KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Ogoniasta »

Pierwsze chwile ucholki mojej słodkiej w nowym domku :D
ObrazekObrazekObrazek

Potem napisze coś więcej...najpierw muszę zająć się dziecinką :D ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: odmienna »

Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Babli »

Jakaż ona pięknaa! :-*
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Ogoniasta »

Nasza nowa lokatorka podbiła już prawie wszystkie serca. :D Piszę prawie, bo jak narazie Pampuszek ma do ucholki stosunek raczej olewawczy - dosłownie ;) . Właśnie przez nastawienie Jawy zmuszona jestem napiać, że łączenie wciąż trwa. ;) Noc była spokojna...nasłuchiwałam niepokojących hałasów, ale nic się nie działo...budziłam się pare razy spanikowana, że może spałam zbyt twardo i nie usłyszałam pisków maleństwa, wstawałam i spoglądałam, sprawdzając każdą po kolei..wszystko ok. :D Chyba za dużo naczytałam się o tych trudnych łączeniach bo jestem teraz przewrażliwiona.;)
Chciałam powiększyć stadko głównie ze względu na Jawe.;)...żeby miała towarzystwo w swoich szaleństwach. Co się okazało, sprawiłam Fibaskowi małą przytulankę! :D Pokochały się od pierwszego obwąchanka.;) Mała nie odstępuje jej na krok. Wtula się w mięciutką ciocię Fibi. :D Z uwielbieniem wczołguje się pod pyszczek i wykłada na plecki. Wczoraj leżała tak dłuuugo...Fibi najpierw iskała i lizała bielutki brzusio a potem zasnęła nad nią praktycznie na siedząco. :D
Maleńka jest słodziutka...spokojna, ostrożna...mięciutka i okrąglutka...:) ...i taka śliczna! :D Nie mogę napatrzeć się na te plastusiowe uszątka. :D
Kilka fotek :)
Pierwsze spotkanie
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

A tutaj już razem w dużej klatce:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: odmienna »

Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Anka. »

Ćliczna! ;D

A zdjęcia z Fibi naprawde miło się ogląda urocze dziewoje ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Ogoniasta »

ehhh...
Ostatnio zmieniony wt maja 19, 2009 7:22 pm przez Ogoniasta, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Ogoniasta »

coś mi jeszcze net przerywa... :'(
Ostatnio zmieniony wt maja 19, 2009 7:20 pm przez Ogoniasta, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Ogoniasta »

Teraz będzie troche mniej o szczurach...aczkolwiek boję się, że z czasem sprawa może je "dotknąć".. :'(
Zrobiłam dzisiaj najgłupszą i najbardziej nieodpowiedzialną rzecz w życiu.. :'( Ja, osoba ostrożna, wyczulona na wszelkie ludzkie zagrywki, szachrajstwa i przekręty, dałam się podejść jak naiwna 5-latka. :'( Wiedząc doskonale, że takie rzeczy mają miejsce, że ludzie są tak podli i bezwzglądni..ostrzegano mnie tyle razy.. :'( Jest mi tak strasznie wstyd, że dałam się tak nabrać, oszukać... :-[ :'( Popełniłam olbrzymi błąd i niestety poniose za niego baaardzo duże konsekwencje finansowe. Niestety nie moge pisać o co dokładnie chodzi..
Przepraszam, że piszę o tym tutaj...ale już nie wiem co ze sobą zrobić. :-\
Za dwie godziny wracam do domku...czekają tam na mnie moje trzy futrzane skarby...mam nadzieje, że w pełni wykorzystają swój wspaniały dar pocieszania i uspokajania...i powróci wiara, że wszystko będzie dobrze...Po raz kolejny sprawdza się przysłowie "Biednemu wiatr zawsze w oczy"..
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Babli »

Ja nawet nie kojarzę co się mogło stać... Tylko zapytam, jakie będą 'tego' konsekwencje szczurze?

