Papużki

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Tym razem umarła naprawdę :(
Jest taka maluśka i zimna...
Wyjęłam ją z budki dziś wieczorem... a ona leżała w kącie, taka płaska, wciśnięta.
Z tą właśnie papużką miałam największy kontakt. Ona była taka nieporadna, łysa i ślepa... musiałam jej pomagać wchodzić do zagłębienia w budce, bo sama nie umiała...
Taka biedna...
Kiedy trzymałam ją w rękach taką zimną i patrzyłam na nią z oczami w łazach miałam w którymś momęcie wrażenie że oddycha... chyba zwykła fata morgana we własnym domu...
Jej malutkie ciałko zostało bez duszy... zostało na ziemi...
Jakie to niesprawiedliwe, że takie stworzonko nie miało nawet szans zobaczyć jak wygląda świat :(
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Raffy
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 02, 2004 11:21 am

Papużki

Post autor: Raffy »

ech, tak to już jest w pierwszym lęgu, pierwszy lęg często jest nieudany, papużki odzyskują rozum po 2 lęgu przynajmniej u mnie ;)
wielkie stado, 11 papug, 5-6 akwarii, zabka, slimaki, ryby, krewetki :)
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Papużki

Post autor: IVA »

Tak mi przykro :cry:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Papużki

Post autor: lajla »

a jak reszta? wazne zeby to sie niepowturzylo ale widocznie byla najslabsza :(
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Reszta dobrze, jedna już owtorzyła oczka i rosną jej piórka.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Papużki

Post autor: ESTI »

Mychunia,
bardzo, bardzo współczuje...
Wiem jak ważne jest każde zwierzątko.
A zazwyczaj te słabiutkie i malutkie są nam bardziej bliski z powodu swej inności.

Trzymaj się jakoś...
Obrazek
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Papużki mają się dobrze. Jedna z małych chyba będzie albinosem :)
Od kilku dni mam nimfy. Osoba od której je wzięłam była nimi znudzona. Papugi są zabiedzone, ale u mnie powoli odzyskują siły. Jak je kupiłam były głode- jadły cały wieczór. Samca- Lunę udało mi się oswoić. Nie myślałam, że to będzie takie łatwe. Samica nazywa się Koral, bo imona nadałam jak jeszcze nie wiedziałam co jest co a samczyk reaguje na Lunę :lol:
Wstwaiam ich zdjątka. Luna to ten który siedzi mi na ręce. Jest odmiany lutino. Dzika samiczka nie wygląda najlepiej, ale zdjęcia robiona były kilka dni temu a dziś zauważyłam, że odrastają jej piórka :D
Obrazek
Obrazek
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Papużki

Post autor: lajla »

nie no papuzki slczne lubie biale papuzki :P ale czkam(y) na zdjecia malych falistych ;)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Aktualnie są dwa maluchy. Zdjęcie małe, w nim cztery połączone. Przepraszam, że takie minimalne i ze złą jakością, ale maluchy wiercą się i kręcą :lol:
Obrazek
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Papużki

Post autor: lajla »

jakie slodkie!!! albinoska raz widzlam papuzke albinoske starsnzi mi sie podobala wiec trolo pogratulowac:) dino widac ze urodzony model ale troche swietlisty ;)
slodkie dzibachy :D
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Papużki zaczynają wychodzić z domku! Znaczy jeszcze nie do końca, ale Albinoska siada w wylocie domku JUPI :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Papużki

Post autor: lajla »

pewnie tez im troche piorka urosly:) i niedlugo IC zanczapo kaltce skakac ;)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Już skaczą po klatce! I bardzo ładnie latają!
Jak wyszły z budki to spadły na dół klatki i było PAC! Ale już jest ok. Z początku rodzice je karmili na dole a one próbowały sobie wchodzić na rzerdki. Jakoś się nauczyłt. Teraz już ładnie latają. Albinoska jest piękna! Dostałam ofertę kupna za 200zł ale nie oddam ślicznoty :P
Chwilowo [mam nadzieję] nie mam kompa a tutaj nie mam fotek a są świerze. Wstawię jak mi się uda :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Papużki

Post autor: lajla »

no no mam nadzeje ze sie uda ja ostatnio widzlam jedna albinoske naprawde sa aldne :) jeszczekiedys przed wakacjami widzlam i jk bym sobie kidys papuzke falista kupowala to napewno szukalam bym albinoski a druga do towarzystwa bardzo ajsna niebeiska :)

no ale czekam an zdjecia twoich maluszkow i ciesze sie ze jest ok :D
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Fotki małych:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”