Jelenia Góra

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Jelenia Góra

Post autor: Gadom »

Ale czy dobrze znają się na szczurkach ?:P
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
AleksandraF
Posty: 159
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:11 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Jelenia Góra

Post autor: AleksandraF »

Venefico my na Grunwaldzkiej byliśmy kila razy, moja siostra ze swoimi też. Część ludzi tam jest fajna, ale za każdym razem trafialiśmy na kogoś innego, każdemu trzeba było od nowa wszystko opowiadać. Mieli problem wydrukować kartę wizyty, improwizowali... i oddali szczury po kastracji z wszami...

Dalej leczymy szczury w 4 łapy (my samce, siostra samiczki) i jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Standard rzekłabym wielkomiejski ;) Mają sporo swojego sprzętu, są nowocześni, znają się na szczurach, w razie wątpliwości dzwonią do Warszawskiego Ogonka. Kroili i nasze szczury, i siostry. Leczyli też już na różne rzeczy. I są zawsze pod telefonem, całodobowi, i do tego naprawdę NIEDRODZY.

Gadom co do Piechowic/Sobieszowa, jak nasz stary wet Godoń był na urlopie byliśmy u Zielonki i tak sobie.. Znaczy wetem jest dobrym, z fajnym podejściem, ale sprzętu ma mało i to taki zwykły gabinet z małego miasteczka. Zna się genialnie na kotach i psach, wszyscy ją chwalą. Ale ze szczurami to ja jednak wolę do 4 Łapy. Oni jako jedyni oddają wybudzone zwierzaki. Całkowicie im ufam.
ze mną: Dyzio
za TM: Inka, Jaśniaczek, Ciemniaczek, Mila, Daruszek, Apsik, Szym, Fifionek, Kajtul, Tadziu, Uszek, Kabulu, Pcheł, Jeż, Żuk, Migdał, Agent i Roland
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Jelenia Góra

Post autor: Gadom »

O dzięki wielkie wiec już wiem w razie jak coś 4łapy bez wahania odwiedzić ;)
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Jelenia Góra

Post autor: Gadom »

Byłem dzisiaj w 4łapy z psem. Chociaż ze z psem ale przekonałem się jak powinno zająć się zwierzęciem. Mój pies ma problemy skórne, weterynarz w Piechowicach nie radził sobie dając leki zapobiegawczo ale żeby nie szkodziły ale nigdy próbek nie pobrał.A pies ma silny łojotok i gdzie nie gdzie ropnie na brzuchu, oglądnęli dokładnie,pobrali próbki,wszystko fajnie tłumacza. W podejrzeniach maja tez grzybice ale mówią ze problemy skórne to ciężka sprawa i jak nic nie wyjdzie z badan to będą musieli eksperymentować,ale wszystko w badaniach wyjdzie. Pierwsze pytanie jeżeli grzybica to czy szczury mogą się zarazić mówią ze przy bezpośrednim kontakcie,a pies nieraz jest w pokoju a szczury w klatce wiec nie ma kontaktu i jeżeli pogłaskam psa i później szczury nieraz mi się tak zdążyło i zależy czy ten pasożyt wpływa na inne gatunki zwierząt ale wychodzi ze na szczury nie bo się nic nie drapią a pies ma to od już paru miesięcy.Ale mówi warto obserwować. Ale już wiem gdzie ze szczurami jak coś iść, podejście maja super, nie wiedziałem ze tak dokładnie zwierze się ogląda i z taka pasja o tym mówią ;)

Chociaż ze dałem przykład mojego psa, to w poczekalni ktoś ze szczurkami dwoma był ;) Ale ogólnie wiem gdzie zaufanie iść ze szczurkami czy z psem ;)
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”