Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Krówka. »

mi 1 kg(najtaniej widzialam po 5 zł/kg) starcza na tydzien< 25 myszek ;)
a teraz dojda 3 szczury(jak nie 6 ;) )...niechce misie latac co chwile po zarcie, chciala bym kupic zapas :)a może wie ktoś gdzie jest jakaś hurtownia najlepiej w okolicach wawy gdzie sprzedaja wory żarcia :D
PALATINA

Karmy POLECANE

Post autor: PALATINA »

U mnie tez Megan za 5-6zł za 1kg!
35 litrów kosztuje 110zł i starcza na baaaardzooo dłuuugooo....
Luthien
Posty: 27
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:31 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Luthien »

Czy z Vitapolu jest karma dla szczurków? jakoś nie mogę się natknąć.
Mimo tych w wszystkich robaków, ja się jeszcze nie natknełam i polecam z Vitapolu 2w1.
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Karmy POLECANE

Post autor: myszka »

Jest ale dosyć trudno ją dostać :( cgociaż nawet w tak małym mieście jak Świdnica jest dostępna :)
PALATINA

Karmy POLECANE

Post autor: PALATINA »

Ja zazwyczaj kupowałam zuraskom albo Vitapol dla szczura, albo Animals (Prawie wcale nie ma tego paskudnego granulatu, którego chyba żaden gryzoń nie lubi -za to lubi mój pies!).
Niestety przy tylku ogonkach karma mi sie stale kończyła, więc kupiłam MEGAN 35litrów!!! Wydałam jakies 110zł, ale jedzą, jedzą, jedzą... i sie jeszcze nie kończy! Dosypuję im czasem do tego pszenicę kupowana na bazarku na wagę, bo w Meganie jest jej mało, a moje skarby ja lubią!
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Karmy POLECANE

Post autor: lajla »

35 litrow :o jak ty to do domu przynioslas :o!! przeciez to musi byc ciezke jak cholera!!...

ale dobre wyjscie :) musze mojej kolezezance owiedziec bo jej zarcie konczy sie starsznie szybko :)
PALATINA

Karmy POLECANE

Post autor: PALATINA »

Masz rację!
Ciężkie niesamowicie!!!
Ale ja to tylko do szafy wstawiałam. :wink:
Miły sprzedawca z bazarowej budki z artykułami dla zwierząt nie dość, że przywiózł to dla mnie z hurtowni, to jeszcze samochodem pod dom, a z samochodu grzeczniutko mi to do mieszkania zaniósł! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Karmy POLECANE

Post autor: lajla »

hehe rozumiem :D uadalo CI sie ;)
Monia

Karmy POLECANE

Post autor: Monia »

ja zauwazyłam ze im tansza polska firma jedzonka dla gryzoni tym lepszA! moze dlatego ze nie stac ich na konserwanty? moja Natusia tylko takie podskubuje... a vitakrafta ma w swojej małej pupce
rosie
Posty: 27
Rejestracja: śr sie 18, 2004 11:56 pm

Karmy POLECANE

Post autor: rosie »

Mam pytanie: gdzie w Krakowie mogę kupić karmę na wagę dla mojego Skandalstwa??
Tęsknie za Twoim tuptaniem głośniejszym niż stado słoni, tęsknie za chrobotaniem, za gryzieniem dużego palucha u stopy...
Monia

Karmy POLECANE

Post autor: Monia »

a znacie firme HAGEN? jesli ktos cos o niej slyszal to napiszcie co oniej myslicie...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: krwiopij »

tia... kupilam raz karme tej firmy... taka dla myszek i szczurkow... wlasciwie calkiem niezla (urozmaicona, z sojowym granulatem), ale sporo w niej byl drobniutkich ziarenek, ktorych moje szczury nie chcialy jesc...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Eruntale »

za vitacraft Dżuma jest gotowa odgryźć mi palce jak wkładam miskę do klatki.jest to więc jedzonko "od wielkiego dzwonu"-CENA!
na codzień daję Megan, ale chyba zmienię, bo maleństwo wyżera
1.dynię
2.słonecznika
3.kukurydzę
4.te okrągłe zielone i czerwone "cosie"
i tyle. :|
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Monia

Karmy POLECANE

Post autor: Monia »

nigdzie nie moge dostac karmy na wage! wiecie moze gdzie w WArszawie mozna taka dostac? wogole nie moge znalezc dobrego sklepu zoologicznego. i chce napuscic na jeden sklep sanepid bo zwierzeta tam zdychaja na oczach wszystkich!!! MAKABRA
shauma
Posty: 18
Rejestracja: pt sie 06, 2004 1:38 pm

Karmy POLECANE

Post autor: shauma »

ja teraz kupilam karme vitapolu dla szczurow i baaardzo polecam tak jak mowila ania ( moja imienniczka) bardzo kolorowe chrupeczki przyciagajace uwage maluszkow i duzo slonecznika. A wlasnie zastanawiam sie nad kupnem karmy np dla szynszyli albo koszatniczek i zeby to razem wymieszac bo porownywalam sklad i jest o wiele bardziej bogaty niz szczurkowaty. Dobry pomysl czy raczej sobie odpuscic '?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”