(Warszawa) Polecam gabinet Kajman

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Grendel
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 10:36 am

(Warszawa) Polecam gabinet Kajman

Post autor: Grendel »

polecam Gabinet Kajman przy Górczewskiej, jedna pani doktor zajmuje się tam gryzoniami i zwierzętami egzotycznymi, leczy też ptaki.
moja szczurcia była tam ostatnio operowana na guza gruczołu mlecznego i miała świetną opiekę. jestem bardzo zadowolona, bo pani doktor wszystko mi wytłumaczyła, powiedziała jakie są warunki, żeby się podjęła operacji i jakie są szanse na to, że Jerba z tego wyjdzie. szczurcia czuje się super, po 2 dniach już byłą w domu, dostawała leki przeciwbólowe, miała dobry humor i dostała apetytu. :)))

polecam pania doktor Monike Toborek
Gabinet Kajman
Al. prymasa tysiąclecia 76g
www.vet-kajman.pl

tel 022 877 75 76 do lecznicy albo jej komórkowy 0608 44 77 04
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: (Warszawa) Polecam gabinet Kajman

Post autor: Sysa »

A ja ją odradzam, ponieważ zwierzęta, za które nie zgarnie pieniędzy bezpośrednio, "olewa". Chore szczury często skazuje na śmierć, a potem się okazuje, ze można było je wyleczyć.
Grendel
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 10:36 am

Re: (Warszawa) Polecam gabinet Kajman

Post autor: Grendel »

ja chodzę do Pani Doktor z moim nowym ciurem i nie mam żadnych zastrzeżeń. zawsze wszystko mi wyjaśnia i tłumaczy diagnozę, więc wychodzę z pełnym obrazem sytuacji. poza tym wizyty nie są drogie, w porównaniu z innymi warszawskimi przychodniami. ja polecam i będę polecać, bo się nie zawiodłam!
Awatar użytkownika
expelliarmus
Posty: 30
Rejestracja: pn lis 19, 2012 2:19 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: (Warszawa) Polecam gabinet Kajman

Post autor: expelliarmus »

Ja również polecam gabinet weterynaryjny Kajman i dr. Monikę Toborek. Pani doktor w moim odczuciu jest osobą kompetentną, posiadającą wiedzę na temat szczurów. Badanie wykonywane jest dokładnie, diagnozy trafne, leki odpowiednio dobrane, w bezpiecznych dawkach. Szczury na wizycie zawsze są wymiziane, pani doktor jest cierpliwa- z uśmiechem odpowiada na wszelkie pytania, zawsze odpowiednio traktuje zarówno pacjentów jak i właścicieli. W dodatku w gabinecie nie trzeba zostawiać majątku, ceny są naprawdę ok. (nawet na studencką kieszeń) ;) Choć zaznaczam, że zawoziłam tam moich chłopców, którzy nie mieli nigdy poważnych problemów zdrowotnych ( zajęte górne drogi oddechowe, szmery w dolnych, uraz stawu skokowego).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”