Toaleta za łóżkiem.

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Toaleta za łóżkiem.

Post autor: krwiopij »

Tagi: toaleta, miejsce, załatwianie, załatwiania, łóżko, łóżkiem


moje zmyslne stworzonka wpadly na bardzo niefajny pomysl - postanowily urzadzic sobie toalete w rogu mojego pokoju, pod lozkiem... miejsce jest o tyle niefortunne, ze niejak idzie tam wstawic kuwete, a o codziennym sprzataniu raczej nie ma mowy... ma ktos moze jakis genialny pomysl? nie mam pojecia, jak moglabym wybic im z globy zalatwianie tam swoich potrzeb... :?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

toaleta za lozkiem... :///

Post autor: sauatka »

hmm ja powrzucala bym jakies szmatki, albo np. kilka szmatek owinac w reklamowke, a to jeszcze w jakas szamtke, wtedy nie bedzie przemakac... ale nie wiem... albo jakos odgrodzic ten kawalek zeby tam nie chodzily
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

toaleta za lozkiem... :///

Post autor: ESTI »

Ja mam ten sam problem.
Tylko, że u mnie mają dwa miejsca. Jedno w kącie za telewizorem, drugie w kanapie...tak w kanapie. To jest stary mebel, bo jeszcze nie kupiłam nowej i one sobie tam zdrobiły dziurki i włażą do środka i mają drugie mieszkanko

I powiem Ci szczerze, że próbowałam już chyba wszystkiego, ale ona ja się uprą to nie mocnych.

Ale spróbuj może mocno to miejsce wyczyścić i zostawić jakiś mocny zapach, żeby nie chciały tam przebywać.
Pozostaje też ciągłe sprzątanie. :/
Obrazek
maala
Posty: 89
Rejestracja: czw lip 22, 2004 10:18 pm

toaleta za lozkiem... :///

Post autor: maala »

Moja Mała na szczęście jeszcze idzie załatwiać sie do klatki chyba,że biorę ją do drugiego pokoju to pierwsza jej czynność...: wykupczyć sie na łóżku ;)
|oo00^^ Mała ^^00oo| -ze mną od 26.07.2004 odeszła 0.12.2005 :(
|oo00^^ Myniuchna i Pitunia ^^00oo| -w moim serduszku :(
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

toaleta za lozkiem... :///

Post autor: Mycha »

Ja bym położyła gazetę albo zabezpieczyła kąt przed wejsciem choć nie jest to łatwe :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

toaleta za lozkiem... :///

Post autor: krwiopij »

zabezpieczyc sie nie da... zreszta to ich jedyna prawdziwa kryjowka i chyba nie mialabym serca...

zastanawialam sie nad takim specyfikiem dla fretek... http://www.bungo.fc.pl/catalog/product_ ... ucts_id=45 myslicie, ze na szczurki tez mogloby podzialac?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

toaleta za lozkiem... :///

Post autor: Beeata »

mam kilka takich miejsca raczej mialam,zminimalizowalam je do 1 . W miescu gdzie urzadzily sobie siuskalnie pochalapalam obrzydliwymi perfumami . Unikaly tego miejsca .Myslalam juz o sprayu odstraszajacym fretki ... Ot,taka ich durna natura niestety ze wszystko chca podlewac i nawozic kupkami:)
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”