rzodkiewka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Zuszka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 20, 2004 6:24 pm

rzodkiewka

Post autor: Zuszka »

Mozna szczurasom dawac rzodkiewke???? :> bo mam w domu i mnie olsnilo nagle, ze mozeby sie nadawala ???
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

rzodkiewka

Post autor: krwiopij »

nie sadze, zeby zaszkodzila... :) tylko zobacz, czy to nie jest taka nienaturalnie duza i dosc wodnista w smaku rzodkiewka... takie wygladaja mi na hodowane na duzej ilosci nawozow i nie polecalabym ich dla ogonkow...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

rzodkiewka

Post autor: Ania »

Nasze Dziunie rzodkiewkę traktują gorzej niż ubrania - bo te drugie chociaż czasem podgryzą (ku mojej wielkiej dezprobacie)... no ale możesz spróbować ;)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

rzodkiewka

Post autor: olka »

Moje ogonki wcinają rzodkiewkę, ale bez większej radości....
Olka
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

rzodkiewka

Post autor: Angua »

Moje rzodkiewki nie wciągają
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Zuszka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 20, 2004 6:24 pm

rzodkiewka

Post autor: Zuszka »

Rzodkiwea dobra byla, bo najpierw sprobowalam , no obejrzalam dokladnie, nie byla za duza ani za mala. Za to szczuras porwal, moze dlatego ze dostal cos nowego :D w kazdym badz razie sie ucieszyl :] :D
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

rzodkiewka

Post autor: ESTI »

No, muszę powiedzieć, że moje dziewczynki bardzo lubią ją i traktują ją jako coś nowego. ' :lol:
Obrazek
bronka
Posty: 77
Rejestracja: pn wrz 22, 2003 5:47 pm

rzodkiewka

Post autor: bronka »

w "szukaj" wpisałam "rzodkiewka", bowiem moje szczurki rzuciły sie na pozostawiona na stole nieumyta w dodatku jeszcze rzodkiewke. pozerały ja swoim plemiennym zwyczajem pod nazwa "w zyciu nic nie jadlem" i z wrzaskiem twardo trzymali, kiedy chcialam zabrac. zal mi sie chlopakow zrobilo, umylam i dalam jedna na pol. Ale sobie mysle, ze tam sporo witaminy C i nie jestem pewna czy moga jesc... Jakos mi sie zapamietalo, ze wit c dla szczurkow jest fe..
are u szczur?
noski swoje w sprawy Waszych szczurasków wściubiają Efiks, Tymek i Smerfek
OLusia od Skipi i Ronalda

rzodkiewka

Post autor: OLusia od Skipi i Ronalda »

MOJE JEDZĄ WSZYSTKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
Ale jak ja jem rzodkiewkę to mnie piecze w duzi taka osssstra.:!:!:!:!:!:!
A co dopiero jak ogoneek zje, Może go zapiec i troche sie vboje o nie i nie daje im rzeczy piekących w moich uuuuuuuuuustach!!!!!!!!!!
Wadera
Posty: 163
Rejestracja: śr gru 03, 2003 7:02 pm

rzodkiewka

Post autor: Wadera »

radzilabym powstrzymac sie z dawaniem ogryzkom wszystkeigo. Wiele rzeczy w naszej diecie jest szczegolnie niezdrowa dla szczurow. Bez problemow znajdziesz info na forum.
Bestyj; Cessi; Kruca vel Foczka; Myszorek; Suska; Baryłka; Nerwusek... .. .
Klaudia1988
Posty: 166
Rejestracja: wt kwie 27, 2004 8:05 pm

rzodkiewka

Post autor: Klaudia1988 »

Moj szczurek bardzoooooo lubi rzodkiewke. Wcina ja jakby nigdy nic nie jadl :D Ale na razie mu nie daje, bo w domu mam tylko taka ostra, wiec sie troszke boje o niego. Ale jak mama kupi normalna (nie ppeczaca) to pierwsze co zrobe to mu dam :)
FiFi jest już w niebie, opuścił mnie 11.04.2004r [']
Ale nigdy go nie zapomne !!!
Teraz jest ze mną Fokus :)
Ishtar
Posty: 75
Rejestracja: pn maja 17, 2004 9:26 pm

rzodkiewka

Post autor: Ishtar »

a ja dzisiaj dalem szczurce pol plasterka rzodkiewki, jest ze mna drugi dzien dopiero i narazie zaczynam sie orientowac w jej gustach, ale rzodkieweczke wcinala bardzo chetnie, szczegolnie ta czerwona skorke :]
Rydzo

rzodkiewka

Post autor: Rydzo »

Moja szczurcia jadła rzodkiewkę i wcale nie narzekała :) Nie wyglądała tez na specjalnie zadowolną, ale smakowała jej :) i nic sie nie stało ;)
pmuch
Posty: 97
Rejestracja: czw lut 19, 2004 11:42 am

rzodkiewka

Post autor: pmuch »

U mnie 1 z trezch szkrabów wsuwa że mu się uszy trzęsą, pozostałe patrzą na nią jak na wariata.
Pozdrawiam
Paweł (z Petrą, Ginger, Agusią- niestety w pamięci :-(, i Darią)
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Li?cie i ?ody?ki rzodkiewek

Post autor: Dory »

Wczoraj chłopcy dostali przekrojoną na pół rzodkiewkę z zielskiem. Zjadły wszystko. Bierzemy warzywa ze szklarni, w której nie stosuje się nawozów sztucznych, ale czy łodyżki mogą im zaszkodzić?
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”