Odkurzanie przy kluseczkach :)

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ledamem
Posty: 83
Rejestracja: pn lis 30, 2009 5:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Odkurzanie przy kluseczkach :)

Post autor: ledamem »

Tagi: odkurzanie, sprzątanie, hałasowanie, oseski, oseskach, wynoszenie, klatki, klatka


Szukałam, szukałam i nigdzie nie znalazłam. Mianowicie mam 15 małych kluch, mają 5 dni. Zaczyna się u mnie okres ostrych porządków przedświątecznych, zastanawiam się czy odkurzanie dywanu przy takich maluchach nie będzie dla nich zbyt stresujące? Czy np. przenieść klatkę na czas odkurzania? (a może to będzie jeszcze gorsze?) Proszę was drodzy forumowicze o pomysły, a może to ja jestem dziwnie przeczulona, a im nic nie będzie. Wolę zapytać :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Odkurzanie przy kluseczkach :)

Post autor: Cyklotymia »

Ja klatkę swoim panom (dorosłym) zawsze wynosiłam, bo wydaje mi się, że ciury mają bardziej wrażliwy słuch od naszego - a skoro mnie wkurza odkurzacz, to co one mają powiedzieć? :D
Awatar użytkownika
ledamem
Posty: 83
Rejestracja: pn lis 30, 2009 5:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Odkurzanie przy kluseczkach :)

Post autor: ledamem »

Tylko czy przenoszenie klatki z 5 dniowymi szczuraskami nie będzie dla nich równie stresujące, małe może nie zauważą różnicy, ale czy matka się nie wkurzy? Przy dorosłych szczurkach odkurzałam, im raczej to nie przeszkadzało, były zajęte swoimi sprawami, ale pierwszy raz są u mnie młode i nie wiem co i jak ;/
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Odkurzanie przy kluseczkach :)

Post autor: Paul_Julian »

A może przykryć troche klatkę kocykiem ? Maluszki chyba nie słyszą , a skoro mama sie nie stresuje , to nawet jak sie maluchy przestraszą , to je uspokoi.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ledamem
Posty: 83
Rejestracja: pn lis 30, 2009 5:41 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Odkurzanie przy kluseczkach :)

Post autor: ledamem »

Myślałam o kocyku, to chyba dobry pomysł, chciałam się upewnić, mam nadzieje że wszystko będzie ok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”