[Warszawa] Hematowet

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] Hematowet

Post autor: Ausaya »

Dzisiaj byłam tam pierwszy raz. RattaAna mi poleciła.

Super lecznica, na miejscu jest rtg i ekg. Dr Soszyńska jest zaszczurzona a jeden z lekarzy, dr Puławski, ma świnki morskie. O trzecim lekarzu niestety nic nie wiem.

Dr Puławski bardzo sprawnie wszystko robi, pierwszy raz widziałam żeby wet tak super robił zastrzyki, nawet nie zauważyłam kiedy... Mała też nie za bardzo :P Szkoda tylko że trzeba z niego trochę wyciągać o co chodzi. Ale ogólnie na plus.

Dużym plusem też są koszty leczenia.
Za wizytę + dwa zastrzyki na miejscu + trzy na wynos + rentgen zapłaciłam 45 zł (szok!)

Co więcej lecznica otwarta jest codziennie do godziny 23 (w wakacje do 21), to jest baaaardzo duży plus. Do tego jeszcze mają wizyty domowe.

Strona internetowa: http://www.i9.pl/hematowet/
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: StasiMalgosia »

Nas też ta lecznica bardzo ujęła oto dlaczego :
1.Atmosfera profesjonalna ale nie jak w firmie (patrz Oaza)
2. Cena wizyta to koszt ok 30 zł a druga to nawet i 15zł
3. Szybkość zwykle nie ma kolejek i nie czeka się za długo poza tym cała 3 wetów dość szybko stawia diagnozę i wprost z zadziwiającą szybkością (nadnaturalną :) ) robi zastrzyki szczurek nie zauważy a właściciel może tak bo wie gdzie patrzeć

jeżeli chodzi o dr Andrzeja Papisa to taki bardzo miły i kompetentny gaduła (moje podejrzenie: jest bardzo lubianym wykładowcą ale takim u którego egzaminy to nie małe piwo) bardzo pozytywnie podchodzi do ogonka ale też do właściciela dodatkowo nie owija w bawełnę i nie namawia na zbędne w pewnym momencie (niestety) badania tylko mówi jak jest.
Generalnie świetna lecznica

aaa i wizyty domowe nawet jak nie mogą przyjechać sami to mają zaprzyjaźnionych kolegów do nas przyjechała pani dr Niesionek bardzo miła i mimo że to typowy psi wet w tych ostatnich chwilach też potrafi pomóc ciurkowi
Obrazek
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: Ausaya »

To super ze dr Papis tez swietnie diagnozuje szczurki. Nie bede musiala dzwonic i pytac kto jest na dyzurze tylko mozna jechac od razu, bez strachu ze przyjmie nas ktos, kto nie ma zielonego pojecia o szczurkach.

Jestem przeszczesliwa ze do nich trafilam :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: merch »

link do strony mi sie nie otwiera , mozecie podac dokladny adres tej lecznicy i ewentualny dojazd?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: Magamaga »

Warszawa ul Krasińskiego 33a
tel. 639 80 82
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: StasiMalgosia »

Najłatwiej dojechać metrem do Pl. Wilsona i stamtąd jeszcze 2 przystanki autobusem do ks. Popiełuszki( linie 122, 303, 114)
lub metrem do Dworca Gdańskiego i w tramwaj 28 do przystanku Sady Żoliborskie.
Obrazek
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: RattaAna »

co do p.Papisa nie do końca polecam go akurat do leczenia szczurzastych - zresztą on sam przyznaje, że woli, by z tymi futrzakami chodzić do pozostałej dwójki;
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: Ausaya »

a robił ktoś z was jakąś operacje w Hematowecie? Jak tak to jaką, jak przebiegła rekonwalescencja i ile kosztowała...?
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: Magamaga »

Runa robiła. Z nią pogadaj.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Yvett
Posty: 53
Rejestracja: śr lis 26, 2008 12:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: Yvett »

Kastrowałam swojego albinka w Hematowecie. Dr Soszyńska "załatwiła" sprawę w niecałe 45 minut. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. I bardzo sympatycznie, zostałam uraczona milionem zabawnych historyjek o szczurach. No i cena bardzo zachęcająca (50 zł za kastrację, a reszta stadka została skontrolowana za darmo). Polecam.
exploit-oi
Posty: 17
Rejestracja: pt sie 28, 2009 12:11 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: exploit-oi »

