mobile.szczury.org

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

mobile.szczury.org

Post autor: Marcin »

w zwiazku z tym ze ceny transferu danych u polskich operatorow komorkowych  zaczynaja wygladac w miare normalnie, chcialem  zapytac czy, oraz jak duzo osob bylo by zainteresowanych mobilna wersja strony?

Forum roznilo by sie tylko tym ze wyglad byl by dostosowany do komorek, a closc byla by mocno poobciana (brak grafik, kod
pozbawiony tabelek, budowany tak aby bylo jak najlzej, ale z zachowaniem funkcjonalnosci forum)

wszelkie uwagi oczywiscie mile widziane, a na pytania postaram sie odpowiedziec
Ostatnio zmieniony wt sie 14, 2007 6:40 am przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: sophiya »

Jestem jak najbardziej za, teraz jest coraz więcej taryf z tanim połączeniem. Dobra decyzja, zaowocuje w przyszłości IMHO.
Obrazek
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: hubiko »

już mi się zdarzało zaglądać na forum przez z koma (przez mini opere)
ale jakby była wersja typowo wapowa to byłoby fajnie :D
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: Marcin »

wersja I  : http://szczury.org/?wap
wersja II : http://szczury.org/?wap2

zapraszam wszystkich komórkowców :)
Ostatnio zmieniony czw sie 16, 2007 2:40 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: hubiko »

a opcje:
- Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.
- Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.
czy przeglądanie w ogóle bez logowania ma być..?

poza tym dobrze by było też widać godziny i daty wypowiedzi, bo teraz wygląda jakby to były jednolite wypracowania.. poza cytatami gdzie są daty i godziny :P

chyba jestem za drugą wersją - przekonała mnie nawigacja - wracanie do poziom wyżej itd.. przydałoby się też wracanie do menu głównego..
rozumiem, że te cyferki oznaczają, że można bezpośrednio wchodzić gdzieś poprzez wciskanie klawiszy na klawiaturze - jeśli tak (nie sprawdzałem na komie) to bardzo fajnie :)
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: Marcin »

to wersja tymczasowa, potem będzie prawdopodobnie zwykły theme z pelna funkcjonalnoscia
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: hubiko »

sprawdziłem na komie - dwie ciekawostki:
w operze mini (czyli taki jakbym normalnie www oglądał) nie znalazło adresu jak wpisałem z 'www' na początku - zaskoczyło dopiero bez..
i nie działała mi nawigacja cyferkami..
cyferki działały dopiero w normalnej przeglądarce wap, ale w tej całość już nie była taka czytelna..
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: Marcin »

wersja dla rpzegladarek bedzie oparta o szablon ktory mozecie zobaczyc w ustawieniach konta klikajac:

Profil
Opcje wyglądu forum
Obecny styl: Domyślny dla forum lub działu (zmień)
i wybrać NMTD

to miał być swego czasu domyślny wygląd forum (nie do końca, ale blisko tego) niestety, pomysł stanął w miejscu z powodu niepozytywnych opinii ;]
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: Ania »

Wersja druga znacznie przyjemniejsza. Jestem za.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: 'Asia »

Ale świetny pomysł :D Jak wszystko będzie gotowe na pewno zajrzę na wapowską stronę forum ;)
 
Tak BTW to jestem cholernie wściekła bo coś mi się porąbało z GPRSem czy czymś tam w komórce i nie mogę żadnych stron Wap oglądać, nie mogę MMSów dostawać, tragedia  >:( Ściągałam na nowo ustawienia konfiguracyjne ale nie pomogło... Muszę się przejść do salonu Orange. Najbardziej nad tym ubolewam z powodu Gingera (aplikacji zawierającej cały rozkład jazdy poznańskich autobusów i tramwajów), ponieważ zakończyła się budowa torów i wiele tramwajów wreszcie powróciło na swoje normalne trasy, w związku z czym od wczoraj jest nowa wersja zawierająca aktualne rozkłady jazdy i ja nie mogę jej ściągnąć!!!  >:( >:( >:( A Ginger to w moim telefonie najważniejsza rzecz, nie umiem już bez niego żyć ;) Zaglądam do niego przynajmniej kilka razy dziennie i niesamowicie ułatwia mi życie ;P

hubiko, dzięki że mi przypomniałeś że moja ukochana przeglądarka Opera jest dostępna również w wersji komórkowej :D Zupełnie o tym zapomniałam ;) Jak tylko coś zrobię z tą komórką to sobie ściagnę :)

A wracając do mobilnej strony forum to mi również bardziej przypadła do gustu wersja nr 2 :) Czekam na dalszy rozwój wydarzeń ;)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: hubiko »

@llchemic pisze: wersja dla rpzegladarek bedzie oparta o szablon ktory mozecie zobaczyc w ustawieniach konta klikajac:

Profil
Opcje wyglądu forum
Obecny styl: Domyślny dla forum lub działu (zmień)
i wybrać NMTD

to miał być swego czasu domyślny wygląd forum (nie do końca, ale blisko tego) niestety, pomysł stanął w miejscu z powodu niepozytywnych opinii ;]
całkiem fajny :D chociaż te foldery w menu głównym strasznie windowsowo się kojarzą :P

BTW: masz w podpisie adres http://galeria.szczury.org który nie działa
fajnie mnie do yahoo wywaliło gdzie było komentarz: oops.. something goes wrong ... ;)
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: mobile.szczury.org

Post autor: Nina »

Świetny pomysł :) Na obozie najbardziej brakowało mi forum :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”