JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: macik001 »

Kupiłam Ucztę dla szczura. Jak narazie dałam tylko kilka razy, ale karma jest ogólnie pochłaniana :D Tylko ziarenka zostają na spodzie miseczki.Wcześniej miałam VL Rat Nature i szczerze mówiąc poza ceną nei widze większej różnicy.( VL śmierdziała kocią karmą)
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: macik001 »

A więc: do dnia dzisiajszego zdania na temat tej karmy nie zmieniam :d Jest jedzona z wielkim apetytem, a mi ise podoba to, że nie ma dużo ziaren i farfocli. Tylko na żadną krewetkę nie trafiłam :P
Na pewno kupie ta karmę kolejny raz.
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Afera »

U mnie nigdzie nie ma produktów tej firmy. Jedynie mi zostaje zamawianie przez Internet. :(
9 duszyczek za TM [*]
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: macik001 »

U mnie też nie ma :d W internecie się bardziej opłaca. A jeszcze gdy się trafi na promocję, to już w ogóle ;- )
Doszłam do wniosku, że moje ogony za duże porcje dostawały. W ciągu dwóch tygodni zjadły prawie kilo karmy ???
kromka
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 4:20 pm

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: kromka »

Ja moim ogonkom kupiłam Ucztę dla szczura. Karma bardzo im smakuje. Pożerają wszystko, nawet ziarna, co mnie bardzo zdziwiło, bo moje panienki nigdy ich nie lubiły... Ogólnie szczurki są bardzo zadowolone. Z czystym sumieniem polecam tę karmę! ;)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Kluska123 »

Ucztę dla szczura zamawiam w zooplus. Fakt, trochę jest droga, ale moje wariaty ją uwielbiają! :D
Ładnie pachnie
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
JR Farm
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 26, 2011 11:15 am

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: JR Farm »

Jeżeli macie jakieś pytanka w kwestii dostępności w danych miastach, to walcie śmiało, postaram się pomóc jak tylko się da.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: alken »

we wrocławiu to nigdzie nie widziałam żadnych produktów jr farm...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
MagdaQ
Posty: 8
Rejestracja: pt lip 19, 2013 9:45 am

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: MagdaQ »

Czy gdzieś w Warszawie (albo jeszcze lepiej w Internecie poza zooplus) można dostać ucztę dla szczura JR Farm? Moje myszaki jedzą tylko to, ale nie chcę jej zamawiać w zooplus, ponieważ kolejny raz (pomimo moich monitów) przysłali mi przesyłkę, w której opakowania JR Farm pękają w transporcie! To oznacza karton pełen szczurzego jedzenia, które wysypuje się z niego zostawiając szlaczek za kurierem :/ A wystarczyłoby zapakować je dodatkowo w foliowe torebki :(
Zatem poszukuję innego sklepu internetowego, albo stacjonarnego w Warszawie, który posiada JR Farm uczta dla szczura. Ktoś coś zna?
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: akzi »

chyba nie ma.
a zgłaszasz reklamację, zgłaszaj
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: ssylvusia »

MagdaQ, podobno JR Farm dostępny jest w Maxizoo, jednak szczerze mówiąc kiedy tam byłam, nie rzucił mi się w oczy (ale nie rozglądałam się za nim). Być może są tylko jakieś smakołyki, warto sprawdzić.

A jeśli chodzi o rozsypaną karmę z zooplusa, koniecznie składaj reklamację. Zooplus zawsze zwraca kasę za uszkodzone produkty, pod tym względem są bardzo uczciwi.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”