Tak czy inaczej, trzymaj się!
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Ogoniasta »

Głęboko wierze w to, że szczurki na tym nie ucierpią....póki co prosze o trzymanie kciuków, żeby wszystko skończyło się możliwie najłagodniej.... :'(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Babli »

Trzymam, oczywiście.
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Buni@ »

Ja również kciukam jak najmocniej by wszystko było OK :-[
Trzymajcie się!
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Ogoniasta »

Dzisiaj jest zdecydowanie dobry dzień. Mój błąd został mi wybaczony i wygląda na to, że obejdzie się bez poważniejszych konsekwencji....uffff.... ;) Teraz jeszcze sama sobie musze wybaczyć. :-\ Uczymy się na błędach.Ja mam nauczkę na całe życie!!
Babli i Buni@ - dziękuję bardzo za kciukanie!! Pomogło!! :D :-*

Teraz już o Królewnach...Cała trójka ma się świetnie! Czego nie można powiedzieć o moich głośnikach i dywanie... ::) Mają szczęście paskudniki, że kabel od głośnika udało się połatać taśmą izolacyjną a miejsce gdzie dywan jest wygryziony dało się zastawić lampą... ;)
Ucholinka nasza czarna czuje się co raz lepiej i swobodniej. W kontakcie z dwunożnymi jest dużo bardziej nieśmiała niż była np.Jawa. Nie ma też tyle odwagi w zwiedzaniu terenu poza klatką. Przemieszcza się raczej jak naleśnik ;D Przyklejona całym ciałkiem do podłoża ;) ..ale z dnia na dzień robimy co raz większe postępy. ;D
Gorzej się ma sprawa przebywania w jednej klatce z wredotką Pampuchową. Póki co krzywdy sobie nie robią. Mała też wystraszona nie jest. Włazi na Pampuszka, zabiera mu jedzenie i przegania z ulubionego miejsca do spania. ;) Mam nadzieje, że niedługo przejdzie im ten "foch" i choć troche się polubią. ;) Wczoraj Jawa swoim zachowaniem poprostu mnie rozłożyła na łopatki...co prawda była złośliwa, ale przy tym jednocześnie sytuacja była dość zabawna. ;) A mianowicie: Leży sobie ucholinka w koszyczku, nad jej główką znajduje się tekturowa rurka, w której leży Jawa..Nagle wredotka wyciąga łapeczki w dół i łapie małą za ogonek, wrzeszcząc przy tym w niebogłosy..złapała, powrzeszczała i puściła. ::) Mała podskoczyła tylko i nie chcąc być dłużna wskoczyła do rury i przegoniła stamtąd Pampuszka. :) ehhhh...nie wiem co z nimi zrobić. Narazie będe czujnie obserwować. Bo chyba nie ma potrzeby ich rozdzielać??
Ciocia Fibi jest dla maluszka kochana. :) Zauważyłam, że po starciu ucholki z Jawą, Fibi "sprawdza" zarówno jedną jak i drugą. Kochana kluseczka...:)
Pozostaje nierozwiązana sprawa imienia ucholinki...;) Poważna decyzja! Jeszcze myślimy. ;)
Teraz trochę fotek... ;)

Ucholinka :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Fibi :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Niczym szarżujący byk ;D
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek

Jawusia :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

F&J ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Fajne ujęcie zaciekawionego Pampuszka. :D Nie mam pojęcia co zobaczyła ;D
Obrazek
..i widok który łapie za serce i nie pozwala Ogoniastej zostawić klatki zamkniętej ;)
Obrazek

uuuu....dużo dzisiaj... ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Babli »

Królewny wytworne, i piękne. A Ty jak śmiesz im łatać i zasuwać piękne dekoracje? Niepojęte! Przecież takie wyczucie stylu, a Ty tylko na estetykę idziesz, phi.

A naleśniczkiem łazi, jak Aluzyjek na początku, wspaniale!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”