sprawdzam!!

Dla początkujących (testowanie wysyłania postów, wklejania zdjęć i wszystko inne).

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

sprawdzam!!

Post autor: koopa »

Witaj!!
Po pierwsze: koniecznie przynajmniej 2 ogony, weź rodzeństwo, TYLKO JEDNEJ PŁCI!!
Po drugie: absolutnie nie chomicza klatka!! http://szczury.org/index.php/board,18.0.html  w tym linku masz opisane wszystko na temat klatki (użyj kalkulatora- jest bardzo pomocny)
Po trzecie: absolutnie nie koło kaloryfera (w tym linku jest spis treści i tam  odnośnik gdzie najlepiej postawić klatkę).
Zachęcam do czytania forum, bardzo dużo tu niezbędnych informacji.

Życzę udanego hodowania ogonków i zdrowia dla nich :)


,keghaukgtfuseh <---- to jest przekleństwo!!
nie wiem dlaczego nie widać taego co napisałam powyżej k,hdsjkgtfsdkjahd
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: sprawdzam!!

Post autor: limba »

koopa co z tym postem sie dzieje?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: sprawdzam!!

Post autor: koopa »

Limbuś nie mam pojęcia ???
wszystkie inne są ok, wiec nie wiem :)
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: sprawdzam!!

Post autor: odmienna »

ano, koopa: dzisiaj ja  ;) ;D ;D ;D ;)
a tu działa- edycja też ????

mnie się zdaje, że z Wiaderka będzie Wspaniały Szczurolub i jakieś zwierzodiabełki mu chcą w temacie namącić  ;D ;)
Ostatnio zmieniony sob paź 06, 2007 10:50 am przez odmienna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: sprawdzam!!

Post autor: odmienna »

czary- psiakostka?Kasiaczku:  nouparłam się:
Kasiaczku: mój Jędrulka z takiego dziadostwa wygrzebał się latem :). http://szczury.org/index.php/topic,16625.0.html&nbsp; ] było już z nim tak źle, że opadły mi ręce i nie miałam sumienia go dłużej dręczyć leczeniem. Był taki chudziutki i słaby...
kiedy zdecydowałam: dosyć; od teraz tylko pieszczoty i w razie potrzeby środki p.pólowe- Słoneczko moje odżyło :). Właśnie skończył 2 lata i całkiem nieźle się miewa:).
Choć jest to bardzo niebezpieczna sytuacja- staraj się, żeby jak najwięcej jadł, bo prawdaopodobnie straci apetyt. Jędrulka nawet nutridrinka nie chciał...karm, nawet na siłę.
Jeśli to zapalenie, to musi mieć siły do dosyć długiej walki. Ale Kacperek jest w bardzo dobrych rękach, z dr. Wojtyś powinniście dać radę  :).  Mocno zaciskam kciuki. - zdumiewające- to co dopiszę- to się zapisuje- a środek posta wywala..........
Ostatnio zmieniony pn paź 22, 2007 10:24 pm przez odmienna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: sprawdzam!!

Post autor: odmienna »

uparłam się:
Kasiaczku: mój Jędrulka z takiego dziadostwa wygrzebał się latem :). http://szczury.org/index.php/topic,16625.0.html&nbsp; ] było już z nim tak źle, że opadły mi ręce i nie miałam sumienia go dłużej dręczyć leczeniem. Był taki chudziutki i słaby...
kiedy zdecydowałam: dosyć; od teraz tylko pieszczoty i w razie potrzeby środki p.pólowe- Słoneczko moje odżyło :). Właśnie skończył 2 lata i całkiem nieźle się miewa:).
Choć jest to bardzo niebezpieczna sytuacja- staraj się, żeby jak najwięcej jadł, bo prawdaopodobnie straci apetyt. Jędrulka nawet nutridrinka nie chciał...karm, nawet na siłę.
Jeśli to zapalenie, to musi mieć siły do dosyć długiej walki. Ale Kacperek jest w bardzo dobrych rękach, z dr. Wojtyś powinniście dać radę  :).  Mocno zaciskam kciuki.
jeszcze ciekawsz awersja...teraz już nic nie rozumiem...
---- ojojojoj
Ostatnio zmieniony pn paź 22, 2007 10:28 pm przez odmienna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „TESTY”