Uszy, mysz i patykomaniak

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

No ja też ściółki zmieniałam itp., i nic nie pomagało.. Jaki to lek niestety nie pamiętam, bo ciągle myślałam jak to mój mały, kochany biedaczek dostał igłą w tyłek :P
Na co to alergia też nie wiem, wet dał zastrzyk, bo najbardziej wszystko na alergię wskazywało, i powiedział, że jeśli jakaś poprawa po pierwszym będzie, to znaczy że jest to rzeczywiście jakaś alergia i w takim razie dostanie tych zastrzyków jeszcze minimum 2, ( i tyle dostał, bo już przestał kichać nawet po 2, no ale ten trzeci trzeba było zrobić). Wet mówił, że u takiego szczurka toto trudno raczej określić na co on uczulony jest :)
Więc jak twój ogon tak prycha, to chyba najlepiej tak jak z moim iść do weta. Zobaczysz co on powie no i jeśli się na zastrzyk zdecyduje to zobaczysz czy zadziała ;) Aha i jeśli jest Ci nazwa tego leku potrzebna bardzo, to zadzwonię i się zapytam ;)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: ol. »

Weci w moim mieście nie bardzo są kompenentni jeśli chodzi o szczury. Nie udało im się nawet ustalić czy to na tle alergicznym czy chorobowym. Na początku leczyliśmy go na przeziębienie, ale bez rezultatu, nie zdecydowałam się po tym na podanie mu silniejszych leków bez konkretnego rozpoznania. Psikanie nie jest dla niego uciążliwe, ma je od samego początku, poza tym żadnych innych oznak choroby, więc przyznaję, że sobie odpuściłam uznając że już tak ma.
Nie dzwoń specjalnie, ale jeśli będziesz przy okazji u swojego weta nazwa leku by mnie zainteresowała.
Dziękuję za troskę i przepraszam za OT.

Filip zuch, że te wszysktkie zastrzyki zniósł. Ale jak widać warto było i niechże się odtąd wszystkie wredne pyłki trzymają od niego z daleka !
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

No oby :) Ale już wiem, to był Hydrokortyzon :) Mama rozmawiała z wetem kilka dni temu i pamiętała ;)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: ol. »

Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Kilka fotek z końca lipca :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tylko by spali i spali ;) Już niedługo szczurasy zamieszkają u K&M z Mozartem i Chopinem ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: ol. »

Dawno Was nie było, miło od czasu do czasu zobaczyć znajome pyszczki.
Szczura spanie i wszystkie towarzyszące temu -anie: przeciąganie, ziewanie, iskanie - toż to najsłodsze oblicze naszych milusińskich :D .
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: *Delilah* »

http://img148.imageshack.us/i/ratatatata.jpg/

Mmmm, jakie rozespane słodziaki :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
K&M
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 9:59 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: K&M »

Hej :) Właśnie się dopatrzyłam Was na forum :) Jak sobie Obejrzałam Wasz wątek to, aż mi się łezka w oku zakręciła. Podziwiam Cię bardzo, za podjęcie takiej decyzji, ja bym nie umiała. Moi chłopcy juz uświadomieni, że będą mieli nowych kumpli do spółki :) Ja juz trenuje objęcie 2 ogonów jednym okiem, bo jak sobie panowie będą w 4 spacerować po pokoju i łazic po psie to na jedno oko przypadną mi do obserwacji 2 szczurasy :) Pamietaj, że odwiedziny mile widziane, a nawet wskazane ;) Ja po weekendzie będę miała trochę czasu, więc zapewnę umówię się z Twoją mamą i wpadnę zapoznać z chłopakami. Czekam na Twój powrót ;) Dobrejnocy :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

No decyzja w sumie musiała taka być, chyba że poszłabym z nimi pod most ::) Ciekawa jestem jak zareagują na psa ;) No nic odwiedzać to ja będę duużo ;)
Znalazłam filmik z 3 dnia łączenia Edzia z Filipkiem :D Jaki z niego był maluszek :) Filmik jest o tu. :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Ojć.. klikać tutaj...
Funkcjo edytuj - wróć! :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Antyfemina
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 25, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Antyfemina »

rozczuliłam się nie ma co.
moje chłopaki niedługo tez jada do weta na przegląd techniczny. W sumie nic im nie jest ale wole być pod stałą kontrolą.
Lucjanek, Borys i Kamcia - nasze dzieciaki Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Jessica »

znalazlam Twoj temat ;) i o zdjecia prosze :P 8) 8)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: ol. »

Właśnie Vicka, czemu nie opowiadasz i nie dajesz zdjęć myszaków ? Gdzieś kiedyś mignęły, a przecież ich miejsce jest tutaj :)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: xMsMartax »

zdjęcia zdjęcia zdjęcia chcemy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Aaaa okej :D Nie zauważyłam w ogóle że ktoś tutaj napisał cuś ::)
muszem nazwę tematu zmienić :P

Jakoś w listopadzie dostałam w końcu zgodę od mamusi na 2 myszate :) . 3.11.09 odebrałam od jakiejś tam dalekiej znajomej 2 myszki, które jej się już znudziły po tygodniu :-\ .
Nazwałam je Pinia i Gandzia. Pinia od początku była bardzo malutka, dużo spała. Myślałam, że po prostu taka jest. Jednak na początku grudnia malutka zaczęła być jakaś osowiała, a 12 grudnia wieczorem nie mogła utrzymać równowagi, przewracała się co chwilę. 14 grudnia została uśpiona :( .
9 stycznia odebrałam WE ARE OCEAN Black And White shs black. Po domowemu Freya :)
Obie to takie moje miniaturowe ciurasy, a Freyka zwłaszcza :) . Potrafi siedzieć mi w kapturze i na ramieniu cały dzień ;D .

Dostałam moje klatki w których ogonki jechały do K&M, więc w czwartek, gdy wrócę do domu urządzę im klateczkę i obfoce oczywiście :D . (a teraz tyle miejsca mam, że kusi mnie na powiększenie stadka 8) ale pewnie mamy nie przekonam :P )

No i macie te wasze zdjęcia :D
Pinia (*) Obrazek

Gandzia- łaciata, Freya- czarnulka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek
;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”