Kapiel rekreacyjna

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
wiking(g)
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 02, 2008 1:42 pm

Kapiel rekreacyjna

Post autor: wiking(g) »

Ostatnio myjac kuwete, Paproch siedzacy mi na ramieniu zaczal schodzic po rece do kuwety wypelnionej woda.Smialo wskoczyl do ,basenu" i wesolo się pluskal. Pomyslalem, że od czasu do czasu bede oranizowal im basen,poniewaz oba moje szczury nie boja się wody, a wrecz przeciwnie.Zadbam o to by nie było przeciagow i o temperature wody. Chcialem się zapytac czy to jednak dobry pomysl?

PS:Gloski miekkie chwilowo niedostepne.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Kampiel rekreacyjna

Post autor: Telimenka »

Jezeli szczurasy to lubia :D.. to czemu nie.
Nic nie stoi na przeszkodzie, tylko wlasnie uwazaj na przeciagi, zeby sie nie zaziebily
Osusz sie pozniej recznikiem i powinno byc ok
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Kąpiel rekreacyjna

Post autor: Nina »

Gdyby moje szczury nie bały sie wody... Nie myślałabym z takim przerażeniem o dzisiejszej kąpieli 11-tu.

PS. błagam, niech ktoś zmieni ten tytuł na poprawny, bo kłuje w oczy.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kąpiel rekreacyjna

Post autor: Ausaya »

Ja chyba sprobuje nalac wody do kuwety ktorej nie uzywam i postawie w pokoju na jakims reczniku czy czyms zeby mi sie podloga za bardzo nie zachlapala. Ciekawe czy podobaloby sie ogonkom. Kiedys probowalam je wykapac, ale chyba nie do konca im sie podobalo bo ostro nakupkaly do wanny. Zobaczymy jak bedzie kiedy same sprobuja sobie wejsc.
marcinson
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 3:58 pm

Re: Kapiel rekreacyjna

Post autor: marcinson »

Oj zeby mój szczur nie bał się wody.....
Za kazdym razem gydy mam go na rękach i wchodze do łazienki on odrazy wspina sie ze strachu na ramie... :-[
Jak tylko włozyłem go do umywalki suchej (nie licząc troszke kropelek) odrazu zacął panicznie czepiac sie pazurkami mojej ręki i drapac zebym go wyciągnął..
Jak raz go włozyłem do wanny to pobił wszelkie rekordy:
Mam 170 wzrostu a on podskoczył w panice na tyle wyskoko ze wylądował mi na klatce piersiowej co znaczy ze podskoczył na ok. 1m!!!!!!!!!
Nie mam pojęcia jek tego dokonał...
O to co potrafi zdziałeć woda z Felixem....
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kapiel rekreacyjna

Post autor: ogonowa »

Musisz męczyć tak tego szczura ?
Skoro widzisz ,ze boi sie wody w umywalce to po co wkładasz go do wanny ?
Ile ty masz wogóle lat ,że jesteś taki nieodpowiedzialny?
Wszyscy juz Ci nawytykali w innych tematach opanuj się chłopie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”