Szczur otwiera sobie klatkę

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

one są naprawdę inteligentne... :)

Post autor: oliwi@ »

hmm mojemu Mikiemu jak narazie (a mam go ponad rok) nie udało się otworzyć klatki, a trudności raczej nie miałby :) chyba woli jak jestem w pokoju bo tak to jakoś go nie interesi świat zewnętrzny :) jednak jak siedze w pokoju to nie ma mowy i spaniu bo on po prostu uwielbie wskakiwać mi na kolana i pieścić sie jak pisze przy kompie :D
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

one są naprawdę inteligentne... :)

Post autor: Gosik »

Jejku jak dobrze,że Kera nie wpadła jeszcze na pomysl jak otworzyć klatke! Pal sześć z jej klatką, ale na pobliskiej półce mam mojego mysza i wolałabym, żeby się u niego nie spotkali :!: :shock:
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

one są naprawdę inteligentne... :)

Post autor: niemfa »

Ufff moj szczur na szczescie tego nie potrafi :) Ale ciiiiiiii nie chce zapeszyc bo jeszcze mu sie uda :P

Mycha zastanawilam sie kiedy zmienisz te twoje 'portery szczurow w podpisie' ;] I prosze :) duzo ich :)
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

one są naprawdę inteligentne... :)

Post autor: moni »

Moja szczurcia umiała otwierać poprzednią klatkę,ale tylko od zewnątrz.Jak była w środku to nie potrafiła tego robić.Natomiast druga bardzo często do mnie przychodzi w nocy jak zostawiam otwartą klatkę i budzi mnie łaskotaniem wąsami po twarzy.Strasznie jej się to podoba (mi już mniej, szczególnie jak chcę się wyspać)
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Serika
Posty: 96
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 12:50 pm

one są naprawdę inteligentne... :)

Post autor: Serika »

heh ja to mialam ubaw jak sie okazalo, ze moja mala szczuraska jest na tyle malutka, ze potrafi sie miedzy pretami w okolicy drzwiczek (gdzie jest nieco wiekszy odstep) przecisnac... musze zabezpieczac wejscie papierem co doprowadzilo do tego, ze starsza odkryla ze jesli odpowiednio ten papier pociagnac to sie klatka otwiera --; (co sie strachu najadlam jak po pworocie z 2 dniowego wyjazdu sczurki pod szafa znalazlam ^^; na szczecie kable im nie smakowaly).
---
Ogony: Mala, Besztyja, Gejsha
Odeszly: Lucky, Szczurcia, Mycha

---
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

one są naprawdę inteligentne... :)

Post autor: Eruntale »

o, tak, w ostatnich dwóch dniach to jest ulubiona zabawa moja i Dżumy; "znajdź wszystkie wyjścia z klatki i je zabezpiecz zanim szczur je znajdzie" :shock: na razie wygrywam 2:1, ale naprawdę mnie zaskoczyła...wyłamała jeden pręt klatki i przecisnęła się przez powstałą szczelinę....szczury są inteligentne, aczkolwiek mam nadzieję że ten nie porzebija mnie na tym polu :?
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
skorpek
Posty: 80
Rejestracja: pn cze 07, 2004 8:15 am

one są naprawdę inteligentne... :)

Post autor: skorpek »

HEHE staraj sie moze jej dasz rade ale wynik 2:1 to i tak dobrze :) pozdrawiam :P
http://www.czatman.prv.pl fajny chat mozna sobie troszke popisac zapraszam
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 150
Rejestracja: pt lut 13, 2004 12:16 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków

one są naprawdę inteligentne... :)

Post autor: Paula »

Którejś nocy kiedy moje bestyjki były jeszcze dość małe i nie umiały schodzić z szafki na której stoi klatka(przynajmniej ja tak sądziłam), nie mowiac juz o pokonywaniu innych przeszkód, spałam sobie smacznie i tylko parę razy, kiedy otwarłam jedno oko, zupełnie nieprzytomna, zdawało mi sie , ze coś się rusza na biurku. Pomyślałam, ze to sen, albo jakieś omamy i zasnęłam.Obudził mnie dotyk szczurzych wąsów na policzku.Nie powiem, całkiem miły początek dnia. :D
Do dziś nie wiem jak one otwarły drzwiczki i pokonały te wszystkie przeszkody po drodze do mojego łóżka, bo nigdy poźniej nie powtórzyły juz tego wyczynu.
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Zamykajcie klatkę!!!!!

Post autor: WildMoon »

Moja pierwsza szczurzyca (matko, juz kupa czasu od tego minela!) jednym bachnieciem zakatrupila mi malutkiego, slodkiego chomiczka ktory byl pochiecha rodziny :cry: Krew sie lala z ogromnej rany a szczur caly nastroszony az zdebial jak sie pokapowal co zrobil. Dostal siarczyste opr i siedzial prawie bity tydzien w jednym kacie klatki prawie sie nie ruszajac... :cry: :( :cry:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Zamykajcie klatkę!!!!!

Post autor: Ania »

Niestety WildMoon szczurek tutaj nie był niczemu winien =- taka natura drapieżnika i niestety głupota ludzka jeśli wpuszczza się inny gatunek w pułapkę. Opierdziel szczurka jeszcze tylko pogorszył sprawę bo ten na pewno nie wiedział za co został tak wystraszony a może nawet skrzywdzony...
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Monia

Zamykajcie klatkę!!!!!

Post autor: Monia »

okropna historia!!!!!! tez mialam żłówika stepowego ale zginął w innych okolicznosciach...
nie wiem co bym zrobiła na twoim miejscu...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”