[ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

[ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: Czarna20 »

Czy jest jakiś dobry wet w Zielonej??
Ostatnio zmieniony ndz lis 26, 2006 11:39 pm przez Czarna20, łącznie zmieniany 1 raz.
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

[ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: Dinusia »

Jest zapomnialam jak sie nazywa ale niepolecam isc do weta na os pomorskim!kiedys bylam tam z kotem bo mial jakas rane na lapce i baba mu dala jakas masc i go odrazu zaszczepila a niemozna szczepiic zwirzat jesli maja jakies rany!i pozniej mojemu kotu leciala ropka z oczu i musialam mu kupic kropple do oczu i poszlismy do innego ale niestety niewiem jak sie nazywa :( !
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

wet w Zielonej Gorze

Post autor: viridjam »

ciezko o dobrego weta w okolicach... przynajmniej dla malych zwierzakow. polecam mimo wszystko pania Hanusz- chodzilam tam wielokrotnie, nigdy nie odesle i wlaczy o zycie naszych stworkow

p. Barbara Hanusz
, lek. wet. - Lecznica dla zwierząt SC
ul. Olbrychta 1a
tel. (0 68)326 70 75, 325 58 79
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

[ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: soho »

tez polecam Hanuszowa - co prawda z psami tam tylko jezdzilam no ale slyszalam ze scurki tez przyjmuje :)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Faelivrin
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 1:31 pm

[ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: Faelivrin »

Podobnie jak inni, polecam Hanuszową. Bardzo sympatyczna kobieta :)
Mäuschen20
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 23, 2006 1:50 pm

[ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: Mäuschen20 »

ktos moze wie w jakich godzinach przyjmuje pani Hanusz??
Katches
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 24, 2006 4:44 pm

Zielona Góra - polecane

Post autor: Katches »

W Zielonej Górze polecam serdecznie Mirosławę Zielińską - do ostatnich chwil próbowała uratować pojego Ivana - utrzymała go przy życiu prze 3 tygodnie :( Obsługuje w gabinecie weterynaryjnym na osiedlu zastalowskim ( koło lasku )

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Sob Cze 24, 2006 6:26 pm ]
Temat polaczony z juz istniejacym.
/ mod. LuLu
Katches
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Lecznica "Help"

Post autor: helen.ch »

Witam, od kilku tygodni odwiedzamy z Kropką pana Macieja na ul Słowackiej, jak równiez jego koleżanki po fachu z tejże lecznicy. Kropka miała guzka na łapce, rozgryzła go straszliwie. To mój trzeci szczurek, pierwszy miał to samo, wtedy inny weterynarz kazał go uśpić. Tym razem postanowiłam walczyć. W czasie pierwszej wizyty kropka dostała zastrzyk, jakiś wyciag z jadu pająka, nie znam nazwy, miał sprawić, że guz ładnie się oddzieli, zmniejszy a jak nie to da się łatwiej usunąć. Po trzecim z kolei zastrzyku (nie tworzyły się żadne ranki, żadnej martwicy) zapadła decyzja o usunięciu guzka. Operował pan Maciej Koliński. Dziś 1,5 tygodnia po operacji nie ma śladu po cięciu, łapka sprawna, szwy Kropka prawie sama zdjęła nie naruszając jednak blizny (jeden szew zostawiła z przyzwoitości dla weterynarza ;)) . Równolegle leczę u nich psa. Z efektów jestem b. zadowolona. Lecznica stosuje zasadę : do ostatniego pacjenta, i nierzadko kończą prace około północy, ludzie przyjeżdżają z całego województwa. Pan Maciej jest specjalistą chirurgiem. Polecam
Obrazek
Śliwa
Posty: 890
Rejestracja: śr maja 04, 2005 7:05 am

[ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: Śliwa »

Wiem, ze w Zielonej Górze jest Pani weterynarz, posiadająca specjalizację w leczeniu gryzoni, być może mówimy o tej samej osobie...
gryzon
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 21, 2005 5:33 pm

Odp: [ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: gryzon »

Hanuszowa?! Nigdy nie chodzcie ze szczurem do tej baby!!!!Zapisała mu lek który nie powinien być wogóle zapisywany szczurom o czym dowiedziałam się niestety za późno. Teraz mojego Dyzia nie ma już ze mną a miał tylko uczulenie na coś. Ta baba go zabiła!
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: [ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: kamilka »

Polecam jak wyżej

Anna Ryś na II armi wejscie z boku gdzie znajduje sie sklep "Chata Polska"
Wizyta + lek 10zl wizyta ;]
Ładnie wziela malutka na rece popatrzyla i zakropila STRONGHOLD ;]

Stanowczo nie idzcie ze szczurkiem do:
Arka" Lecznica dla Zwierząt Krzysztof Głowacki
Ptasia 2B
65-520 Zielona Góra
68 324 31 35‎

Beznadzeieja ;/ koles w ogole sie nie zna.
Na poczatku bylam przepisał mi Oridermyl a jak zadzwoniolam do niego po przeczytaniu postow na forum to mowil ze okey zobaczym co bedzie z ta invomectina czy jak to tam ;p
Poszlam wiec 2 raz ale on nie dal tego badz czegos podobnego tylko popsikal moja szczurke lekiem na wszy, pchly itp Frontlime...
N/C i w ogole lapal malutka za ogonek ajc ;/;/ porazka
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: [ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: Devona »

Podaję link do innego tematu, gdzie także polecam panią Anię, jest tam także link do jej lecznicy. Oprócz profesjonalizmu i przystępnych cen ma świetne podejście do małych zwierząt, Brico - nasz "nadworny" gryzoń jej jeszcze nigdy nie dziabnął ;) , nas za to nie oszczędza :P .
Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: [ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: Sissel »

Ja też polecam Panią Ryś.
Chodzę teraz do niej z Januśką, bo miała wylew :(
Kobieta szczera i naprawdę niewiele bierze. Za pierwszą wizytę wzięła 20 zł, a za kolejne po 10 zł.
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [ZIELONA GÓRA] polecani i niepolecani

Post autor: mizi128 »

czy ktos z Was zna weterynarza Adama Tomczyka?jadac autobusem przez al. Wojska Polskiego zobaczylam ze jest nowy gabinet .
na stronce jest informacja ze to nowy adres lecznicy ale nie ma podanego starego.
czy ktos moze udzielic jakichs informacji o tym wecie?
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”