Dorotkowe noski. Frutka [*] Julka [*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: 'Dorotkowe noski. Frutka [*]

Post autor: Dorotka96 »

Znowu mamy problem...
Julka nieco osłabła, znacznie schudła i wyliniała. Z oczek popłynęla porfiryna, a z pochwy dziwny wyciek... A do tego wszystkiego na nóżce na nagniotka. Dlaczego to tak wszystko na raz? :(
Dostała dzisiaj dwa zastrzyki, jutro idziemy dodatkowo na kontrolę. Wet polecił badanie moczu, żeby sprawdzić co z tym wyciekiem, tylko ciekawa jestem jak mam to zrobić. Wpadłam na pomysł, żeby po napiciu się wody, po śnie wsadzić ją na trochę do pustej klatki bez trocin. Ale siusiu było tak niewielkie, że nie byłam w stanie tego zebrać nawet małą strzykawką.
Jeśli ktoś jest zaprawiony w bojach - bardzo proszę o jakieś propozycje...
Siedzimy sobie teraz tylko we dwie przy biurku, uzupelniamy notatki w zeszycie od religii i lepimy z modeliny słodkości. ;)

Któregoś dnia dendę.
Cisną w szkole, jakby sami zapomnieli, jak byli młodzi i jaką mieli ogroomną chęć do nauki informacji, które w przyszłości będzie się mieć głęboko w poważaniu.
Jutro od 8 do 14 czas wypełnia mi vademecum męki uczniowskiej, do 16 wolontariat, litość w domu na obiedzie i kościół do 18.
wszelkie trudności: pomijając sprawdziany, pytania i kartkówki które w tym tygodniu były w proporcjach 2:2:6, skęciłam kostkę na wfie.
Pięknie żyć, cholera. :D
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: 'Dorotkowe noski. Frutka [*]

Post autor: Dorotka96 »

Juleńka nie ma ochoty nic jeść... Antybiotyk z jogurtem dostała na siłę. Teraz próbuje skubać suszoną bułeczkę, ale słabo jej to idzie...W ogóle nie bierze nic w rączki.
Tak jak 15 minut temu wsadziłam ją do klatki na chwilę, zastałam ją leżącą dokładnie tak, jak ją położyłam...
I znowu schudła.
:-[
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: 'Dorotkowe noski. Frutka [*]

Post autor: IHime »

A co mówił wet? Nie najlepiej się znam, ale infekcje pochwy często wymagają leczenia chirurgicznego.
Pomysł na pobranie moczu miałaś bardzo dobry.
Kciuki za Juleczkę, żeby apetyt jej wrócił!
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: 'Dorotkowe noski. Frutka [*]

Post autor: Dorotka96 »

Dokładnie jak mówisz, IHime...
Wet radziłby sterylizację, ale chce mieć pewność, że sytuacja tego wymaga, inaczej nie chciałby ''źwiezia ciąć''.

Namoczyłam jej tą bułkę w mojej herbacie. Memła sobie, co chwila przestaje, ale nie pozwala sobie zabrać. Szczerze to nie widzę, żeby ona to połykała...
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: 'Dorotkowe noski. Frutka [*]

Post autor: IHime »

Masz szansę jutro się z nią wybrać na kontrolę? Biedna taka jest, malutka.
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: 'Dorotkowe noski. Frutka [*]

Post autor: Dorotka96 »

Tak planowałam. Weci są bodajże gdzieś rano, 10-11.
Tylko żeby nie było bardzo zimno, bo się dodatkowo przeziębi. Zawiniemy w kurtkę, niech siedzi... :(

Och, chyba jednak połyka. :)
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: 'Dorotkowe noski. Frutka [*]

Post autor: IHime »

Sprawdź, czy się nie wychładza. Możesz jej na noc dać termofor. Może by zjadła coś w rodzaju kaszki ryżowej albo gerbera?
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: 'Dorotkowe noski. Frutka [*]

Post autor: Dorotka96 »

O dziwo nie przepada za gerberami, próbowałam, chociaż może to chwilowe, bo z tego co pamiętam kiedyś jadła. Woli jogurt, ale jak wyżej napisałam, prawie nie chciała. Fakt, kaszki ryżowej nie dawałam. Spróbuje za jakąś godzinkę, jak przejdzie jej ten kawałek bułeczki.
I jest cieplutka, z krążeniem nie ma problemów.
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Dorotkowe noski. Frutka [*] Julka [*]

Post autor: Dorotka96 »

Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dorotkowe noski. Frutka [*] Julka [*]

Post autor: alken »

(*)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Dorotkowe noski. Frutka [*] Julka [*]

Post autor: Dorotka96 »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t ... 93#p819593
To już miesiąc, Fruciu...

Ech, ciężko mi się pozbierać. Urządzam kilkunastominutowe histerie, gdy ktokolwiek zacznie temat. OD razu łzy napływają do oczu, pojawiają się w wyobraźni obrazy z tamtych okropnych dni...

Klatka jest tak pusta. Taka duża i tylko dwie pociechy...
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”