Z czystym sumieniem mogę polecić. Kastrowalam tam moich dwóch paskudów. Szczurki pięknie się wybudzily , jak narazie nie ma żadnych problemów. Wydaje mi się, że wszystko zostalo przeprowadzone profesjonalnie i bez zarzutu. No i jak na Warszawę cena jest bardzo umiarkowana :) Pani Wet przesympatyczna i moim zdaniem kompetentna.
exploit-oi
Posty: 17
Rejestracja: pt sie 28, 2009 12:11 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: exploit-oi »

Nadal polecam pracujących tam wetów z jednym wyjątkiem - Dr. Papis.
Jest to część mojej wypowiedzi z innego forum
link do calośći http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?p=402831#402831

I jeszcze jedno,przepraszam ale muszę się wyżalić i jednocześnie potwierdzić to co pisaly niektóre osoby na tym forum .Teraz już wiem czemu Runa ostrzegala mnie przed dr.Papisem. Powiem jedno - może jest to dobry lekarz technicznie /nie powiem bo nie bylam / ale po kontakcie z nim przez telefon z calą odpowiedzialnością napiszę, że nie jest to czlowiek któremu zależy na zwierzętach i ich wlaścicielch. Do sedna:
W momencie kiedy szczura zaczęla się dusić uznalam, że najlepszym wyjściem na "teraz i tu " będzie podanie jej kolejnej dawki leku który ostatni raz przyjmowala- przynajmniej wiadomo, że zadziala. Tak jak pisalam mam obok siebie weterynarza psio -kociego więc prawdopodobnie mieliby ten lek na stanie. Niestety za nic na świecie nie moglam sobie przypomnieć nazwy leku. Pamiętalam dawkę, konsystencję i na co się podaje i jak dziala /jest to dosyć powszechny lek podawany mlodym kotom przy kocim katarze/. Zadzwoilam do Hematowetu w nadzieji, że lekarz obecny w przychodni będzie mógl zajrzeć w kartę szczury i podać nazwę leku . Odebral dr. Papis pomimo tego , że powiedzialam ,że jest to nagla sprawa bo szczur się dusi i trzeba szybko dzialać doktor w obcesowy sposób odmówil sprawdzenia w komputerze tlumacząc się tym że nie mże wejść w konto innego pracownika . Ok, to jest prawdopodobne i na to nic nie da się poradzić ale w momencie kiedy zaczęlam tlumaczyć jaki lek zostal podany i porosilam o pomoc w staleniu jego nazwy zostalam splawiona w chamski sposób kwestią " czy pani sugeruje, że koci katar leczymy jednym specyfikiem?" Zero chęci pomocy bądz wspólpracy pomimo mojej kilkakrotnej informacj, że szczur się dusi. Po prostu brak mi slów.
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: StasiMalgosia »

Niestety muszę sie zgodzić z exploit-oi. Przy pierwszej wizycie dr Papis wydawał się być w porządku, ale później kilka razy mieliśmy taka samą sytuację, zero chęci pomocy i zbywanie informacją ze na szczurach się nie zna. (podobnie jak exploit-oi potrzebowaliśmy tylko nazwy leku jaki dostawał Stevie)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: Sysa »

Co do dobrych opinii początkowych.. Wydaje mi się, że większość weterynarzy po prostu dopada wypalenie zawodowe.. Sama się ostatnio boleśnie o tym przekonałam, gdy poszłam do weta z cudownymi opiniami sprzed 3-2 lat...
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hematowet

Post autor: LaCoka »

Sysa pisze:Co do dobrych opinii początkowych.. Wydaje mi się, że większość weterynarzy po prostu dopada wypalenie zawodowe.. Sama się ostatnio boleśnie o tym przekonałam, gdy poszłam do weta z cudownymi opiniami sprzed 3-2 lat...
Zgodzę się z przedmówczynią, zawiodłam się na Hematowecie jakiś czas temu ;/
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”