sliczna dziewczynka... :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: ania85 »

suuper :)
strasznie mi się pająki podobają :P
...tylko chłopaka muszę do nich 'przekonać' ;)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: lajla »

pajaczek sliczny :D ja osotanio bylam juz 2 razy na wystawie pajakow i skorpionow :) oczywiscie najdluzej stalam przy pajaczku ktorego chce sobie kupic juz sie dowiedzalam 20 zl 1 wylinka w bioficie teraz tylko zebrac kase jakos to bedzie :))

z tymi swierszczami to dobry sposob:) przynajmiej nie am sie wyrzutow sumienia ze dajesz zwierze na pewna smierc... choc dla takiego swierszcza to chyba nie am roznicy czy go zabije pajak czy inny swierszcz... hmm...


ale heh moglabys jeszcze zrobic zdjecie calego terra swojego pajaczka ;)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: Mycha »

lajlo- a jakiego chcesz pajączka? :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: lajla »

Brachypelma smithi- Ptasznik czerwonokolanowy
http://www.ptasznik.pl/Foto/42.jpg


ale musze przyznac ze G.rosea tez nienalezy do brzydkich :)) G.pulchar tez maja te plusy ze maja masywny odwlok tzn. widzalm zdjecia niektorych gatunkow pajakow i one sa chude i dlugie a nie wiem zemu takich sie troche boje :) cos we mnie powoduja wole masywne ;) :roll:
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: Beeata »

o jesooooooooooooooo....Co ja mam? Acha,agorafobie,zwiewam stad:)
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Kiler8888
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 24, 2004 7:11 pm

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: Kiler8888 »

Grammostola Rosea to świetny pająk, sam mam takiego, i jest łagodny jak mysza :D
Szkoda że moje pająki strasznie mało jedza :/
Postaram się wrzucić jakieś fotki

Ps. Smithiego też mam ;p ale dopiero 5 wylinke więc maluski
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: GoHa »

Ble... jak widze te zdjecia to mnie ciarki przechodza.... i wiecie co? przyszlo mi cos do glowy... kiedy bym spotkala takiego pajaczka na swojej drodze odruchem bezwarunkowym by bylo (w razie zaskoczenia) moj atak na niego, kopnieciem zmiazdzenie... nie panowalabym... i tak sobie mysle... skoro na mnie dzialaja tak pajaczki... to co sie dziwic ze na innych tak dzialaja szczurki... ;p
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: krwiopij »

lajla, polecam smithi... to sliczny, lagodny, latwy w utrzymaniu pajaczek... na pewno nie bedzie z nim problemu... :)

co do arachnofobii - kilka razy slyszalam od hodowcow ptasznikow, ze boja sie pajakow... serio... nie tych duzych, ktore trzymaja w terrariuch, tylko takich malych, polskich, na ktore wszedzie mozna sie natknac... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: lajla »

hehe wiem wiem smithy to wspaniale pajaczki duzo sie o nich juz naczytalam i duzo ludzi je ma :) szkoda ze nie sa tak tanie jak kedzierzawe ale i tak majatka nie kosztuja :))


eh ja tez sie boje tych o chudych nozkach i malym no moze nie mysle o polskich bo te tio zadne zagrozenie ale jak bym miala mieszkac w ameryce czy australi to tam jest pelno tych malych starsznie jadowitych gowienek na dlugich starsznei chudych nogach :))
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: Mycha »

Ojej! Smithi jest śliczny :) Rosea też niczego sobie- chyba najładniejszy pajączek jakiego widziałam.
Ja nie boję się żadnego pająka, pod warunkiem że mam nad nim kontrole... Tj jeśli siedzę na ławce i okazuje się że na ręce siedzi mi pająk którego odwłok jest większy niż 5 mm to mało co zawał nie dostaję...
Jeśli natomiast słyszę że takiego pająka moja mama znalazła w łazience i chce go spuścić w kranie to biegnę i bez wachania łapię pająka za nogę i niosę na balkon :)
Wogóle na balkonie mamy zatrzęsienie pająków. Nawet pod parapetem było w tym roku gniazdo i pełno pajączków maluśkich oblazło całą ścianę :)
A kilka dni temu zabrałam szczur na działkę. Byłam z koleżanką. Shaidi pchała się za drzwi altanki. Jowa mnie woła z szokiem ja podchodzę a od Shaidi może 5 cm na ścianie siedzi wielki pająk- odwłok ok 2 cm + grube łapki. Wpadłam w panikę! A Shaidi bezczelnie siedziała i się patrzyła... :/
Jest jednak robal którego kiedy widzę to uciekam jak najdalej i mogę powiedzieć ze to choroba... Nie wiem co zrobię, bo w końcu te robaki mnie obejdą... wszystkich nas obejdą...
To takie czerwone, spore robaki które mają na plecach taki czarny wzorek na czerwonym tle. Mieszkają na cmentarzach. Nie wierzę że jest osoba która ich nie widziała... U nas na boisku szkolnym jest pełno tego ohydztwa... Przy takim jakimś wale... może chowają tam nauczycieli któży wykitowali :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: lajla »

hehe ja tez ratowalam pajaczki na ktorych widok moja siostra krzyczy i ucieka :) (choc juz jej to minelo) <--- poskich niewazne jakich sie nei boje :)

ogolnie nie boje sie zwierzat.... tzn moze inaczej nie brzydze bo np. hmmm tak naprawde tez sie boje tych roznych malych robali wezme do reki ale czuje jakis wewnetrzny strach co bedzie jesli to cos mnie ugryzie czy cos :)


ja bylam ostatnio na wystawie pajaczkow chyab pisalam... ;) ale nie pamietam gdzie aj co wypisuje ale sczerze moge powiedziec ze mi sie podobalo :)) choc np. nie bylo tych najbardzej barwmch pajaczarow tych niebieskich i jemu podobnych nie apmeitam ajk sie nazywaja :) ale juz sie dobczekac niemoge keidy aj sobie do domu mojego sprowadze :D
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: olka »

Ja też należę do tych, którzy pająków się boją...ale muszę przyznać, ze bardzo mnie one fascynują - wszystko pod warunkiem, że ja jestem tu, a pająk -------------------------------------tam!
Olka
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: sachma »

mam pytanie... troche odbiegne od tematu pajaczkow... ktore sa przecudnymi stworzonkami... skad wiedzialas o tej gieldzie? kurcze... chcialabym sie wybrac na taka gielde ... ale nie wiem gdzie to oglaszaja :? dowiadywalam sie... ale nikt nie wie gdzie i kiedys sa organizowane :? a przeciesz skoro u was sa to u nas, w gdansku, tez powinny byc :?
Obrazek
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: Agata. »

Brrrrrrr...... nie chcialabym miec takiego pajaczka w domu..... Lubie sobie popatrzec przez szybke w sklepie, ale nigdy do domu!!!! Pamietam, ze raz kiedy wlasnie sie przygladalam takiemu, identycznemu jak na zdjeciu, skoczy do szyby.... Myslalam, ze dostane zawalu!!! Juz nigdy wiecej na to nie spojrzalam.....
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: jokada »

wczoraj w czasie zakupów ( i zaglądania przy okazji do sklepu zoo) powiedziłam mamie że widziałam ostatnio ładne fotki pajączka koleżanki ;)
na co niewiedzieć czemu usłszałam -'jak będziesz mieszkać sama to możesz nawet krokodyla pod łóżkiem trzymać'
hmmm... o co jej chodziło ;) :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”