmiar D] :lol:
Pocieszyłam? ;)

Dbaj o młodą mamusię... Szkoda, że w ciąży w takim wieku...
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: mrs.jingles »

tez na to licze, ze ma miseczke D, w naszej rodzinie to norma :lol: a otylia jesc lubi.. wiec moze to bedzie falszywy alarm, oby.. :albino: a kesli o wiek chodzi to kolo 4 miesiecy. jesli rozmaza sie w sposob planowany to w jakim wieku pierwszy raz?
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: Anita »

6-8 miesięcy. Roczna też może, ale jest większe ryzyko powikłań i na ogół rodzi mniej małych [co akurat jest dobre... :) ]
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: ESTI »

[quote="mrs.jingles"]jesli rozmaza sie w sposob planowany to w jakim wieku pierwszy raz?[/quote]
Samiczka może zajść już w 4 tygodniu, jednak powinna nie wcześniej niż 3-4 miesiące, żeby mogła urosnąć i nabrać sił witalnych. Wtedy dziecikaów rodzi się dużo i są zdrowe. Ostatnia ciąża powinna byc nie później niż w wieku rok i trzy miesiące, wtedy rodzi się niewiele maluchów.
Po drugim tygodniu ciąży zaczyna ona być widoczna, więc prawdopodobnie została zaciążona, tuż jak trafiła do Ciebie. :roll:
Obrazek
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: mrs.jingles »

no coz, pozostaje mi czekac :roll: ten tydzien bedzie sie zdrowo odzywiac bez wiekszych ograniczen, a jak nie urodzi tzn ze zaczynamy dietke i jej bulimii mowimy STOP! :twisted:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jak rozpoznac ciążę

Post autor: ESTI »

mrs.jingles, tak jest, nie żałuj jej jedzonka, dużo białka wskazane jest w diecie.

OFT: czy Twoja ksywa jest z "Zielonej mili", bo ja kocham ten film i jestem ciekawska, czy to właśnie inspirowane tym dziełem. :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”