To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gogi
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 16, 2004 9:34 am

To jak czekanie na pierwsz? gwiazdk? ;-)

Post autor: gogi »

Chciałam się tylko podzielić radością :oops: dzisiaj wieczorkiem jadę do Olki po małego szczuraska :D tak strasznie się cieszę, że musiałam o tym napisac :oops: Tak strasznie jestem ciekawa jak Majster zareaguje na nowego towarzysza, ma dwa miesiące więc nie przewiduje większych problemów !! wierzę, że chłopaki się dogadają :D ale ta radosc jest nie do opisania !!!! napiszę wieczorkiem jak wyglądało pierwsze spotkanie i porobię foteczki :D pozdrawiam cieplutko :P
Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: Agatra »

No to super!
Ja też jak jechałam po Layle to myślałam że się osikam :) :) :)
Nawet gwiazdki tak nie oczekuje jak czekałam na szczurcie i tez chciałam zeby wszyscy wiedzieli jaka jestem szczęśliwa.
Pozdrawiam
['] Layla [']
['] Lloyd [']
PALATINA

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: PALATINA »

A ja dawno nie czułam nic podobnego odnośnie szczurków.
Jakoś tak się złożyło, ze prawie wszystkie, które mam, mam całkiem przypadkowo i spontanicznie.
Gratke, a teraz Antosia kupiłam wchodząc do sklepu po cos zupełnie innego! :wink:

Ale napięcie oczekiwania już zaczynam czuc, bo po śwętach jadą po pieska! :lol:

Pozdrawiam!
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: olka »

Już po wszystkim :D Teraz prosze o informacje o malutkim: ile i co zjadł, czego nie zjadł, kiedy spał, jaką ma minkę, czy wyczyścił ząbki, którą łapką się umył.... :wink:
Olka
gogi
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 16, 2004 9:34 am

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: gogi »

OLKA !!! Nie wiem od czego zaczać :D mały jest jeszcze chyba trochę w szoku ale cały wieczór jadł :D chyba jak zobaczył taka ilość jedzenia to szybko zaczał je wymiatać z myślą, że zaraz zleci się ekipa i będzie się musiał dzielić :wink: a tu niespodzianka wszystko było dla niego :D Za to Majster zabrał się za jedzonko , które mały dostał na drogę , coś bardziejn mu smakowało :D Resztę wieczoru spędził na czyszczeniu siebie i poznawania klatki a potem wpakował się Majstrowi do domku, który go w nim troche poustawial .... aż w końcu razem zasnęli :P Ale widać jeszcze, że jest "nowy" i Majster mu to sporadycznie przypomina ... ale za kilka dni sie zdziwi jak mały poczuje się pewnie i go zacznie ustawiac :D :D :D

p.s. dziękuje Ci Olka :D mały jest śliczny i już niebawem zasypie Was foteczkami z pierwszych ich wspólnych dni :D
Buziaczki :P


I gorące uściski dla babci małego, jest wspaniała :D

(czy nietaktem będzie nazwać go imieniem maleństwa, które odeszło tydzień temu ?? :oops: )
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: oliwi@ »

[quote="gogi"](czy nietaktem będzie nazwać go imieniem maleństwa, które odeszło tydzień temu ?? :oops: )[/quote]

uważam że nie ma w tym nic złego :) wielu ludziów z forum ;) zauważyłam że ma imiona typu XXXXXX2 itp. wiec nie stanie sie chyba nic strasznego ;)
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: KaRa »

Olka ten szczurek to jakiś przyrodni brat moich dziewczyn? :)
Obrazek
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: olka »

Tak - to potomkowie mojej Kanalii (babci Twoich i małego Gogi). :D Jak doliczyć do tego Twoje maluszki, to ładny ród się zrobił!!!

Bardzo się cieszę, że maluchy się dogadały i nie rozrabiają za bardzo. Mam nadzieje, że się zaprzyjaźnią i będą żyły razem długo i szczęśliwie! Czekam na fotki!!!
Olka
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: KaRa »

Oj tak niezły ród wyszedł :) wolno tu drzewo genealogiczne (czy jak to się pisze) zrobić szczurków :D :D Pozdrowienia dla krewniaka moich dziewczyn 8)
Obrazek
gogi
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 16, 2004 9:34 am

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: gogi »

Kara Leosia już pozdrowiłam :D :D :D macha radośnie ogonkiem :D

Olka, chłopaki już się powoli do siebie przyzwyczajają i nie widze w ich stosunkach nic niepokojącego. hmmmmm no może poza tym, że Majster go tłucze .... a Leoś go gwałci :shock:

ale poza tym już brykają razem na kanapie a Leoś robi duuuuże postępy, wybiega juz sam z klatki i eksploruje okolice :D

dziś będą foteczki !!!!!!

pozdrawiam cieplutko Wasze ogonki i siostry przyrodnie Leosia :P
gogi
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 16, 2004 9:34 am

i ju? po wszystkim ;-)

Post autor: gogi »

Tak jak obiecałam ..... :D nie przychodze dzisiaj do Was z pustymi rękami :lol:

Oto pierwsza fotka ( niestety tylko jedna a będzie ch więcej ) :D

Trzecia wspólna noc uwieczniona na zdjęciu :P chyba sie chłopaki dogadali :wink:

http://mitglied.lycos.de/eg4/dsc01706.jpg

Połączenie tych dwóch młodzieńców przeszło baaaardzo spokojnie :D Leoś powoli adoptuje się w nowym otoczeniu i jestem strasznie szczęśliwa patrząc na moje dwie największe radości :D :D :D
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: oliwi@ »

czy oni spią w .... słoiku !? :lol:
wow hehe wszystko wdac :D
gogi
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 16, 2004 9:34 am

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: gogi »

[quote="oliwi@"]czy oni spią w .... słoiku !? :lol:
wow hehe wszystko wdac :D[/quote]

Tak Oliwi@ :oops: tak wyszło, że ten słoik stał się dla nich przytulnym łóżeczkiem :oops:
Jak im go wyjęłam to nie mogły sobie znaleźć miejsca... i siedziały jakieś takie .... jak słoik wrócił na miejsce w mig poszły spać :D
Teraz jest OK ale za miesiąc zacznie sie poszerzanie słoika ;-)
:D :D :D
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: oliwi@ »

przepraszam gogi :) z mojej strony to nie miało zabrzmieć kpiąco czy coś w tym stylu :)
po prostu sie zdziwiłam że szczuraski sobie takie miejsce upodobały ;)
i absolutnie nie ma tu śladu nabijania się z mojej strony :)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

To jak czekanie na pierwszą gwiazdkę ;-)

Post autor: myszka »

Swietne zdjątko gogi :D słodkie naprawde ja też swoim zrobić parę zdjątek i sie pochwalić :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”