[Klatka] - Klatka 70x40x80

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Polna :)
Posty: 45
Rejestracja: wt cze 26, 2007 5:25 pm
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Polna :) »

Kupiłam u Justki z forum. W dziale ogłoszenia -> http://szczury.org/viewtopic.php?t=15833.0  ;)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Magamaga »

Koszt urządzenia:
Klatka - 125 zł z przesyłką
Koszyk - 3 zł
pleksa - znaleziona w garażu
pokost lniany- ok. 5 zł
norka i tunel -14 zł
poidełka x 2- 9 zł
Kaptur odcięty z bluzy - 0 zł
konar ze śliwy - 0 zł
kratka do zlewu - 2 zł
drucik miedziany, sznur -wygrzebane w garażu
domek -wiadereczko z sera 0 zł
W sumie - 158 zł :)
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Mja »

Już dawałam zdjęcia w ogólnym temacie, ale co mi tam ^^ Pochwalę się. Bo jestem zadowolona, chociaż w porównaniu do niektórych waszych dzieł (głównie mówię o wolierach), moja klatka to takie małe nic. Ale najważniejsze, że dziewuchom się podoba. Chyba :P

http://img512.imageshack.us/img512/865/photo0137wr6.jpg
http://img179.imageshack.us/img179/8573 ... 138ic9.jpg
http://img179.imageshack.us/img179/7650 ... 136id0.jpg
http://img413.imageshack.us/img413/623/photo0135wn1.jpg

Klatka i transport - 120 zł
Koszyczek - ok. 2 zł
Płyta pcw na półeczki - 40 zł
Rura pcw - 3 zł
Bambusowa tyczka - 2 zł
Rolcośtam (no ten płotek od ogródka) - 3 zł
2 metry kabla, który oskubałam z gumy i tym samym powstał drut (bo nie wiedzieć czemu w moim mieście nigdzie nie sprzedają drutu aluminiowego na metry, najwyżej całą rolę 20m=50zł) - 4 zł
Karabinki do mocowania - 15 zł
Łańcuch stalowy - 10 zł
Mata stołowa na hamak x2 - 10 zł
Drewniany domek - 29 zł
Farba do drewna - 16 zł

Chyba dużo :-\ Ale ja robię nieprzemyślane zakupy po prostu :-[
Ostatnio zmieniony czw gru 20, 2007 8:40 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: yss »

chyba odgapię od ciebie te półeczki z pleksi. są świetne :) gratuluję wystroju :)
a woliery fajne są, ale u mnie np jest sporo niewykorzystanego miejsca... niestety... co jakiś czas coś tam wrzucam ale zjadają albo zrzucają....
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Paweł69 »

świetna klateczka ;D
Rolcośtam, czyli rollborder taaaki tani? Ja za swój dałam 5 zł.
Farba do drewna? jaka?
półeczki pcv są suuuuper w utrzymaniu higieny, tylko pozazdrościć
co do wolier, mają też wady  :P
taką klatkę jak Twoja można spokojenie (bez demontażu półeczek) włożyć do wanny i wymyć, a woliera to kolos, którego do wanny się nie wsadzi  :D
półeczki z pcv są super :) marzę o takich półeczkach,  są pomocne w utrzymaniu higieny, ale koszta ich zakupu bardzo tłumią moje marzenia  ;D
może kiedyś ... :D
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Mja »

Paweł69 pisze: Rolcośtam, czyli rollborder taaaki tani? Ja za swój dałam 5 zł.
Może mój mniejszy jest... BYły rożne rodzaje. W każdym razie 5 lepsze niż to:

http://animalia.pl/produkt.php?id=7870

;)
Paweł69 pisze:Farba do drewna? jaka?
Nie wiem dokładnie, wyrzuciłam puszkę gdzieś do piwnicy. Taka do mebli. Na początku śmierdziało, wywaliłam na dwa dni na balkon i wszystko wywietrzało.
Paweł69 pisze:półeczki pcv są suuuuper w utrzymaniu higieny, tylko pozazdrościć
chyba odgapię od ciebie te półeczki z pleksi. są świetne
Ej, ale przecie ja tych półeczek nie wymyśliłam, to wszystko wdrożyłam w życie tylko dzięki temu forum ;D
Paweł69 pisze:taką klatkę jak Twoja można spokojenie (bez demontażu półeczek) włożyć do wanny i wymyć, a woliera to kolos, którego do wanny się nie wsadzi  :D
Czy ja wiem... Ja się męczę z myciem, ale może leniwa jestem. Chociaż oczywiście z taką wolierą to by już w ogóle masakra była. Klatka wchodzi do wanny ledwo-ledwo. Tak na ukos. Zahacza się o kran i nie mogę włączyć ciepłej wody :P Muszę ją okręcać z boku na bok, żeby się wszędzie dostać, woda cieknie po kratkach, podłoga jest mokra... No, ale ja mówiłam, że leniwa jestem. I lubię narzekać :D

Jak się wyprowadzę od rodziców to postaram się o taką duuużą wannę, jak dżakuzi 8)

