RE: banner

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

banner

Post autor: Livonia »

wiem, że może to zawracanie glowy ale strasznie się przywyczailam ze ten banner na górze ( ten szczur na gorze) przenosi do strony glownej bedzie tak zrobione? ja wiem, że takei forum to mnostwo roboty ale ciagle myszką w tego biedaka na górze wale:)
po 2
pod tematem jak przegladamy strony zawsze było strona głowna na samym dole i można bylo sie do niej szybko przenieść planujecie coś takiego? bo trzeba przwijać do gory zeby sie cofnąć a może jest inna droga a ja taka ślepa jestem:)
jeśli by się dało zrobić cokolwiek w tej sprawie w bliskiej lub odległejk przyszłości bardzo bym się cieszyła:) w koncu forum funkcjonalne musi być a czlowiek też zwierzę i łatwo się przwyczaja pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

RE: banner

Post autor: Marcin »

[quote="Livonia"]
wiem, że może to zawracanie glowy ale strasznie się przywyczailam ze ten banner na górze ( ten szczur na gorze) przenosi do strony glownej bedzie tak zrobione? ja wiem, że takei forum to mnostwo roboty ale ciagle myszką w tego biedaka na górze wale:)
[/quote]

done

[quote="Livonia"]
pod tematem jak przegladamy strony zawsze było strona głowna na samym dole i można bylo sie do niej szybko przenieść planujecie coś takiego? bo trzeba przwijać do gory zeby sie cofnąć a może jest inna droga a ja taka ślepa jestem:)
jeśli by się dało zrobić cokolwiek w tej sprawie w bliskiej lub odległejk przyszłości bardzo bym się cieszyła:) w koncu forum funkcjonalne musi być a czlowiek też zwierzę i łatwo się przwyczaja pozdrawiam
[/quote]

done
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: banner

Post autor: Livonia »

jejQ ale szybko dziekuje!!!!!:) jak miło sobie na szczura kliknąć;D
zauważyłam szybciej w praktyce niż w tym temacie ;>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”