Jedzenie razem ze szczurkiem?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Goth rat
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 06, 2011 9:37 pm

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Goth rat »

Pani mycha jest wielkości dorosłej myszy a poza tym za100? to ja wolę puścić ją luzem po pokoju tylko z kuwetą.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: dusiaczek »

za 100? To taniusko na klatkę. Boże współczuję temu szczurowi, wybacz za takie słowa ale widzac jak piszesz to mnie krew zalewa...

Teraz jest takiej wilkosci, ale chyba nie widziałas nigdy dorosłego szczura...
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Goth rat
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 06, 2011 9:37 pm

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Goth rat »

To jak dorośnie to dostanie większą, na razie i tak w nocy śpi (zadając kłam faktowi, że gryzonie to nocne zwierzaki) a cały dzień biega gdzie jej się tylko żywnie podoba.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: dusiaczek »

w nocy spi, owszem, chwilami, jak i w dzień chwilami, choc szczury sa bardziej aktywne wieczorem i w nocy własnie, czy ranem jak jasnieć zaczyna.
A skoro dostanie wieksza to może dostać towarzysza.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: macik001 »

Jesteś ze Szczecina? :D

Mi się też zdawało, że moi chłopcy są grzeczni w nocy i śpią. Zdanie zmieniłam gdy byli na trocinach. rano byłam pewna że się świetnie bawili 8) 8)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Paul_Julian »

Goth rat pisze:kuweta:26 na 26cm. Wysoka na 24cm
No to w sumie na dorosłego szczura. I ogon będzie wystawać. Nic więcej sie nie zmieści. Zwierzak budzi sie kilka razy w ciągu dnia i kilka razy w ciągu nocy. Ale Ty w nocy spisz i nie wiesz co robi. Poza tym co ma robic jak jest sama ? Z kim ma sie bawić ? Z miską na jedzenie?

Szczurek potrzebuje teraz większej klatki, bo rosnie. 100 zł to za drogo ? A jak będzie potrzebna operacja za 140 zł albo i więcej , bez gwarancji przezycia ? Pójdziesz do sklepu i za 10 zł kupisz nowego szczura , bo mama nie da kasy?

Jesli ta klatka jest wysoka na 24 cm , to kazdy poziom ma 10 cm . No litości...

Dział uszczurawiania jest tu : http://szczury.org/viewforum.php?f=17 Poczytaj jak skutecznie namówić rodziców na szczurki.

nie wiem, czy zaczęcie roku szkolnego żle wpłyneło na młodych ludzi czy jak ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Rajuna »

Póki w dzień lata, w nocy tylko śpi - nie jest tragicznie. Ale jeśli będziesz miała zieloną szkołę i nie pozwolą Ci jej zabrać? Albo będziecie jechać razem na ferie zimowe? Moje dziewczynki przywoziłam, jak były wielkości Twoje Pani Mychy i mogłam je spokojnie w 5 zmieścić do faunaboxa niewiele mniejszego od Twojej klatki. Minęły dwa miesiące, a one nie są w stanie się obrócić w tym kontenerku. Wniosek: szczury rosną w zastraszającym tempie. Pani Mycha będzie za jakiś czas ważyć pół kilo i mieć długość 30cm. Pomyśl, jak będzie się czuła w klatce, w której nie może się obrócić? :( Możesz się z mamą umówić, że za każdą dobrą ocenę dołoży Ci się parę złotych do nowej klatki - mama będzie zadowolona, a Ty polepszysz warunki swojego szczurka :)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”