Trzęsienie główką

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vivon
Posty: 735
Rejestracja: czw paź 15, 2009 5:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Trzęsienie główką

Post autor: Vivon »

Właśnie weszłam do pokoju i patrzyłam jak Shazz zasypia. Zaniepokoiło mnie takie delikatne trzęsienie główką.W domu jest 21 stopni. Co pawda teraz, kiedy śpi, już tak nie robi, ale wolę zapytać.
Co to może być? ???
Cheedarek [*]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Trzęsienie główką

Post autor: nausicaa »

może początek zapalenia ucha? jeśli będzie robić tak częściej, to może być to. wtedy leć do weta.
albo coś ją po prostu zakłuło
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
myszku
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 05, 2010 9:15 pm

Re: Trzęsienie główką

Post autor: myszku »

Niestety obawiam się że to jest jeden z objawów guza przysadki mózgowej.
U mojej dziewczynki właśnie weterynarz wykrył takiego guza.
Inne objawy to: osłabienie ogólne, krzyżowanie łapek, słanianie się, jedzenie wapienka.
Teraz moja szczurka nie wariuje jak wcześniej,
jak zobaczyłam, ze nie może wejść na swoją ulubioną szafkę, aż mnie serducho zakłuło:(
Królewna nie cierpi ale cierpimy my i trzymamy kciuki za to, żeby odeszła bez bólu.
Dostaje teraz zastrzyki ze sterydów i to powoduje, że na jakiś czas jest w miarę aktywna.
życzę Tobie, żeby nie spotkało Twojego szczurka tego co spotkało naszą Myszke:(

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”