Propozycja

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Propozycja

Post autor: Marcin »

Niestety zdarza się tak, że mimo najszczerszych chęci i najbardziej troskliwej opieki nasze zwierzaki odchodzą do krainy pełnej zakamarków, smakołyków, sera i ciepła. Szczerze mówiąc nie wiem jak zareagujecie na ten dział, założyłem go z myślą o tych, którzy chcą się podzielić smutkiem po stracie swojego zwierzaka, i dla tych którzy chcą podtrzymać innych na duchu. Jeśli myślicie, że nie powinno go tu być dajcie znać, usunę go, ale pamiętajcie, że są osoby którym pomaga napisanie tego co czują w smutnych chwilach, i nie bądzcie obojętni na ich uczucia.

Mam też propozycję. Jeśli macie zamiar napisać o swoim zwierzaku, załóżcie nowy temat, tak aby każdy szczur miał swój "kąt".
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Propozycja

Post autor: Ania »

Jestem zdecydowanie za. W Polsce nie ma cmentarzy dla zwierzat, musimy wiec je zakopywac we wlasnych ogrodkach, ulubionych miejscach itp, niech chociaz tutaj maja swoje miejsce..
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Kiruna

Propozycja

Post autor: Kiruna »

Ja, podobnie ja Ania jestem jak najbardziej ZA!!! To naprawde bardzo pomaga, jesli mozna swoim zalem podzielic sie z innymi...no i obawiam sie, ze za niedlugo tez bede to musiala zrobic :cry: :cry: :cry: ...
Guest

Propozycja

Post autor: Guest »

Ja tez jestem za! Takie miejse pamięci moze pomóc wielu osobom! Ja tez jestem za! I od razu zapowiadam że tu będzie pamięć Romci i Shaidi.
pitrul

Propozycja

Post autor: pitrul »

no ja tez jestem zdecydowanie ZA! mam nadzieje ze nie szybko znow napisze w tym miejscu...
pozdrawim
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Propozycja

Post autor: Ania »

Skoro to miejsce juz teoetycznie istnieje...chcialabym napisac, powiedziec, ze mojej Zuzy juz nie ma.
I strasznie mi z tym zle.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Propozycja

Post autor: Mycha »

Mam jeszcze jeden pomysł! Odwiedźcie stronę http://www.dognet.pl
Jest to stronka pamięci zwierzakom którym stawi się e-pomnik pod postacia kwiatka. Mozna umieścić zdjęcie i napisać kilka ciepłych słów. Może moglibyście wykombinować coś takiego na stronce?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Devi

Propozycja

Post autor: Devi »

Jestem zdecydowanie z takim działem

Ania - nie zgodzę się jednak z tym, że nie ma w Polsce cmentarzy dla zwierząt. W czerwcu na takim własnie cmentarzyku pochowalismy psa mojego chłopaka.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Propozycja

Post autor: Ania »

Devi a mooglabys podac konkretnie gdzie takowe miejsce sie znajduje? Cmentarz dla zwierzat?
Hm w takim razie przepraszam za pomylke :)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Devi

Propozycja

Post autor: Devi »

Ania ja wiem gdzie jest pod Warszawą taki cmentarz - w Koniku Nowym. Jest tam już bardzo dużo grobów.
W okolocach Warszawy jest jeszcze jeden ale nie pamiętam w jakiej miejscowości.
W innych miastach na pewno też są. Najlepeij zadzwoń do jakiejś dużej kliniki weterynaryjnej, powinni udzielić Ci informacji na temat cmentarzów dla zwierząt.
rozyn

Propozycja

Post autor: rozyn »

Ja jestem zatym aby nie było tego w forum ale jednak wasza jest większość.... :roll:

Moim zdaniem po co mamy się rozpisywać o naszych dawnych kochanych szczurach ... :?: :cry: Przypominać sobie te uczucie kiedy dowiedzieliśmy się lub widzieliśmy iż nie żyją ... Te szczury powinny pozostać w naszych sercach ....

Mam nadzieje że nie bede tu sie mósiał nigdy wpisywać ... :( I że będzie tu bardzo mało postów na temat waszych szczurków ... Niech żyją długo ...

Pozdro ...

rozyn
cos

Propozycja

Post autor: cos »

Szczurek umarł jak się czujesz? niektórzy potrzebują wsparcia choćby z naszej strony.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Propozycja

Post autor: Mycha »

Przeciesz od razu jest lżej na sercu jeśli możemy się wygadać z tego co nas boli...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
cos

Propozycja

Post autor: cos »

poza tym czasami rodzina nie lubi szczurka i śmierć szczurka jest dla nich ulgą.
Super Vegeta

Jestem za!

Post autor: Super Vegeta »

Ja też jestem za tym działem. Choćby dlatego, że można podzielić się swoimi emocjami lub chociażby przeczytać sobie jakąś ciekawą historię...

PS. Czytając tutejsze posty płakałem jak bóbr...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”