Paweł69 pisze:półeczki z pcv są super :) marzę o takich półeczkach,  są pomocne w utrzymaniu higieny, ale koszta ich zakupu bardzo tłumią moje marzenia  ;D
może kiedyś ... :D
Ale one też mają swoje wady :-/ Przynajmniej ta moja płyta była zbyt cienka i musiałam wzmacniać przyklejając od dołu dodatkowe paski, a ta prostokątna półeczka to już w ogóle służy szczurom jak trampolina... Skaczą z góry klatki i jest jeden wielki huuuuk. A ja się budzę, bo się boję, że sobie krzywdę zrobią... Chociaż im to się podoba, oczywiście nic im nie jest, bo to działa jak batut ;]
Jak już kupujecie te płyty pcw, to zwróćcie uwagę, czy one się za bardzo nie uginają.

Poza tym jak porównasz cenę tej wielkiej woliery z półeczkami, to... Małe piwo ;>
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
costanzo
Posty: 80
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:38 pm

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: costanzo »

a czy kratki w tej klatce są mocne? nie gną się?  ;)
pzdr~
Nieróbka
Posty: 158
Rejestracja: wt gru 18, 2007 10:49 am
Lokalizacja: Kraków

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Nieróbka »

Ja zamówiłam w zeszłym tygodniu i czekam aż mi przyślą. Podobno już jest w firmie kurierskiej ale podczas świąt to nie wiadomo jak to będzie i ile jeszcze będę czekać.... Długo czekaliście? (ja zamówiłam na allegro). Więc jak dostanę a nie mogę się jej doczekać to z radością napiszę czy ma mocne pręciki :)
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Nikitka_219 »

Nieróbka,ja taką klatkę zamówiłam w środę (minionego tygodnia) i dostałam w piątek,o tyle ,że ja brałam przesyłkę za pobraniem ,która idzie 1-2 dni :)
Obrazek[/URL]
Nieróbka
Posty: 158
Rejestracja: wt gru 18, 2007 10:49 am
Lokalizacja: Kraków

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Nieróbka »

Hmm. Ja też w środę. Chyba. Ale przelewem płaciłam. I w piątek mi napisali że teraz w sprawie klatki to do firmy kurierskiej. Zadzwoniłam tam i powiedzieli że w Krakowie jej jeszcze nie ma no i że dostarczą jak tylko będzie i tak dalej... Poczekam cierpliwie do końca tygodnia.
Awatar użytkownika
Polna :)
Posty: 45
Rejestracja: wt cze 26, 2007 5:25 pm
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Polna :) »

U nas troche zmian w klatce, jutro wrzuce aktualne zdjęcia.
Doszły mi jeszcze dwa tarasy z ferplasta, ale trzy(jeden miałam już wcześniej) to jednak zbyt dużo jak na ta klateczke. Zostaną tylko dwa, jak dla mnie warte są swojej ceny i to zakup na długi czas. Mam też nadzieje, że niedlugo doczekam się woliery, zobaczym.  ;)


---



Chciałam zrobić edit, ale widze, że nie jest to mozliwe...
Wklejam w nowym poście.

Obrazek
Obrazek



Posty połaczone
mod.Vella
Ostatnio zmieniony czw gru 27, 2007 12:41 am przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Elly »

Polna, mozna wiedziec gdzie kupilas poleczki? ;> A klatka bardzo fajna, podoba mi sie :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Polna :)
Posty: 45
Rejestracja: wt cze 26, 2007 5:25 pm
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Polna :) »

Półki zamawiałam na allegro od zooservice i Pablo129. Wystarczy napisac widamość i od razu wystawiają/umawiają przez mail. Kosztowały dośc tanio, płaciłam ok.21zł  ;)
Ostatnio zmieniony czw gru 27, 2007 12:39 am przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
costanzo
Posty: 80
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:38 pm

Re: Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: costanzo »

Może wyda sie Wam to dziwne, ale mam Poważny dylemat :D

Rozmiary te same, ale która klatka lepsza?
ta
http://allegro.pl/item288457346__koszat ... olor_.html malowana
czy ta
http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-113 cynkowana

Nie wiem czy to ta sama firma i czy wytrzymałością prętów się nie różnią...

Ale przede wszystkim zastanawiam sie czy lepsza jest z farba czy bez farby :]
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Re: Odp: Klatka 70x40x80

Post autor: Nikitka_219 »

Costanzo,ocynkowana lepsza.Ja sama mam 70x80x40 ocynkowaną,ale z allegro ,inny model.Farbowane pręty są gorsze moim zdaniem.Kiedy szczur będzie je obgryzał ,może się najeść farby i zatruć.Ocynkowane po jakimś czasie mogą czernieć-ale to już zależy od tego jak będziesz dbać o klatkę i czy jej nie zamoczysz.Wytrzymałością się nie różnią,miałam do czynienia z tymi dwoma modelami. ;) Na allegro są też inne 'odmiany' tej klatki 70x80x40 bez kołowrotka ,który już na wstępie musisz wyjąć.

w skrócie numer 2 (moim zdaniem) lepsza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”