Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
izunia

Karmy POLECANE

Post autor: izunia »

ja powiem tak ze kupuje karme i rozne dodatki firmy Vitakraft uwazam bowiem ze jest najbardziej urozmaicona i przede wszystkim jest niemiecka co oznacza (nieobrazajac polskich produktow) ze jest tam duzo smacznych roznosci bo wiadomo ze tam sie nie oszczedza tak na wszystkim jak u nas niestety :( dlatego jest malo pszenicy a wiecej witaminek itp. ,ale jedno jest wzne- nie firma tylko to co szczurkom smakuje !!
CIRI
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 14, 2004 9:59 pm

Karmy POLECANE

Post autor: CIRI »

Hm... ja głownie karmie swoje szczurki karmami Vitapolu - bardzo smaczne, przepadają za nimi,a do tego nie drogie, u mnie 500g kosztuje 3,70... Wapienka również preferuje tej firmy, zaś chrupki i kolby kupuje "animalsa" bo to jeszcze w miare im smakuje... Genralnie jednak karmy Animalsa nie polecam... Duuuuużo w niej ziaren, i ogólnie szczurkom średnio sie ona podoba...
HEINRICH, BONHART, MILO, COMA, FALKA, MIKÜSZI -  I`LL NEVER FORGET...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Karmy POLECANE

Post autor: lajla »

ja kupuje harme na wage i widze co kupuje:) chyba jest to najlepsze wyjscie choc nawepeno nie zawsze:)
jak kupowalam karmy w opakowaniach to co bylo w sklepei i nienarzekalam
najlepiej jest kupowac karmy dla swienk morskich i krolikow bo sa najbardzej urozmaicone (z tego co mi sie trafialo tak wnioskuje) :))

ale ja tez czasem moim myszoskoczka podkradne dropsa lub wybiore slonecznik i orzechy z zarelka :) a w ogole uwielbiam zaach karmy dla zwierzat poprostu mige wachac i wachac:)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Ania »

Elf - my stwierdziliśmy (nie wiemy, czy prawidłowo), że to kolorowane sucharki.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

Karmy POLECANE

Post autor: olka »

Moje szczurki uwielbiają ziarenka firmy "Megan" (w wiaderku). Bardzo ładnie pachną i zawsze są świeże.
Olka
Yo!Asia

Karmy POLECANE

Post autor: Yo!Asia »

Ja kupuję taką karmę w wiaderku chyba"rarytas" bo jest tam bardzo dużo suszonych jabłek, które szczurki uwielbiają. Cała karma nimi zajeżdża, ale szczurasy to lubią. A tak w ogóle to ja mam co tydzień nową karmę.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Karmy POLECANE

Post autor: lajla »

ja kupuje karme na wage i przynajmniej widze co jest :wink: widze ze jest starsznie duoz kolorkow dziwnych kszatltow i moje zwierzaki wygladaja na szczesliwe gdy ja dostaja:))
ADA
Posty: 112
Rejestracja: pn paź 13, 2003 11:38 am

Karmy POLECANE

Post autor: ADA »

Ja też uważam, że Vitapol jest świetny. Moje dziewczyny też chętnie to jedzą mimo, że za ziarenkami generalnie nie przepadają i pokarm innych firm często stoi nie tknięty. W Vitapolu naprawdę są suszone owoce , chrupki i inne dziwadełka więc może dlatego im tak smakuje. :P
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: krwiopij »

ja kupilam diablom wiaderko 'owocowego przysmaku dla gryzoni'... maaasa ciekawych rzeczy w tym jest... :) nie zmieszalam z normalna karma, tylko pojedyncze chrupki, orzeczki czy pestki dyni chowam po calej klatce, zeby przez noc zwierza troche zabawy miely... :) do jedzonka dodaje tez, miedzi innymi, kasze gryczana i platki owsiane... obydwoje za nimi przepadaja... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Agatka  =)

Karmy POLECANE

Post autor: Agatka  =) »

Ja też zacznę kupować mojej Rudej na wage, bo sie już na wielu firmach przejechałam. Aktualnie kupiłam jej vitapol i jeszcze jakaś inną karmę, zmieszałam je, dodałam suszonych moreli i rodzynek oraz troche psiej karmy. Lol jak ona to teraz wcina :D a wczoraj zakupiłam chrupki orzechowe dla gryzoni... podobno dla gryzoni , ale moim zdaniem to są bardzo uniwersalne. Karmię nimi psa i szczura :!: :D Psu nawet bardziej smakują :D :D
ala
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 18, 2004 5:57 pm

OT troszke :]

Post autor: ala »

moze nie w temacie glownym, ale tak tylko a propos moreli suszonych i rodzynek - mozna to podawac bez problemu? takie owoce sa bardzo slodkie przeciez? zastanawiam sie nad podaniem suszonych fig i daktyli.
skorpionica z roku szczura
kwitak
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 23, 2004 7:38 pm

Karmy POLECANE

Post autor: kwitak »

Moja Fiona dostaje jedzonko firmy Vitapol, w pierwszej kolejności wyjada słonecznik i zawsze zostawia jeden składnik mieszanki, takie brązowe "patyczki". Z apetytem zajada też kolby tej firmy bekonowe. Kupiłam też truskawkowe ale jeszcze jej nie dałam. Czy we wszystkich mieszankach są te patyczki? Wyglądają jak plastikowe gałęzie.
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Karmy POLECANE

Post autor: Angua »

z moich obserwacji wynika ze to granulacik. W karmie chomiczej tez występuje i moje ogony wyrzucają to do kuwety :evil:
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: krwiopij »

wlasnie wrocilam do domu w bekonowymi kolbami vitapolu i mleczno-miodowymi dropsami trixie (nie wiem czemu, ale zawsze myslalam, ze to vitakraft, a nie trixie ;))... nie wiem jeszcze, co powie diabel, ale mefit swoja kolba jest zachwycona! :D tak jak zazwyczaj kolb nie lubila (dostawala nestora), tak te nowa od razu zaciagnela do swojego kacika i zaczela chrupac... :) a dropsy chyba sama wszystkie wyjem... :> sa pyszne... na szczescie mef tez przypadly do gustu, wiec zaraz powstrzymam sie od podjadania... ;>
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Karmy POLECANE

Post autor: IVA »

Zgadza się, to granulaty, podobno mają zawierać witaminy i minerały (można je kupić same, w oddzielnych opakowaniach). Moje szczurki także je pozostawiają.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”