Idiotyczne pomysly mamy!!

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Joanka »

A mnie się wydaje, że to nie twoja sprawa, w jaki sposób paulina z mamą spędzają razem czas i jak się dzielą obowiązkami.
Awatar użytkownika
angel_a
Posty: 78
Rejestracja: wt lis 04, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: angel_a »

Oj przesadzacie ;) dziewczyna napisała, że mama jej pomaga - myje klatkę, a ona wtedy pilnuje szczura. Pewnie mama woli myć klatkę niż pilnować ogoniastego(brzydzi się, boi itp.) A ciur widocznie nie może sam sobie po domu biegać ;) Dlaczego zawsze ktoś musi się czegoś przyczepić? Potem ludzie boją się wypowiadać na forum, bo zaraz zostaną zbluzgani i zbesztani..! Zgadzam się z Joanką, co cię obchodzi co i jak robią inni? Dopóki szczurowi krzywda się nie dzieje to nie twoja sprawa... :-\



U mnie mama na początku pomysłu kupna szczura była trochę zdegustowana, ale jej minęło i teraz jest tylko "jaka ona słodziutka i fajniutka!" ;D a dzisiaj to już w ogóle były "ochy i achy" jak puściłam małą po stole, a ta pobiegła w stronę mojej mamy :D (w sumie to mała się jeszcze boi i trochę spanikowała i chciała uciec się schować)
czarna Nemezis i jej kapturkowa córeczka Kalipso <33 +7 pozostałych potworków u nowych właścicieli ;**
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Landrynka »

angel_a, szczury są STADNE.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
angel_a
Posty: 78
Rejestracja: wt lis 04, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: angel_a »

sry za OT ale odpiszę
-------------------
to ZŁA wiadomość, bo mam i na razie będę mieć TYLKO jednego...
czarna Nemezis i jej kapturkowa córeczka Kalipso <33 +7 pozostałych potworków u nowych właścicieli ;**
Cathie
Posty: 21
Rejestracja: czw lis 13, 2008 12:03 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Cathie »

Ja mam 23 lata... teoretycznie powinnam już w jakimś zakładzie dla obłąkanych siedzieć ;)
Awatar użytkownika
fenomenalna90
Posty: 57
Rejestracja: śr mar 25, 2009 12:42 pm
Lokalizacja: Trójmiasto.

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: fenomenalna90 »

To ja 19 i dwa szczury :D
I wcale nie czuję się niedorozwinięta. Ludzie którzy mają psy czy koty w wieku 80 lat też powinni iść do psychologa? ;]
Proponuję pokazać mamie tego posta i nasze odpowiedzi. Może się jej otworzą nieco oczy na świat a nie będzie żyła w swoich schematach, że gryzonie są dla dzieci ;)
marjetka
Posty: 48
Rejestracja: czw maja 04, 2006 11:21 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: marjetka »

Widzę, że się przebijacie w wieku.
No to ja już jestem stadium ostateczne - "trzydziecha mi stukła", a ja tylko szczur i szczur ;P
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Izold »

angel_a pisze:sry za OT ale odpiszę
-------------------
to ZŁA wiadomość, bo mam i na razie będę mieć TYLKO jednego...
To lepiej nie kupuj TYLKO jednego i nie miej TYLKO jednego bo narażasz szczura na cierpienie...
Ja mam szczura samotnego,jest sam bo z zoologa szczurow juz nie wezme tylko z forum i zachowuje się jak skończona idiotka.Ale ostatnio dopuszczam ją do samiczki i jakoś się troszkę otrząsnęła...;]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: zalbi »

Izold pisze:
angel_a pisze:sry za OT ale odpiszę
-------------------
to ZŁA wiadomość, bo mam i na razie będę mieć TYLKO jednego...
To lepiej nie kupuj TYLKO jednego i nie miej TYLKO jednego bo narażasz szczura na cierpienie...
Ja mam szczura samotnego,jest sam bo z zoologa szczurow juz nie wezme tylko z forum i zachowuje się jak skończona idiotka.Ale ostatnio dopuszczam ją do samiczki i jakoś się troszkę otrząsnęła...;]
Izold, zobacz kiedy ten post był pisany.. ponad pół roku temu..
gdybyś była choć troszkę sprytniejsza poszukałabyś postów angeli a dopiero potem na nią najeżdzała.
dziewczyna wzięła szczura z zoologa, samiczka urodziła gromadkę małych i aktualnie ma dwie samiczki: mamusię i córeczkę.
kilka osób wytłumaczyło jej już w kilku innych tematach dlaczego szczur musi mieć towarzystwo.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Sefora
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 11:42 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Sefora »

No to jeszcze ja się pochwale ,że mam coś z głową poważnego ::) mam 24 lata i 4 szczury ;D :D ;D i psa
Uwielbiam ten stan i za żadne skarby nie chcę się leczyć z miłości do moich zwierzątek kochanych.
Pozdro dla Szczuro-maniaków :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Izold »

Marze też o takim pokaźnym stadku,tylko kiedyś cierpliwość moich rodziców się skończy i pewnie wyrzucą mnie razem ze szczurami i psem na podworko... ;)
Już teraz mój tata kiedy proszę o pieniądze na karmę dla szczurów mówi : "One jadają lepiej niż my! Może homara im jeszcze damy na podwieczorek?!" :D
Poawanturuje się,poawanturuje a kiedy przyjdzie dać coś do jedzenia szczurom to jak szczury,łapią szybko i zjadają w rekordowym tempie żeby ktoś nie ukradł, a mój tata wtedy na mnie krzyczy że je głodze :D
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: ogonowa »

Izold pisze: a mój tata wtedy na mnie krzyczy że je głodze :D
Skąd ja to znam :P.


Zawsze jest 'za dużo jedzą, za dobrze im', a jak co do czego, nakarmić, to wyrzuty, że głodzone :P
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Izold »

Albo ostatnio moja mama dała im po kawałku żółtego sera a one są strasznie łąpczywe i przechwyciły to migiem i zaczęły to sobie wpychać do mordek i chyba nawet nie przeżuwały a ona na mnie z krzykiem czy ja w ogóle te szczury karmie xD Nie no,w końcu Wirus wygląda na wychudzonego,w drzwiczki klatki już się prawie nie mieści, a ona mi tu gada że je głodze. :D
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Ressa »

Ja powinnam w takim razie wziąć tylko leki na razie ;P
13 lat i 2 ogony :D
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Izold »

Ressa pisze:Ja powinnam w takim razie wziąć tylko leki na razie ;P
13 lat i 2 ogony :D
Ja mam 12 i prawdopodobnie dołączą do mnie jeszcze kilkoro za kilkanaście dni ;)
Marze o zabraniu pięciu chociaż siostra stawia na 3. :D
Tequila będzie mieć wreszcie 'rodzinkę' ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”